Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Bota Shpirtėrore > Mėsime nga Bibla
Emri
Fjalėkalimi
Mėsime nga Bibla Besimtarėt qė i pėrkasin besimit tė Krishtere mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar mbi mėsimet e nxjerra nga Bibla dhe jetaPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 08-07-09, 00:27   #106
uck_aksh
Lavdi Dėshmorve
 
Avatari i uck_aksh
 
Anėtarėsuar: 02-10-04
Vendndodhja: Vevey-Suisse
Postime: 5,194
uck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: B I B L A ne shqip - online

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga hasanmehmeti
Mos thuaj Uck na kane (ne pergjithesi) ... , por mundesh veq per vete me fol , edhe shkruje ma kan ...

Ke kujdes se nenat tona nuk i kemi qe nderin e tyre ta ndysin b...palaret.


All-llahu i shperblefte te gjithe ata qe kane dhene nga mundi,jeta,pasuria etj per me na pru fene Islame ne keto troje.

Tung

ne kohen e Xhaxhit Shqiptaret kan respektuar te gjith njesoj nuk ka pas dallim as perkatsia as ngjyra kan qen gjith njesoj
shiko sod qpo behet ne Kosoven multietnike nese behesh Krishter ty kisha po ta dhuron nje Goldan apo nje traktor si dhura
po edhe keta qe po veshin pantolla te shkurta e mjekrra te mdhaja edhe kur i kam par ne kosov dihet pluhuri o ju kishin ba ato mjekrra si ............ spo ja permeni emrin se marre
__________________
Ne shqiptaret e kemi tradit
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt
Jemi xheloze por kemi te drejt
Se dashuria e shqiptarve eshte shume shtrenjt
uck_aksh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 08-07-09, 09:21   #107
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: B I B L A ne shqip - online

Ju lus qe te mos delni nga tema ketu mund te diskutohet rreth Bibles se tema eshte B I B L A ne shqip - online, nese doni te beni ndonje diskutim mbi gjerat qe po shkruni hapne nje tem per keto gjera.

Giovanni


Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:21.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.