Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Thashetheme
Emri
Fjalėkalimi
Thashetheme Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-08-05, 20:52   #31
teDUAty
 
Avatari i teDUAty
 
Anėtarėsuar: 26-06-05
Vendndodhja: n'Pushime
Postime: 2,816
teDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuar
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e_martumja
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga teDUAty
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e_martumja
teDuaty edhe pse ma ke lyp dhe nuk ta pata dhon :lol: :lol: apet po behem e gjymert me ty, kam vendos me ta gjete nje nuse por ajo kogja ka qillu e mencur nuk di a mun duron ti se ajo ta ban 8 me 2 :lol: :lol:
Ajde ishalla eshte kysmet, kuku me dal kysmeti prej internetit behet krejt virtualitet ehehe
Pregaditma nje dhurat per mu dhe burrin time :lol: :lol: :lol:
Faleminderit per zemergjersin qe tregon ,me vjen keq po nuk me kujtohet qe ta kom lyp ty najher po sidoqe te jet nuk kom bo keq edhe nese ta kom lyp.....
me duhet me prit edhe pak oj e martume se une e du uraten ,e nese ajo nuk me don ateher hajlikoft ty po ta besoj msitnin me ma gjet nje nuse edhe me kan e shtir nuk ka gajle se une e baj,jam shume i qet veq kam me ja nxjerr tjeter kah ket menquri ..kuptohet ku...

Qyqy urata ne ty u paska dashuru ah ishalla ma frik pra darsmja e juve a na thirrni forumistat ajo :?:
OO ku me shku tej te maresa me uraten se per dasem kam mei thirr te gjith shpi-per shpi
teDUAty Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-08-05, 00:36   #32
rafet llapjani
 
Avatari i rafet llapjani
 
Anėtarėsuar: 02-06-05
Vendndodhja: ngat dhive valla se sbon pa to
Postime: 23,978
rafet llapjani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek rafet llapjani
Gabim

Te gjitha te mirat teDUAty i shalla ke fat,e mos harro me mthirr mue ne dasem aaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
rafet llapjani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-08-05, 20:03   #33
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ishalla, edhe mue m'thirr n'dasem! :roll:
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-08-05, 20:04   #34
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Ishalla, edhe mue m'thirr n'dasem! :roll:


qyqy pse more pa ty nuk behet darsmja
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-08-05, 21:48   #35
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

e_martumja mos m'ngjite iftire!
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-08-05, 10:54   #36
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e_martumja
teDuaty edhe pse ma ke lyp dhe nuk ta pata dhon :lol: :lol: apet po behem e gjymert me ty, kam vendos me ta gjete nje nuse por ajo kogja ka qillu e mencur nuk di a mun duron ti se ajo ta ban 8 me 2 :lol: :lol:
Ajde ishalla eshte kysmet, kuku me dal kysmeti prej internetit behet krejt virtualitet ehehe
Pregaditma nje dhurat per mu dhe burrin time :lol: :lol: :lol:
hahahahahahhahaahhaahaha me ke shti me qeshe me te madhe....
...te raft damlla....ojjjj dreqe....hahhahahaha :lol: :lol: :lol:
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-08-05, 14:24   #37
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Tomor...!!! Paske nemė se jo mahi!!!

A e ka pa kush teDUAty, se kam fillue me u merakos ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa...
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-08-05, 16:56   #38
teDUAty
 
Avatari i teDUAty
 
Anėtarėsuar: 26-06-05
Vendndodhja: n'Pushime
Postime: 2,816
teDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuar
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Tomor...!!! Paske nemė se jo mahi!!!

A e ka pa kush teDUAty, se kam fillue me u merakos ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa...

Mos u merakos se ksajde jam ksajde .
teDUAty Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-08-05, 17:09   #39
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...jo veē veta, se marova tu kerkue nuse per ty...!
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-08-05, 17:16   #40
teDUAty
 
Avatari i teDUAty
 
Anėtarėsuar: 26-06-05
Vendndodhja: n'Pushime
Postime: 2,816
teDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuar
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...jo veē veta, se marova tu kerkue nuse per ty...!
Kote ke hapur ket tem per mua se une ty te dua dhe asne tjeter
teDUAty Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-08-05, 18:07   #41
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

A ka edhe me zor a?!!!
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-08-05, 18:25   #42
teDUAty
 
Avatari i teDUAty
 
Anėtarėsuar: 26-06-05
Vendndodhja: n'Pushime
Postime: 2,816
teDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuar
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
A ka edhe me zor a?!!!
qka a ka edhe ma zor?
teDUAty Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-08-05, 18:36   #43
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Shtrigaq, mos i "zgjate" fjalet si ēamēakėz...!
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-09-05, 05:06   #44
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Oj qika, 25 vjet e me t'reja, urdheroni se teDUAty eshte i gatshem per NUSE me DUVAK ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-09-05, 06:10   #45
teDUAty
 
Avatari i teDUAty
 
Anėtarėsuar: 26-06-05
Vendndodhja: n'Pushime
Postime: 2,816
teDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuarteDUAty i respektuar
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Oj qika, 25 vjet e me t'reja, urdheroni se teDUAty eshte i gatshem per NUSE me DUVAK ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
ojj qika uraten e kam nuse po mos u mashtroni me fjal te saj se nuk eshte bash mire prej shnete ....


teDUAty Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:43.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.