Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Thashetheme
Emri
Fjalėkalimi
Thashetheme Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-02-04, 12:03   #31
Esmerallda
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Postime: 85
Esmerallda e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: hai

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlertaB
Hej oj Esmerallada hajt tregom edhe mua diqka te lutem se nuk po di ka me ja majt vallah hahahaha vallah boll mir i kam punt ne shkoll po ne pun po.E qka po du tjeter kurgjo nuk po me mungon me dal po dal ama jo shpesh se nuk po me lojn ata te shpis haha po mendoj se i kam ende 5 vet e jo ka i boj gati 19.
e keshtu nese ki mundsi mem tregu Esmerallad se kur kam me Vdek se hala jam e re po ku me dit nuk i dihet vdekjes oj Esmeralld edhe diqka mujsh mem tragu vallah hallal kish met kon hajt mujsh me ja qillu se qka se?????????????????????????????????????? :? :? :? :? :? :? :?: :?: :?:

Jo me dek jo se paske as ndermend njeher. Ti bijo dil e gjoje do lule bari qe i vjen era si qaj, apo me mire qaj te malit. Merre dhe zije tre her, heren e pare qiti nje maje luge krip qajit, heren e dyte kur ta zish qitja dy luge sheqer, dhe heren e trete nje luge mjalt. Merri edhe do keksa dhe silli tre her kokes tande. Thuaj tre her ishalla ju bahen mendimnet prinderve te mi si te miat, dhe qitja qajin e keksat me i honger ata ne mengjez, qysh ate nate thuju po dal pak me shoket e mi, ata bile kan me te dhane edhe pare me vete.
__________________
Kush po do me i kqyre fall?
Esmerallda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-02-04, 12:06   #32
Esmerallda
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Postime: 85
Esmerallda e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Cool_Boy
Pershdnetje Esmerallda

A ka mundesi mum qit falle me fitu lloterin e tani ti jap gjysen e parave ty ok Esmerallda??? Te pres per pergjigje dhe fallin e juaj hahahahah..

tung
Jo une sdua me i nda paret me mua. Shko ti djal i mire sonte blej nja njezet tiketa te llotaris. Veri tiketat diku afer zemres dhe prit gjer sa te dalin numrat. Kqyre sa pare i ke fitu e masandej hajde e kallezom qitu.
__________________
Kush po do me i kqyre fall?
Esmerallda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-04, 12:08   #33
Esmerallda
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Postime: 85
Esmerallda e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Kurrfar pergjigjje nuk pata??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlertaB
Hej esmerallda pse mori nuk po me kthen pergjigjjen sa dit a sa muj duhna me prit per me ma kqyr ni fall a??
a nashti nuk je ka hyn ne forum se nuk jon ka te lojn myshtertit me hy ne internet a ??
Ani veq edhe atyne kallxojau mirr fallin mos i rrej sikur po na rren neve n“Forum a?? hahahha hajt se pak Hajgare bana jeni e mrekullushme esmeralda
He lum bafsha Esmerallda per ty se ja ke qillu. Po kam shume myshteri dhe besa marova krejt gjithe diten neper foruma po me shkon koha. Po ndasht se jam tuj ba sevapa te shumta.
Hajt se vi, vi prap.
__________________
Kush po do me i kqyre fall?
Esmerallda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-04, 18:12   #34
hana
 
Anėtarėsuar: 28-12-03
Vendndodhja: ne kosov valla
Postime: 691
hana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

pershendetje esmerallda a ka mundesi me tregu najsen rreth meje tung nga hana
hana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-02-04, 18:00   #35
Zana
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Austri
Postime: 781
Zana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Vallah Esmerallda nuk dashta me a prish,po qitash hiq nuk e ki qjet.
Po nejse..
__________________
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
[»•«]___((Æ`•MITROVICA•“Æ))___[»•«]
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
Zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-04, 09:43   #36
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

qashtu be halla esmeralld ja ke qillu ,une e kreva porosine ti tash knoma doven edhe me thuaj cili eshte kysmeti im .tung te pershendet anna kqyr zgjidhma ma te mirin
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-02-04, 20:17   #37
mirsad
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Vendndodhja: stamboll
Postime: 230
mirsad e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek mirsad
Gabim

esmerallda ..une nuk besoje fare ne falle..si thua ti e kame gabime ahhaa..po mos genjenje shume se mese pashe une deri tani
vetem genjeshtra kishe folur..bye
ok
__________________
sa krijesa te bukura me ftyre te ndriteshme dhe me ze te kthjellet sot.....ne diten e gjykimit do bertasin nga denim i puneve tyre.....sa mjerim per ta...Hz ISA/ jezuesi
mirsad Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-02-04, 15:46   #38
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Shuj Mirsad se Esmerallda te ben magji,mos e merr me te keq :?
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-02-04, 16:08   #39
mirsad
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Vendndodhja: stamboll
Postime: 230
mirsad e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek mirsad
Gabim

barbaroza..mos ke merak se nuk do keme keqkuptime ndaj esmeralldes..por edhe nuk pyes per fall une..ehhh. edi edhe ti se esmeralda...vetem nga njehere tregone te verteten..pra kur harrone thote te verteten..ok.kalofshi mire
__________________
sa krijesa te bukura me ftyre te ndriteshme dhe me ze te kthjellet sot.....ne diten e gjykimit do bertasin nga denim i puneve tyre.....sa mjerim per ta...Hz ISA/ jezuesi
mirsad Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-03-04, 14:51   #40
mendim
 
Anėtarėsuar: 18-02-04
Vendndodhja: MARS dhe nganjė herė ne HENE
Postime: 68
mendim e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek mendim Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mendim
Gabim

Ha ha ha. :lol: S mundet njeri mu me ma qit fallin se jam me fat.
mendim Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-03-04, 14:57   #41
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Hajt Mendim,se Esmeralda bash ata qe nuk kane fat,ua sjell fatin,veq prit ti derisa te vjen ajo,edhe mos harro,merr para me vete e mbushja grushtin se perndryshe mbete pa fat tani me te vertete
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-03-04, 15:50   #42
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

pershendetje esmerallda
edhe un kisha deshire per me me tregu diqka per mu
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-03-04, 18:30   #43
mendim
 
Anėtarėsuar: 18-02-04
Vendndodhja: MARS dhe nganjė herė ne HENE
Postime: 68
mendim e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek mendim Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mendim
Gabim

O Barbaroza AGA mENd ka fat a e di a jo.Sa per pare se kam gaile se jam booos.Tung zemer.Shihemi 8)
mendim Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-03-04, 11:57   #44
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

A dini more ku na mbeti kjo Esmerallda?? qe koh nuk ka shkruar :roll:
Na duhet ndihma jote prap oj Esmerallda. :?
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-03-04, 12:24   #45
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Eja Esmerallda se une e Genta sot hiq s'jemi ne terezi diqka :( e na shkruaj ndonje hajmali :)


__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.