Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-11-04, 22:06   #16
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kercovari
Je duke ecur parkut,por akoma s`ke verejte lulet per te marre buqeten.
S`te thon kot Shejtonka,mundohu edhe pakes.

Woowwwww! Parkut vetėm qenkam duke hecur a, ani edhe buqetėn se lė pa e marė kurrrr hahahaaaaaa.
Kėrcovari , pasi mė keni thėnė keshtu , do mundohėm edhe pakėz , dhe shpresojė tė jemė sėrishė me pėrgjegjėje, por s'premtojė a!
T'pėrshėndes!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-11-04, 23:58   #17
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

_ Nje mirdita e bute? ------- Po e kisha pershedet

_ A je nga ketu vajze? ------Krejt nvaret se si pyet dhe me cfar toni

_ Me dukesh si motra ime? ----Eshte e mundeshme me te pas vella,mos te kan harru ne spital te shpis

_ Shpormu sysh moj te lutem? ----NCNCNCNCNC

_ Shume krye larte je moj vajze? ------Po te duket

_ S`je interesante per mua? ----Kush te veti pash zotin

_ Ec ec, mos e gabosh rrugen? --- shyqyr qi ka budall si ti rruges e mi vete

_ S`dua te te shoh me? ----Nderro rrugen pra

_ S`do te me ikesh kurre? ----Jo nuk iku ng askush

_ Do te gjeje momentin? ---NUk pres gjate
Tung
__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-11-04, 23:58   #18
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

_ Nje mirdita e bute? ------- Po e kisha pershedet

_ A je nga ketu vajze? ------Krejt nvaret se si pyet dhe me cfar toni

_ Me dukesh si motra ime? ----Eshte e mundeshme me te pas vella,mos te kan harru ne spital te shpis

_ Shpormu sysh moj te lutem? ----NCNCNCNCNC

_ Shume krye larte je moj vajze? ------Po te duket

_ S`je interesante per mua? ----Kush te veti pash zotin

_ Ec ec, mos e gabosh rrugen? --- shyqyr qi ka budall si ti rruges e mi vete

_ S`dua te te shoh me? ----Nderro rrugen pra

_ S`do te me ikesh kurre? ----Jo nuk iku ng askush

_ Do te gjeje momentin? ---NUk pres gjate
Tung
__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-11-04, 08:49   #19
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim

Shyqyr qe nuk jam femer, aq me pak vajze. Kisha mbet pa text!
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-11-04, 13:23   #20
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim Re: 10.Pyetje per vajza.

pershendetje[/color][/quote]
Kalrtushi e nderuar
Flm.per pergjigjen tende edhe pse mengsit jen te dukshme.
Jemi deshmitar ne jeten e perditshme se edhe arogantet e kan gjete fatin e tyre fale edhe shprehjeve arogante, duke qen te bindur se fati i njeriut eshte vetem nje hape larg tij.Bile ka vajza te tilla te cilat djemte e urte nuk i shohin si meshkuj atraktiv,te themi si dicka pa lidhje.
Pres qe te maresh nje shprehje nga ketu me shpres se do te me pregjigjesh.
Me respekt Kercovari.[/quote
]

Te pershendes

Djemet e urte perkundraze ju duken atraktive por edhe mendjemandedh. Ata se pari doken se nuk jane te interesuar te flasin. Por mendoj se kur ta njoftosh mire nje djal qe doket i urte, nuk te del gjithnje edhe aq i urte. (heheh)

Por shumher vajzat qe flasin kogja shum i simpatizojn djemat pak ma te urte apo jo qe flasin shum.
Ngase vajzat e urta i simpatizojn ma shum djemat qe flasin kogja shum dhe pakez ma problema. keshtu mendoj une deri diku.

