Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Shkenca & Teknologjia
Emri
Fjalėkalimi
Shkenca & Teknologjia Zhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-12-18, 18:16   #1
tron
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 11-12-18
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 14
tron i vlerėsuar jo keq
Gabim Policia kineze mbyll mbi 1 mijė llogari nė rrjetet sociale pėr shantazh

Policia kineze ka lajmėruar se ka mbyllur 1100 llogari nė rrjetet sociale pėr shkakse ato po bėnin shantazh dhe ofendime ndaj njerėzve.

Krahas kėtyre llogarive, ata kanė mbyllur edhe 31 website pėr tė njėjtėn arsye.

Sipas raportit policor kėto llogari postonin informacione negative dhe kėrkoninshpėrblim pėr fshirjen e tyre.

Pėr shantazh online dhe ofendime deri mė tani janė arrestuar 28 persona.


tron Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:46.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.