Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitTemė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 16-08-11, 17:15   #16
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: ?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
Mire se je ardhe!


...


...miresetegjeje bukuroshe :)


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 16-08-11, 17:15   #17
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: ?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jana Shiko postimin
..pershendetje per juve ...

... mir se ke ardh ...
...

pershendetje gjithashtu e nderuar ,....miresetegjeje :)

.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-08-11, 17:59   #18
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Tė uroi mirėseardhje dhe qaste tė kėndshme.

Pėrshėndetje

Xuki
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-08-11, 18:18   #19
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xuki Shiko postimin
Tė uroi mirėseardhje dhe qaste tė kėndshme.

Pėrshėndetje

Xuki
...


aaaaaa........


qeshtu pa asnje lule , a ? ...Ne forumin tjeter s' kisha ku i le buqetat , ketu veq 'pershendetje' ......edhe theje qafen medemek !

miresejugjej :) ,
pershendetje gjithashtu i nderuari Xuki , a thu a po me njeh :D ???.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 21-08-11, 17:05   #20
Llapjani_HH
 
Avatari i Llapjani_HH
 
Anėtarėsuar: 05-06-08
Postime: 1,262
Llapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: AlimaPėrshėndetje Alima
kalofsh qaste tė mira kėtu
Llapjani_HH Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 21-08-11, 17:45   #21
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapjani_HH Shiko postimin


Pėrshėndetje Alima

kalofsh qaste tė mira kėtu


...


pershendetje gjithashtu llapiani HH ...

...je po ai i DF- Kosova , a ndonje tjeter ?


shume te faleminderit per kete buqet , njeherit edhe per pershendetjen i nderuari :)

.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 21-08-11, 22:01   #22
e-uritura
 
Avatari i e-uritura
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1,893
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Mirembrema.

Diskutime bombarduese te deshiroj.

Me te mira.
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 21-08-11, 22:11   #23
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e-uritura Shiko postimin
Mirembrema.

Diskutime bombarduese te deshiroj.

Me te mira.

...

gjithashtu !


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 22-08-11, 12:32   #24
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...


aaaaaa........


qeshtu pa asnje lule , a ? ...Ne forumin tjeter s' kisha ku i le buqetat , ketu veq 'pershendetje' ......edhe theje qafen medemek !

miresejugjej :) ,
pershendetje gjithashtu i nderuari Xuki , a thu a po me njeh :D ???.
Qaj besharet jam tybe, por nuk di pse nuk t'prita me lule........me vetvetėn po quditna!!

Jo me pas ditė kush je...pa tė marrė ngryk e me tė shtėrngu niher mirė nuk e kisha lanė qyy!!

Tė pėrshėndeti pra edhe niher e mos gabo me shku me thy qafen qy!!

Pėr TY:

__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 22-08-11, 12:33   #25
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e-uritura Shiko postimin
Mirembrema.

Diskutime bombarduese te deshiroj.

Me te mira.

Ani bombarduese!! hahahahahahaaaa
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 23-08-11, 14:38   #26
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Mire se erdhe ne mesin tone .....
Giovanni Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 23-08-11, 14:40   #27
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Alima

.....mire se te pruni zoti Alima, uroi te kalosh qaste te bukura ketu
 
Vjetėr 23-08-11, 16:56   #28
Llapjani_HH
 
Avatari i Llapjani_HH
 
Anėtarėsuar: 05-06-08
Postime: 1,262
Llapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...


pershendetje gjithashtu llapiani HH ...

...je po ai i DF- Kosova , a ndonje tjeter ?


shume te faleminderit per kete buqet , njeherit edhe per pershendetjen i nderuari :)

.
Ska pėrse Alima.
Po i njėjti jam.
Llapjani_HH Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 23-08-11, 17:05   #29
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xuki Shiko postimin
Qaj besharet jam tybe, por nuk di pse nuk t'prita me lule........me vetvetėn po quditna!!

Jo me pas ditė kush je...pa tė marrė ngryk e me tė shtėrngu niher mirė nuk e kisha lanė qyy!!

Tė pėrshėndeti pra edhe niher e mos gabo me shku me thy qafen qy!!

Pėr TY:


...

besharet ti hiē , por nga me te sjellshmit tani e sa vite ...ne kete dhe ne ate forumin atje , aferim !


lexova se po don me me nguc pak por po frikohesh hahaha....ngucum , ngucum n'guxofsh hahaha...


flm per lulet , veq formen more qe dy here po e qet diēka si te deformume , po e sheh dikush e s' garantoi une mandej per konsekuenca , dije !me nderime te veēanta ,
Alima ( nejse ti pe di kush ) ...

.

.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 23-08-11, 17:06   #30
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga giovanni Shiko postimin
Mire se erdhe ne mesin tone .....
...

Miresetegjeje i nderuari !


Te mbes mirenjohese per mikepritjen ,
Alima


.


Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:57.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.