Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Kafja e Forumit
Emri
Fjalėkalimi
Kafja e Forumit Tema tė ndryshmePėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-06-19, 09:39   #706
4peace
m'su's "Pėrvoja"
 
Anėtarėsuar: 01-10-03
Vendndodhja: drejt dritės
Postime: 2,626
4peace e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Unė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adrenalina Shiko postimin
Po te mendojn pak se as te rit nuk mujn pa mesimin e pleqve dhe osht knaqsi me pas me mar mesim nga pervoja e tyre ....une per veti kam shume rrespekt per ta edhe i ndegjoj shume
Po mos harro se edhe te rit na sjellin jet te re dhe sene te reja keshtu se dy palet mesojne nga njeri- tjetri asnjera skan ka me mbajt ...

E per energji spo di po medoket se disa jan met tuj kqyr seri se si osht mbush fd plot adrenalin hahaha
Po ti mirė po thue, qashtu dukėt m'u konė, me msue pi njoni-qetrit, sidomos pi ma pleqve, ama s'po dojna bre. Pėr inati...

*
__________________
!!! E vetmja shkėndijė shprese nė Kosovė: Lėvizja VETĖVENDOSJE!!!
4peace Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-06-19, 07:26   #707
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,965
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Unė!

Hahaha, inati dhe neglizhenca nuk osht ka i len me ece perpara, asgje nuk fitojn me inat dhe gjelozi po kjo osht ka i mundon shume kohet e fundit disa, po mendojn se veq vet jan dhe din...:))

Ok mvaret edhe ne qfar menyre apo aspekti eshte ai inat, nese e kan diqka nder pune ajo do jet diqka interesante se kush po ece ma perpara...e nese e kan inatin me t' injoru blloku, me ata une veq isha qesh ne veti dhe kisha thene se po mesohna me injorancen e tyre... kurse ata do te ngarkohen me vepren e tyre! :)
__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-19, 15:31   #708
4peace
m'su's "Pėrvoja"
 
Anėtarėsuar: 01-10-03
Vendndodhja: drejt dritės
Postime: 2,626
4peace e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Unė!

*


Ni gazeqė pėrsegjoze, "Fashington Prost" a qysh e ka emnin, kish thonė qė shiptarėt jo qė jetojnė por edhe lindin pėr inati t'dikujna...


Sa osht e vėrrtetė, unė tybe s'e di...


*
__________________
!!! E vetmja shkėndijė shprese nė Kosovė: Lėvizja VETĖVENDOSJE!!!
4peace Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-19, 11:28   #709
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,965
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Unė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 4peace Shiko postimin
*


Ni gazeqė pėrsegjoze, "Fashington Prost" a qysh e ka emnin, kish thonė qė shiptarėt jo qė jetojnė por edhe lindin pėr inati t'dikujna...


Sa osht e vėrrtetė, unė tybe s'e di...


*
Hahahahaha, thash mos kan thone edhe martohen per inati D :

...athu po dika beba ne ato momente qe te linde per nati dikujna ( melaqja ) !!
__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-19, 08:29   #710
4peace
m'su's "Pėrvoja"
 
Anėtarėsuar: 01-10-03
Vendndodhja: drejt dritės
Postime: 2,626
4peace e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Unė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adrenalina Shiko postimin
Hahahahaha, thash mos kan thone edhe martohen per inati D :

...athu po dika beba ne ato momente qe te linde per nati dikujna ( melaqja ) !!
Pėr inati de martohen. Bojnė dasėm t'madhe, ma t'madhe se ata qė ja kanė inatin.

Edhe bebja.

A e ki pa qysh qanė pa arsye?

Veē pėr inati

*
__________________
!!! E vetmja shkėndijė shprese nė Kosovė: Lėvizja VETĖVENDOSJE!!!
4peace Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-19, 18:23   #711
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,965
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Unė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 4peace Shiko postimin
Pėr inati de martohen. Bojnė dasėm t'madhe, ma t'madhe se ata qė ja kanė inatin.

Edhe bebja.

A e ki pa qysh qanė pa arsye?

Veē pėr inati

*
..popo edhe pak dit do knohet kenga neper darsma per inati:)
...pa arsyje s'qan valla po nejse nashti ti din ma mir nga pervoja po shkruni krejt
__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-07-19, 20:34   #712
4peace
m'su's "Pėrvoja"
 
Anėtarėsuar: 01-10-03
Vendndodhja: drejt dritės
Postime: 2,626
4peace e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Unė!

*

Ka edhe asish qė s'kanė (hiq) inati.

Pėr inati s'kanė inati...

*
__________________
!!! E vetmja shkėndijė shprese nė Kosovė: Lėvizja VETĖVENDOSJE!!!
4peace Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-07-19, 07:39   #713
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,965
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Unė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 4peace Shiko postimin
*

Ka edhe asish qė s'kanė (hiq) inati.

Pėr inati s'kanė inati...

*
Per inati, per inati s'kalum bile te tema qe e hapa per inati....apo sheh prap sma boni kush perhajr asnje tem prap per inatit hahahahahahahaha
__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-07-19, 11:06   #714
4peace
m'su's "Pėrvoja"
 
Anėtarėsuar: 01-10-03
Vendndodhja: drejt dritės
Postime: 2,626
4peace e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Unė!

*

S'po ka kohė as mundėsi, s'pakut 1 llajk (like) pėr te tema pėr inatin.


*
__________________
!!! E vetmja shkėndijė shprese nė Kosovė: Lėvizja VETĖVENDOSJE!!!
4peace Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-08-19, 12:50   #715
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Avatari i Buqja_ch
 
Anėtarėsuar: 03-03-07
Vendndodhja: Zh _ Pr
Postime: 21,363
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Unė!

Une veq vet po sillna kesjde ...
__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-08-19, 18:39   #716
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,418
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Unė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buqja_ch Shiko postimin
Une veq vet po sillna kesjde ...
E une bashke me ty. :)
Pershendetje Buqja.
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-19, 20:39   #717
Harisi
 
Avatari i Harisi
 
Anėtarėsuar: 27-08-13
Postime: 573
Harisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Unė!

......tarzani valla,😜
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=icawd7kBFvE&hd=1
Harisi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-11-19, 01:52   #718
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim Titulli: Unė!

Unė dhe Dardania ;)
__________________
The King Is back DardaniA
SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-11-19, 02:03   #719
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,647
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Unė!

Dhe une !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-02-20, 20:45   #720
Harisi
 
Avatari i Harisi
 
Anėtarėsuar: 27-08-13
Postime: 573
Harisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Unė!

.....e uroj qeverine e re, SUKSESE!!


__________________
http://www.youtube.com/watch?v=icawd7kBFvE&hd=1
Harisi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:27.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.