Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 27-08-13, 21:23   #1
dexter
 
Avatari i dexter
 
Anėtarėsuar: 11-10-06
Vendndodhja: kosova
Postime: 162
dexter i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek dexter Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek dexter
Thumbs up Bosch KTS 540 pasije qe me duht tja gjej softwarin full version .

Pershedetje kam nje paisje qe lidhet me vetur dhe kompjuter dhe qellimi kryesor i kesaj eshte qe te detektoj problemet elektronike te vetures dhe ti rregulloj ato per me pa foto paisjen si duket klikoni ketu kts530.jpg

he normalisht kesaj i duhet ni software .
Mund te me ndihmoni ta gjej diku komplet me seial dhe me te gjitha te tjerat qka shkojn .
Paisje eshte e tipit
Bosch KTS 540 Powered by ES[tronic]
Best -Nr :0684400540
Typ: Kts 540
Serien -Nr: 763391036

Nese mund te me ndihmoni ju falenderoj per ndihmen .


__________________
if you learn to be a fluid , but if you learn to be a deth
dexter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 28-08-13, 06:17   #2
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Bosch KTS 540 pasije qe me duht tja gjej softwarin full version .
http://aa.bosch.de/esitronic/en/down...-download.html
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-13, 19:43   #3
dexter
 
Avatari i dexter
 
Anėtarėsuar: 11-10-06
Vendndodhja: kosova
Postime: 162
dexter i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek dexter Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek dexter
Gabim Titulli: Bosch KTS 540 pasije qe me duht tja gjej softwarin full version .

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
Zero cool mund te me vendosesh dhe pak ne rrug sepse kur po hy ne te djatht dhe po e downlod pome jap ni manual per trajnimjo softwarei adekuat , megjithat te falenderoj qe gjithmon na rrin gati me keto ndihma ...
__________________
if you learn to be a fluid , but if you learn to be a deth
dexter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-13, 21:38   #4
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Bosch KTS 540 pasije qe me duht tja gjej softwarin full version .

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dexter Shiko postimin
Zero cool mund te me vendosesh dhe pak ne rrug sepse kur po hy ne te djatht dhe po e downlod pome jap ni manual per trajnimjo softwarei adekuat , megjithat te falenderoj qe gjithmon na rrin gati me keto ndihma ...


He nona vakijes je ti dexter, hem expert per informatike , hem mos me dit me shkarku nje software, hmmmm qudija e zotit, neyse, kqyre syretin nashta tvjen ma leht :


1


Qe edhe si me instalu se tybe n`ditshe:

2

Qe edhe quick start guide:
3

PS: nime, kete pytje, para se me bo ketu, e ke bo edhe me nje forum tjeter, a sditen me tu pergjegje a ?


Imazhet E Bashkangjitura
Tipi Dosjes: jpg Snap2.jpg (37.9 KiloByte, 3 shikime)
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zero Cool : 02-09-13 nė 21:43
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:50.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.