Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 04-11-03, 20:09   #1
Flash
 
Anėtarėsuar: 16-10-03
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 46
Flash e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Flash Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Flash Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Flash
Gabim Pershendetje vetem per mijen dhe Murgeshen :)

Tung krejtve ju pershendes veq ne veqanti mijen edhe Murgeshen tung mpuq dyjave :D


__________________
Shfleto lexo mėso
Flash Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 20-11-03, 10:55   #2
ariani
 
Anėtarėsuar: 17-11-03
Vendndodhja: prishtin
Postime: 7
ariani e ka pezulluar reputacionin
Gabim tung

i pershendes te gjitheve e ne veqanti MURGESHĖN

jeni e mrekullueshme vetem vazhdoni ne kete form.

(duhet te kesh frik se nese vazdhdon keshtu ndoshta sdo mbetesh murgesh )

me fal pak hajgare

tung te pershendes
ariani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-11-03, 18:57   #3
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Flash&Arian ju falenderoj per pershendetjet e juaja.

Flash mpuqi ishte i kendshem :oops:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-12-03, 00:19   #4
Flash
 
Anėtarėsuar: 16-10-03
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 46
Flash e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Flash Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Flash Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Flash
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Flash&Arian ju falenderoj per pershendetjet e juaja.

Flash mpuqi ishte i kendshem :oops:


A murgesh mke shkri pasha ty e mu e ata e kta, a e din pse veq pse osht mpuq i veqant se ju murgeshat sja keni zanat me mpuq e qata m;knaqe me falpash mu se sjom kon anej knej pari skom mujt me shkru knej anej ktu aty aj mpuq edhe pak une ty :D
__________________
Shfleto lexo mėso
Flash Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-04, 12:34   #5
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim Murgesha

Sot Murgesha arriti ne 1000 mesazhe te saj te bukura. Murgesha te deshiroje shendet dhe qdo te mira ne jete per ju zonjushe.Ju jeni me te vertet Mbreteresha e Forumit me plote merite.i lexoje me endje mesazhet e juaj dhe kam kenaqesi qe jam ne mesin e juaj.Lazdrani te Done Ty :P
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-04, 12:38   #6
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

urime
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-04, 12:56   #7
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

WoW i paskam bere 1000 a? :shock:
Vertet nuk i kam verejtur. Por Lazdrani te falenderoj shume, per fjalet e bukura qe keni shkruar per mua. Deshiroj qe edhe ju te beheni sa me shpejt Mbret i 1000 postimeve dhe i Imi. Kam kenaqesi te posacme te lexoj shkrimet tuaj.

Anna te falenderoj per urimin :lol:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-04, 13:04   #8
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Opaaaaaa Murgesha i paska kaluar 1000 postime :P Urime,urime Murgesha,vertete je shume e kendshme ne shkrimet tuaja.Te deshiroj edhe shume postime tjera te bukura dhe shume te mira tjera ne jete.
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-04, 13:21   #9
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim

kjo murgesh sot ja mrriti
plot 1000 shkrime qitu i qiti
tash po te bajm na ty mretnesh
edhe 1000 ti me nai rreshtit
po ki kujdes ti me shkrue se
te tana kena me ti lexue
se ti kur shkrue syt naj hap
e lazdranin ma shum e ba me te dasht
asni gja mos ki merak se ti me shkrue e kie ne gjak.

pershendetje te sinqerta nga flori .
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-04, 13:29   #10
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Barabaroza te falenderoj dhe uroj qe edhe ti ti arrish aq.

Florian te falenderoj shume per ket rreshta
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-04, 16:22   #11
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim

E KAM PER NER ME T'SHKRUJT SE VALLAHI TI E MERITON TITULLIN MRETNESH. :)
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-04, 16:41   #12
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Murgesha me fal se von e vrejta kte tem te re, keshtu qe ju jap te drejt te gjithve qe kan shkruar ketu,se ti je Mbreteresha jon, dhe me shum kenaqesi i lexoj shkrimet tua, dhe gjithmon me habit(posotiv) ne te re!!
Nuk dim qkishim ber pa ty, keshtu qe vazhod keshtu sepse te kemi ne qef.
Edhe 10000000Mesazhe tjera te na i shkruajsh


Genta
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-04, 17:02   #13
hana
 
Anėtarėsuar: 28-12-03
Vendndodhja: ne kosov valla
Postime: 691
hana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Murgesh loqk te lumt vec vazhdo e shkruaj urime :lol: :lol:
hana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-04, 21:10   #14
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pedagoge kesaj i thone
nje mije postime
te kurorzuar ne ngjyra ylberi
per hajr te qofte kurora mbreterore
ne shume faqe te -Dardanise
e qendisur ne shume ornamente
ku rrezatone ngrohtesi Familjare
e mbeshtjellur ne korniza floriri
Mbreteresh dardane-forumit i jape nje emer
Murgesh 1000 postime .

Kame nderin te shkruaj per ju Znj,jeni e respektuar nga shumica,keni pas vete nje kapital intelektual jeni pedagoge e qmuar-urime :!:
Me respekt Naki
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-04, 11:43   #15
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Naki nuk di si te falenderoj per keto fjale te mrekullueshme.
Edhe une u rrita ne mesin tuaj, dardania eshte pjese e perditshmerise sime. Kam pas vete nje grup njerezish te edukuar dhe komunitativ qe me eshte kenaqesi te jem ne shoqeri. Ja pra, fjale pas fjale, shkrim pas shkrimi arrita si i thone ti fitoj zemrat dhe perkrahjen e diskutuesve. Kjo me ben te ndihem krenare dhe te mburrem se ju te gjithe pa dallim ishit qe me bete te shkruaj, te ndaj dhimbjen e gezimin, te keshilloj dhe te keshillohem se sido qofte njeri pa te meta dhe gabime nuk ka. E edhe une bej pjese ne ket grup.
Jam e emocionuar nga fjalet tuaja i nderuari Naki.
Miresia dhe zemergjeresia te shoqerofte kudo qe je dhe cdo moment.
Me nderime Murgesha.


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 3 (0 Anėtarėt dhe 3 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:49.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.