Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Video > Video
Emri
Fjalėkalimi
Video Kėtu do tė postohen video : Humor , Sport , Video Klipe etj ( Videot duhen tė jenė vetėm nga Youtube.com )Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 01-02-13, 18:39   #1
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Rruga drejt liris!


Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Hajra : 01-02-13 nė 18:40
  Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 01-02-13, 19:06   #2
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Rruga drejt liris!


Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Hajra : 01-02-13 nė 19:07
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-02-13, 10:21   #3
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Rruga drejt liris!
Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Hajra : 03-02-13 nė 10:29
  Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:53.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.