Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Shkenca & Teknologjia
Emri
Fjalėkalimi
Shkenca & Teknologjia Zhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 10-10-07, 19:04   #91
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A e keni ditur se ?

A e keni ditur,se meshkujt flasin, po aq sa femrat?

Femrat flasin rreth 16.000 fjale ne dite, meshkujt ju afrohen me rreth 15.000 fjale ne dite!

Eh une kam mendu, qe veq femrat flasin shume hhahahhaah
__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 08-12-07, 11:17   #92
Ma-Origano
Anetar i Rrespektuar
 
Avatari i Ma-Origano
 
Anėtarėsuar: 02-12-07
Vendndodhja: aty ku me con Zoti
Postime: 1,189
Ma-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithė
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Ma-Origano Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Ma-Origano Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Ma-Origano Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Ma-Origano
Gabim Titulli: A e keni ditur se ?

Murgesha pune e bukur!!!!
__________________
Jetoje jeten tende sepse jeta eshte e shkurter! Mesazhet privat nuk i pranoj neoqftse nuuk eshte posti serioz!
Ma-Origano Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-02-12, 20:49   #93
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A e keni ditur se ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Artisti Shiko postimin

A e keni ditur se
Kur te zgjoheni ne mengjes, jeni per 3 cm me te medhenj se ne mbremje.


Pra mundeni mi thane veti, o i madh hhhhahahahahhahaha

Kujt i intereson me ja spjegue se qysh eshte e mundur, nuk pritoj me ja spjegue
.
hajt nese ske harru
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-02-12, 20:51   #94
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A e keni ditur se ?

Se njeriu gjate vitit perbin pa vedijen e tije gjer ne 13 cope isekte,me se shumti jan marimangat te cillat na futen ose ne permjet hunde ,gojes kure flejm
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-02-12, 20:57   #95
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A e keni ditur se ?

Njė burrė suedez ka mbijetuar i bllokuar nė makinėn e tij tė mbuluar nga bora pėr dy muaj me radhė dhe pa ushqim.
Sipas policisė suedeze, personi u gjet tė premten nė njė makinė nė fund nė mes tė njė pylli dhe temperatura nė atė zonė kishte rėnė nė -30 gradė Celsius.
Burri ka thėnė se ėshtė bllokuar nė makinėn e tij qė nga data 19 dhjetor dhe ka mbijetuar duke ngrėnė borė. Policia ka bėrė tė ditur pėr mediat se nuk ka arsye tė vėrė nė dyshim kėtė histori.
Tashmė burri 45-vjeēar ėshtė nė spital dhe mjekėt mendojnė se mbijetesa e tij ėshtė njė mrekulli. Sipas tyre, njė person mund tė mbijetojė pa ushqim vetėm njė muaj.
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-02-12, 21:08   #96
Zana_ch
"Mistrece Gjakovare"
 
Avatari i Zana_ch
 
Anėtarėsuar: 26-08-05
Vendndodhja: n'shtepi
Postime: 8,179
Zana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A e keni ditur se ?

A e dini qė ju nuk mund teshtij (teshmja ) me sytė hapur?


Wussten sie schon, dass man mit offenen Augen nicht niesen kann?
__________________
Kėrkoje vetė fatin, me jetėn mos u grind, urrejtja fitohet ... Dashuria lind !
Zana_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-02-12, 16:15   #97
Dali!Keq!ch
 
Avatari i Dali!Keq!ch
 
Anėtarėsuar: 07-07-11
Postime: 180
Dali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A e keni ditur se ?

A e keni ditur se dituria qe e gezojme ne sot ishte e mbajtur e fshehet ne kisha..
per me shume ndicni videon
RTL 2

Shqip:
http://www.youtube.com/watch?v=6csnHsWBHNA

Deutsch:
Welt der Wunder Spezial

1/5 http://www.youtube.com/watch?v=UWJQPzJnza0
2/5 http://www.youtube.com/watch?v=eqnvgd2BBmc
3/5 http://www.youtube.com/watch?v=BNh6ByBY94g
4/5 http://www.youtube.com/watch?v=mHaJPz5vTwM
5/5 http://www.youtube.com/watch?v=9h23HWTFl68
__________________
n`konkurs.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Dali!Keq!ch : 24-02-12 nė 16:17
Dali!Keq!ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-03-12, 19:36   #98
Dali!Keq!ch
 
Avatari i Dali!Keq!ch
 
Anėtarėsuar: 07-07-11
Postime: 180
Dali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A e keni ditur se ?

A e keni dit arsyn pse Kosova nuk radhitet si shtet ne uebfaqet e medha si Google, Youtube, Facebook etj..
Jo qe ato nuk e njohin apo qe nuk e dine qe Kosova eshte Shtet i pavarur por arsya eshte kjo:
Lokalizimi apo radhitja e shteteve bazohet me Java locales si shembulli ne ISO 3166 cka Kosova nuk eshte mbrenda kesaj ISO.


Pse Kosova nuk eshte ne aty mund te pergjigjet edhe me mire Fatmir Limaj.Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Dali!Keq!ch : 04-03-12 nė 19:37
Dali!Keq!ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:51.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.