Te pershendes shum Kercovar dhe shpresoj se deri diku me kupto se qka po mundona te them
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-04, 17:20   #21
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim

Kaltrushi te pershendes.
Mashkulli edhe si i urte edhe si eger ka ne vete afinitetin e nje mashkulli nga vete natyre qe e ka krijuar,dhe si tille nuk eshte i programuar qe te mare me seriozitet sinjalet qe dergon femra,me sa do e bukur qe te jete ajo,por edhe dhimbjet qe mund te shkaktoje nje dashuri e deshtuar mashkulli e ka me lehte se femra te beje balle,me kete mbrone edhe superioritetin ndaj femres,ndoshta teze e gabuar por mjerisht e sakte.
Por sa i perket mendjemadhesis grate zene vendin e pare ne krahasim me meshkujt.Ato jene ne gjendje gjdo fjale qe del nga goja e mashkullit te bejne histori me vete,kurse mashkulli nga mosvemendja dhe krenaria si mashkull,shpeshhere edhe fjalet arogante i ve ne leksikonin e dashuris,gje qe per femren sjelle edhe keqkuptime.
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-04, 16:28   #22
[email protected]_pr
 
Anėtarėsuar: 12-11-04
Postime: 14
Bes@_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

_ Nje mirdita e bute? ------E kisha pershedet edhe une

_ A je nga ketu vajze? ----I kisha tregu

_ Me dukesh si motra ime? --Kisha qesh

_ Shpormu sysh moj te lutem? --Ndoshta kisha mendu se eshte i cmendur

_ Shume krye larte je moj vajze? --sdi ka i kisha than

_ S`je interesante per mua? ----As per mua hiq

_ Ec ec, mos e gabosh rrugen? --Shyqyr Kosova e vogel oo edhe so kollaj me hup

_ S`dua te te shoh me? -----As une ty

_ S`do te me ikesh kurre? ---krejt nvaret me qfar toni e thot

_ Do te gjeje momentin? ---Kujdes mund te ik edhe ai moment
__________________
Cfare duhet bere kur i vetmi njeri qe mund tju pushoj se qari eshte ai qe ju beri te qani????????
Bes@_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-08, 16:37   #23
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 10.Pyetje per vajza.

_Nje mirdita e bute? - miredita

_ A je nga ketu vajze? - po valla krejt

_ Me dukesh si motra ime? - interesant

_ Shpormu sysh moj te lutem? - shporru vet ej, une qitu kesh

_ Shume krye larte je moj vajze? - qka po m flet prap ej? a m the shporru?

_ S`je interesante per mua? - a thu?

_ Ec ec, mos e gabosh rrugen? - hajt se e gjej prape

_ S`dua te te shoh me? - qashtu t kofte edhe ty

_ S`do te me ikesh kurre? - pse kur m pate ti mu?

_ Do te gjeje momentin? - shancat e vogla jane


valla bre Kercovari s di ku e ke marr keto pyetje, veq shume pa shije te kokan hahahahahahahahaha....ani qfare radhitje se...
per me pas rast ai person me fol me mu prap, pune shume ish dashte....
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-13, 08:43   #24
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 10.Pyetje per vajza.

shiqir qi nuk jom vajz, se me mu pas afru ni qisishne ja kishna shpudh, pik pik i kish pshty dijuzit, he
ani mildita me dokesh si motra, nashta motra jote jom ,i kishna thonen
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-13, 16:51   #25
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 10.Pyetje per vajza.

Nje mirdita e bute? .... op Mirdita ..pse jo

_ A je nga ketu vajze?.... ncuk nga atje jam ???

_ Me dukesh si motra ime?... nuk i dihet , sha s'ban vaki ???

_ Shpormu sysh moj te lutem?... qe nuk te rrihet ik ....

_ Shume krye larte je moj vajze?... pet doket ty ...

_ S`je interesante per mua? ncuk ....

_ Ec ec, mos e gabosh rrugen? ...mos ta nin ...

_ S`dua te te shoh me?...hahahhaha pasna me maru...

_ S`do te me ikesh kurre?... kush pet thot ...

_ Do te gjeje momentin?... ok ...
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-13, 16:57   #26
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,647
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 10.Pyetje per vajza.

Une vetem nje e kam :
A jam i keq ?
Pergjigjja - : Synin ta puthesha :) :P


__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:14.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.