Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
Emri
Fjalėkalimi
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 27-03-15, 19:42   #1
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Freunde Schenken !! Jon Braucht Ihre Hilfe

5Minuta koh e juaja nje Jete per Jon Salltekun !!!

Nė njė vizitė tė shkurter nė Kosovė Marko Leo nga Zvicėrra, njė person Zemėrgjėrė takoj Rastėsisht Jonin i cili ne moshėn 4 Vjeqare u Godit nga njė vetur dhe mbeti i Lėnduar rėnd,aj tash ėshtė nė moshėn 8 Vjeqare me probleme nė tė Folur dhe nė tė Lėvizur me pa mundėsi Ekonomike dhe Mjėksore pėr tu Sheruar nė Kosovė,Vizitori mori njė Iniciative pėr tė kėrkuar Ndihmė nga gjdo Individ qė ka Mundėsi nė mėnyr Humanitare tė kontriboj Financiarisht pėr ta Ndihmuar Jonin qė tė Sherohet nė njė Spital jasht shtetit tė Kosovės nė Zvicėrr ...Po e Ndiej vetėn tė Detyruar qė ta Lus shoqėrin e FB qė tė mė ndihmoj edhe mua ta ndihmojm edhe Marko Leo pėr kėtė iniciativ qė ka marr dhe ta kthejm Jonin ne Gjendjėn e para katėr vitėve,tja mundėsojm edhe Jonit tė rritet ,Tė Shkollohet e tė Ketė njė mundėsi pėr tė Jetuar njėjt si Bashkmoshatarėt e tij .Ju Lutem Shperndajeni kėtė Postim qe ti bie ne sy gjdo Individi qė e Kupton gjendjėn e Jonit dhe qė ka mundėsi pėr ta Ndihmuar .
Tė dhėnat Tjera i gjeni ne Foton e Bashkangjitur !!!!
Ju Flm pėr Kohėn dhe Mirkuptimin Tuaj !!!.....


Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-03-15, 19:44   #2
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Freunde Schenken !! Jon Braucht Ihre Hilfe

[IMG]C:\Documents and Settings\Windows XP\Desktop\Joni.jpg[/IMG]
Imazhet E Bashkangjitura
Tipi Dosjes: jpg Joni.jpg (90.9 KiloByte, 3 shikime)

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Peja-Boy : 27-03-15 nė 19:48
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-08-15, 10:01   #3
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Freunde Schenken !! Jon Braucht Ihre Hilfe

Ich werde etwas spenden


__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.