Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Thashetheme
Emri
Fjalėkalimi
Thashetheme Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 26-03-05, 20:35   #31
blina
 
Anėtarėsuar: 28-12-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 240
blina e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Blina a ki koh nja gjys ore a?

Paj , mire ok bene veq mos me mbani ma shume se gjysme ore ok


A po ja fillojna temes djali!keq ?
__________________
ne qdo kuptim dashuria eshte udheheqese
blina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 26-03-05, 20:44   #32
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga blina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Blina a ki koh nja gjys ore a?

Paj , mire ok bene veq mos me mbani ma shume se gjysme ore ok


A po ja fillojna temes djali!keq ?
A ki dashnor?
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-05, 20:47   #33
blina
 
Anėtarėsuar: 28-12-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 240
blina e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga blina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Blina a ki koh nja gjys ore a?

Paj , mire ok bene veq mos me mbani ma shume se gjysme ore ok


A po ja fillojna temes djali!keq ?
A ki dashnor?

hahahahah jo valla skom dashnor se jom ende e re
__________________
ne qdo kuptim dashuria eshte udheheqese
blina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-05, 20:52   #34
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga blina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga blina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Blina a ki koh nja gjys ore a?

Paj , mire ok bene veq mos me mbani ma shume se gjysme ore ok


A po ja fillojna temes djali!keq ?
A ki dashnor?

hahahahah jo valla skom dashnor se jom ende e re
qfar gjenerate je?
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-05, 20:55   #35
blina
 
Anėtarėsuar: 28-12-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 240
blina e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga blina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga blina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Blina a ki koh nja gjys ore a?

Paj , mire ok bene veq mos me mbani ma shume se gjysme ore ok


A po ja fillojna temes djali!keq ?
A ki dashnor?

hahahahah jo valla skom dashnor se jom ende e re
qfar gjenerate je?

gjenerata e "74 -shit demostratave hahahahahahaha
aiiiiiiii dali!keq qelloja tash ti hajt qysh me kishe paramendu , cila gjenerate ......hahahah
__________________
ne qdo kuptim dashuria eshte udheheqese
blina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-05, 20:59   #36
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga blina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga blina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga blina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Blina a ki koh nja gjys ore a?

Paj , mire ok bene veq mos me mbani ma shume se gjysme ore ok


A po ja fillojna temes djali!keq ?
A ki dashnor?

hahahahah jo valla skom dashnor se jom ende e re
qfar gjenerate je?

gjenerata e "74 -shit demostratave hahahahahahaha
aiiiiiiii dali!keq qelloja tash ti hajt qysh me kishe paramendu , cila gjenerate ......hahahah
Hyn ni her ne faqen aty ku shkruna; Si endrroni Parnerin e endrrav tua.
Pastaj muj diqka te nxerri nga ti se pak me dukesh e mbyllur dhe kam veshtir te shof se si mundesh te dukesh.Ok?
Po te pres kur takryn hyn ketu dhe me trego qe je gati per ta lixuar.
Mpuq majen e syzavvvv
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-05, 21:14   #37
blina
 
Anėtarėsuar: 28-12-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 240
blina e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga blina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga blina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga blina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Blina a ki koh nja gjys ore a?

Paj , mire ok bene veq mos me mbani ma shume se gjysme ore ok


A po ja fillojna temes djali!keq ?
A ki dashnor?

hahahahah jo valla skom dashnor se jom ende e re
qfar gjenerate je?

gjenerata e "74 -shit demostratave hahahahahahaha
aiiiiiiii dali!keq qelloja tash ti hajt qysh me kishe paramendu , cila gjenerate ......hahahah
Hyn ni her ne faqen aty ku shkruna; Si endrroni Parnerin e endrrav tua.
Pastaj muj diqka te nxerri nga ti se pak me dukesh e mbyllur dhe kam veshtir te shof se si mundesh te dukesh.Ok?
Po te pres kur takryn hyn ketu dhe me trego qe je gati per ta lixuar.
Mpuq majen e syzavvvv
po se pari spo e gjeje , ne cilen rubrik eshte ajo tema?
__________________
ne qdo kuptim dashuria eshte udheheqese
blina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-05, 21:23   #38
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga blina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga blina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga blina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga blina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Blina a ki koh nja gjys ore a?

Paj , mire ok bene veq mos me mbani ma shume se gjysme ore ok


A po ja fillojna temes djali!keq ?
A ki dashnor?

hahahahah jo valla skom dashnor se jom ende e re
qfar gjenerate je?

gjenerata e "74 -shit demostratave hahahahahahaha
aiiiiiiii dali!keq qelloja tash ti hajt qysh me kishe paramendu , cila gjenerate ......hahahah
Hyn ni her ne faqen aty ku shkruna; Si endrroni Parnerin e endrrav tua.
Pastaj muj diqka te nxerri nga ti se pak me dukesh e mbyllur dhe kam veshtir te shof se si mundesh te dukesh.Ok?
Po te pres kur takryn hyn ketu dhe me trego qe je gati per ta lixuar.
Mpuq majen e syzavvvv
po se pari spo e gjeje , ne cilen rubrik eshte ajo tema?
kliko te dashuria & sexi pastaj aty ku shkruan si enrroni partnerin e endrrave tua.ose pergjigju dhe ketu Se si e enddroni partnerint tuaj
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-05, 21:38   #39
dembelica
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 2,934
dembelica e ka pezulluar reputacionin
Gabim

