Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Shėndeti
Emri
Fjalėkalimi
Shėndeti Tė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia. Cila eshte pyetja juaj ?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-06-19, 08:44   #1
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,999
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Sa i perdorni frutat dhe si ne qfar kohe i hani me se shumti ato?

...e shoh se shume tema jan hap dhe kyq dhe
ska mbet diqka pa u shpalu dhe hap gjera te ndryshme ketu!

Kurse une nderlidha me kohen pasi eshte edhe koha e disa frutav qitash deshta ty pys se sa i perdorni a hani shume fruta dhe ne qfar kohe i hani me se shumti? BIO- lloj fruta te dryshme!

Une perdori shume ne mengjes i ha kohet e fundit se kam vrejt qe kan shume efekte...pastrojn lukthin shlirojne organet e trupit, ngritin shijen e bukes, shtojne apetitin kan shume vitamina qe ti perdorni sa ma shpesh sidomos per te moshuarit qe kan problem me lukthe!


__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-12-19, 12:47   #2
Poshnjari
 
Anėtarėsuar: 26-02-19
Postime: 26
Poshnjari i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Sa i perdorni frutat dhe si ne qfar kohe i hani me se shumti ato?

Mendoj se frutat ne cfare do kohe qe te hanen bejne shume mire per organiyimin. une personalisht nuk kam ndonje orar. po i gjeta i ha :P
__________________
www.dietat.info
Poshnjari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-02-20, 16:07   #3
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,999
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa i perdorni frutat dhe si ne qfar kohe i hani me se shumti ato?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Poshnjari Shiko postimin
Mendoj se frutat ne cfare do kohe qe te hanen bejne shume mire per organiyimin. une personalisht nuk kam ndonje orar. po i gjeta i ha :P
Kur ti hajsh te mira jan...po ti hajsh edhe ne mengjes para buke nuk do i bjen pishman:)


__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.