Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Shėndeti
Emri
Fjalėkalimi
Shėndeti Tė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia. Cila eshte pyetja juaj ?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 27-08-12, 20:38   #16
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Si Te Heqim Pucrat

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...

...ēka?!


....Shkuam ne kinema une dhe ...gadi tregova..dikush!
Ekrani ish shume i madhe ne kinema nuk kame pare kur aq ekran te madh ... mandej na i ngjiten do syze ...s'di pse ... paramnedo ZC.. ishte nje reklam per nje mjet largues te puērrave,para se te filloj filmi ..ajo e kishte nje puēerr shuuume te madhe ,ndoshta ishte edhe e vogel por ekrani i madh e syzet e vogla ..s'di pse ZC me dilke e madhe puērra ... dhe ajo e ofroi ftyren shuuume afer meje ajo femra qe kishte hyre ne syzet e mija ... dhe e shtrengoi aq fort puērren sa kur doli lengu i verdhe nga cipa e holle e lekures nen te cilen ishte fshehur lengu .... kame vrapuar me syze neper sallen e madhe te kinemas por nuk shihja nga syzet te dilja nga salla per te pastruar fetyren time te cilen ajo sterpiku ne te gjitha anet me ate lengun ....si duket dhe sipas te gjitha informatave flitej per nje krem te quajtur clearasil,nuk di...

.
Spo di moj Alime nashta u kan 3D

Alima une kam nje te mire, nuk gerditem hiq, dhe i shtrydhi kure me jepet rasti (klerasilli ka me bankrotu per mu:P)...:)
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-08-12, 20:41   #17
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Si Te Heqim Pucrat

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
Spo di moj Alime nashta u kan 3D

Alima une kam nje te mire, nuk gerditem hiq, dhe i shtrydhi kure me jepet rasti (klerasilli ka me bankrotu per mu:P)...:)
...

Qasi thane qe u kone filmi ...Se s mu kojtojke :p:D


... po shtrydhi ti , ama jo qashtu si ajo qika ,se ma s'shkoj kurr ne kinema ani 3D qe hiē :D


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-12, 20:42   #18
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Si Te Heqim Pucrat

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...

Qasi thane qe u kone filmi ...Se s mu kojtojke :p:D


... po shtrydhi ti , ama jo qashtu si ajo qika ,se ma s'shkoj kurr ne kinema ani 3D qe hiē :D


.
Jo mos shko , une gjithmone shkoj ne kino 1D
Moj kure i shtrydhi te hujat e rrasi turinin afer seeeeeeeeeeeee ...:)
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-12, 21:47   #19
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Si Te Heqim Pucrat

rrrrrrrrr me rrqethe bre, shyqyr se skam probleme me lekuren se me vjen gerrdi shume, edhe ti qfare teme paske hap
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-08-12, 11:05   #20
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Si Te Heqim Pucrat

....mos me hy ne dardani hiqen pucrrat,
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-14, 17:55   #21
aferditaa
 
Anėtarėsuar: 11-02-14
Postime: 1
aferditaa i vlerėsuar jo keq
Gabim Re: Si Te Heqim Pucrat

pershendetje!jam ne vajz 17 vjeqare dhe kur fillon koha e ftoht(dimri) ne fytyren time shfaqen probleme si:skuqje,djegie,irritime,tharje etj.Ne kozmetik me rekomanduan nje krem te quajtur ''Cera di Cupra''.Jam duke e perdorur por me duket qe mi ka shtuar puqrrat ne fytyr pasi qe kam paksa probleme me puqrra si shumica e adoleshenteve.Cfare me rekomandoni?ndonje krem,maske apo qfare?Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga aferditaa : 11-02-14 nė 17:57
aferditaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:34.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.