Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-01-08, 19:23   #1
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Zajmina Vasjari

Zajmina realizon tri kėngė pėrnjėherėshDuket se e ka marrė seriozisht kėngėtarja seksipile Zajmina Vasjari! Aktualisht ajo ėshtė duke punuar pėr tri kėngė njėherėsh, tė cilat do tė shoqėrohen edhe me nga njė video-klip pėrkatės. Ajo qė ėshtė mė e veēantė ėshtė fakti qė pėr tė parėn herė ajo do tė bėjė njė duet me njė kėngėtar tepėr tė njohur tė muzikės popullore shqiptare.“Momentalisht emrin e tij dua ta mbaj sekret sepse ē’kuptim do kishte nėse unė do tė zbuloja atė, por ju siguroj se ėshtė njė kėngė tepėr e veēantė me motive popullore, ku dhe unė do vi me njė look e performancė ndryshe”, thotė ajo.

Autore e tekstit tė kėsaj kėnge do tė jetė Rozana Radi, ndėrsa orkestrues Gramoz Kozeli. Ndėrkaq kėngėn e dytė Zajmina mendon ta realizojė nė Kosovė duke
bashkėpunuar me dy rapera, e qė sipas zėrave thuhet tė jenė dy pjesėtarėt e grupit “Tingulli 3nt”.

Nuk janė vetėm kėto dy kėngė, pasi ajo po punon edhe pėr njė tė tretė. “Nė kėtė kėngė ku unė do tė jem vetėm dhe me njė look tėrėsisht tė ndryshuar”, ka pėrfunduar Zajmina.
korrieri


__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 16-07-08, 09:13   #2
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Zajmina Vasjari

Kete Zajminen...."organski" nuk muj e baj....
__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-07-08, 11:37   #3
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Zajmina Vasjari

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
Zajmina realizon tri kėngė pėrnjėherėsh >>> Ke Harruar me than se Plus kesaj e Realizoj kaq shpjet me i Reklamu qato qe po doken !!!! :@Duket se e ka marrė seriozisht kėngėtarja seksipile Zajmina Vasjari! Aktualisht ajo ėshtė duke punuar pėr tri kėngė njėherėsh, tė cilat do tė shoqėrohen edhe me nga njė video-klip pėrkatės. Ajo qė ėshtė mė e veēantė ėshtė fakti qė pėr tė parėn herė ajo do tė bėjė njė duet me njė kėngėtar tepėr tė njohur tė muzikės popullore shqiptare.“Momentalisht emrin e tij dua ta mbaj sekret sepse ē’kuptim do kishte nėse unė do tė zbuloja atė, por ju siguroj se ėshtė njė kėngė tepėr e veēantė me motive popullore, ku dhe unė do vi me njė look e performancė ndryshe”, thotė ajo.

Autore e tekstit tė kėsaj kėnge do tė jetė Rozana Radi, ndėrsa orkestrues Gramoz Kozeli. Ndėrkaq kėngėn e dytė Zajmina mendon ta realizojė nė Kosovė duke
bashkėpunuar me dy rapera, e qė sipas zėrave thuhet tė jenė dy pjesėtarėt e grupit “Tingulli 3nt”.

Nuk janė vetėm kėto dy kėngė, pasi ajo po punon edhe pėr njė tė tretė. “Nė kėtė kėngė ku unė do tė jem vetėm dhe me njė look tėrėsisht tė ndryshuar”, ka pėrfunduar Zajmina.

korrieri

.................................................. .................................................. .................................................. ...........................
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-07-08, 15:08   #4
>>{SpOnGeBoB}<<
Banned
 
Avatari i >>{SpOnGeBoB}<<
 
Anėtarėsuar: 08-06-07
Vendndodhja: In the battle of Love...
Postime: 2,082
>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė
Talking Titulli: Zajmina Vasjari

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda

Zajmina realizon tri kėngė pėrnjėherėsh


boll e mire tekoka halo pa e hjekin qarqafin, por kur ta hjekin edhe ata halo ma e mire bahet. Edhe gjithe po me doket qe qikjo rilindja ja ka inati qetyne kangtareve ma te mira. ani qe ty nuk te pilqen, amo edhe qikjo mue po m`pilqejka
>>{SpOnGeBoB}<< Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-10, 12:36   #5
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Zajmina Vasjari

kjo ingrata prapanice skish hiq hahaha
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-10, 13:12   #6
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Zajmina Vasjari

kurr nuk paskna ndegjue per ket emerpo nejse secili nga ne e kena naj te aferm qe ne youtube e ka nji keng e tash nese flasim ose i trajtojna si persona publik


gjysma e kosoves po dalin persona publik
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-10, 17:45   #7
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Zajmina Vasjari

Kjo pa shminka s'kqyret hiq !
__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Prishtinasja_ : 06-04-10 nė 17:46
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-10, 17:59   #8
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Zajmina Vasjari

Ah sikur te isha femer e t'mos kisha 2 gisht fytyr jo 1 apo 5 po qindra albume i kisha realizu brenda vitit.
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-10, 20:17   #9
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Zajmina Vasjari

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga roadrunner
kjo ingrata prapanice skish hiq hahahaani prakjo video mesiguri ka me te pelqye hhhhhhhaaaa


Big Mama (zbritje sezonale) Turkish Version ...
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-10, 20:21   #10
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Zajmina Vasjari

More un demonstrova per juve, se sa per vete e kam pasqyren hahaha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh
ani prakjo video mesiguri ka me te pelqye hhhhhhhaaaa


Big Mama (zbritje sezonale) Turkish Version ...
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-11-14, 19:08   #11
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Zajmina Vasjari

Zhvishet edhe Zajmina__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zero Cool : 04-12-14 nė 07:02
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-12-14, 07:27   #12
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Zajmina Vasjari

Kjo se paku ka cka te tregoj e jo si Bleona!


__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:12.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.