A kemi ndonje te re ne kete kete moreeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:
dembelica Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-05, 21:40   #40
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dembelica
A kemi ndonje te re ne kete kete moreeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:
Po hajt ama doren ta mpuqi ni her dhe pastaj provo te me zbulon diqka per mua.
Si me kishe paramendu mu si ni dal i keq me mosh biografoi sjellje diqka qka ti mund te telepaton per mua.
Hajt nisja :roll:
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-05, 21:44   #41
dembelica
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 2,934
dembelica e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dembelica
A kemi ndonje te re ne kete kete moreeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:
Po hajt ama doren ta mpuqi ni her dhe pastaj provo te me zbulon diqka per mua.
Si me kishe paramendu mu si ni dal i keq me mosh biografoi sjellje diqka qka ti mund te telepaton per mua.
Hajt nisja :roll:
Flm per mpuqin,po nje her nuk po kam kohe po kysmet do te provoj

Po hajt edhe ti, nese kishe mujt me me pa qysh me kishe pa :lol: :lol: :lol: po te pregoj pastaj se a ja ke qellu a jo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dembelica Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-05, 21:49   #42
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dembelica
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dembelica
A kemi ndonje te re ne kete kete moreeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:
Po hajt ama doren ta mpuqi ni her dhe pastaj provo te me zbulon diqka per mua.
Si me kishe paramendu mu si ni dal i keq me mosh biografoi sjellje diqka qka ti mund te telepaton per mua.
Hajt nisja :roll:
Flm per mpuqin,po nje her nuk po kam kohe po kysmet do te provoj

Po hajt edhe ti, nese kishe mujt me me pa qysh me kishe pa :lol: :lol: :lol: po te pregoj pastaj se a ja ke qellu a jo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ok.dembelica do mundohemi qe te ju pershkruaj se si kur isha un ti.
Por do e le ma von e nderuar.
pasi qe nuk paskeni koh nji her do e ki me von te shenuar ketu ku mundesh me von ta shofish.
me nderim Dr,telepatusi i femrav hahahah
Asi dashta me then me nder nga dali i keq.
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-05, 22:12   #43
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Blina biografija jote mundet te jet kshtu;

Jeni nje femer zeshkane.
Keni e holl,e bukur
Syt i ke te gjelbert.
Hunden e vogel te shisgme.
Gojen mjaft e vogel po shum shum e embel.
Ankohesh nga dhembet,njeri dhem te dhmb kur ha embel
Gjoksi ne form molles B75
Duart te buta,gishtat e bukur jo te gjata
Gjatsija mundet te jet deri ne 165 Cm,pesha diku50 kg.maximum
Kembet i ke te drejta jo shum te gjata por te bukura
Te pelqen me shum Humori se muzika,endrroni pak si shum.
Ju mungon ni deshir por ajo do ju realizohet mvaret sa ju i rrini gati.hahaha
Ngjyra e kalter esht njgyra qe ju pelqen.
jeni e dashur dhe e sjellshme e urt dhe per lakmi jeni.
Etj..se boll shkretova hahahahah
mosha diku mbi 26vjet.
me trego a jan mbi 30% te sakta.hahahah
Pershendetje te sinqerta.dali i keq
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-05, 22:12   #44
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Blina biografija jote mundet te jet kshtu;

Jeni nje femer zeshkane.
jeni e holl,e bukur
Syt i ke te gjelbert.
Hunden e vogel te shisgme.
Gojen mjaft e vogel po shum shum e embel.
Ankohesh nga dhembet,njeri dhem te dhmb kur ha embel
Gjoksi ne form molles B75
Duart te buta,gishtat e bukur jo te gjata
Gjatsija mundet te jet deri ne 165 Cm,pesha diku50 kg.maximum
Kembet i ke te drejta jo shum te gjata por te bukura
Te pelqen me shum Humori se muzika,endrroni pak si shum.
Ju mungon ni deshir por ajo do ju realizohet mvaret sa ju i rrini gati.hahaha
Ngjyra e kalter esht njgyra qe ju pelqen.
jeni e dashur dhe e sjellshme e urt dhe per lakmi jeni.
Etj..se boll shkretova hahahahah
mosha diku mbi 26vjet.
me trego a jan mbi 30% te sakta.hahahah
Pershendetje te sinqerta.dali i keq
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-05, 22:31   #45
blina
 
Anėtarėsuar: 28-12-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 240
blina e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Blina biografija jote mundet te jet kshtu;

Jeni nje femer zeshkane.
Keni e holl,e bukur
Syt i ke te gjelbert.
Hunden e vogel te shisgme.
Gojen mjaft e vogel po shum shum e embel.
Ankohesh nga dhembet,njeri dhem te dhmb kur ha embel
Gjoksi ne form molles B75
Duart te buta,gishtat e bukur jo te gjata
Gjatsija mundet te jet deri ne 165 Cm,pesha diku50 kg.maximum
Kembet i ke te drejta jo shum te gjata por te bukura
Te pelqen me shum Humori se muzika,endrroni pak si shum.
Ju mungon ni deshir por ajo do ju realizohet mvaret sa ju i rrini gati.hahaha
Ngjyra e kalter esht njgyra qe ju pelqen.
jeni e dashur dhe e sjellshme e urt dhe per lakmi jeni.
Etj..se boll shkretova hahahahah
mosha diku mbi 26vjet.
me trego a jan mbi 30% te sakta.hahahah
Pershendetje te sinqerta.dali i keq

dali!keq spo di ke po ja keshtu po ja bojna me jo i kom shenu qka sjon te sakta e me po qka jane te sakta ndersa nje vend po dhe jo dmth 50 me 50 :

1. jo
2. po
3. jo
4. jo
5. po
6. po
7. jo
8. po edhe jo
9. jo
10.jo
11. po
12.po
13. jo
14. po( haha po me bjen si mu levdu haha)
15. jo ( as afer nuk jeni , fare)


16. ju pershendes edhe une edhe ju kal per kete biografi (jo te sakte )haha


__________________
ne qdo kuptim dashuria eshte udheheqese
blina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:34.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.