Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?
Mė pėlqen shumė. 15 16.67%
Mė pėlqen pak. 15 16.67%
S'mė pėlqen aspak. 60 66.67%
Votues: 90. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-05-08, 14:00   #16
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Qaq sa m'pėlqen jakup krasniqi!
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 12-05-08, 14:36   #17
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Paj jo edhe aq shumė mė pėlqen, nuk mė kallet zemra pėr tė(ende jo!).
Por e dua flamurin timė (Jo tė Jakupit, apo tė Halimes).
__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-05-08, 14:43   #18
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pupi
Paj jo edhe aq shumė mė pėlqen, nuk mė kallet zemra pėr tė(ende jo!).
Por e dua flamurin timė (Jo tė Jakupit, apo tė Halimes).
Vertete kam pas gjithe per shtypje te mir per ty por tani po te shoh se qfare je !!!
Fort mir e dini se s'eshte Flamuri i Jakupit e as i Thaqit por ajo ndrekombtare !

Hajt tash ti merre te rrugaqit pasi spo e dojshe as kete !
As mua sme pelqen por eshte qeshje e Kohes !
Me von Dote kemi ate qe e kemi pas ajo eshte Kuq-e-Zi !!!!
Krysore eshte qe mos te kemi Punet me sllavet e ju keqyrni mes veti tu perlah lidhje palidhje !
Ne vend te dilni me Protesu qe mos te mbahen Zgjedhjet e Serrbis ne Kosove jo rrini ner Kulet e Grave para PC-es 24 Ore e boni Bll blla si Qoja !!!!!!!!!!!!
Dhe mos gabohni qe te Ndalnu tu shty nermjveti me Partit te ndryshme te tona Hiqqq mos u ndalni Burrat e sotit Phiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bre !!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-05-08, 14:46   #19
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

aq shum me pelqen sa qe kurr me dor nuk kam me prek dhe kurr nuk ka me valvit ne pronen time private


e tu kosoves e bajt meshnet bashk me hashemirafsangjanin
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-05-08, 14:48   #20
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arkza
Vertete kam pas gjithe per shtypje te mir per ty por tani po te shoh se qfare je !!!
Fort mir e dini se s'eshte Flamuri i Jakupit e as i Thaqit por ajo ndrekombtare !

Hajt tash ti merre te rrugaqit pasi spo e dojshe as kete !
As mua sme pelqen por eshte qeshje e Kohes !
Me von Dote kemi ate qe e kemi pas ajo eshte Kuq-e-Zi !!!!
Krysore eshte qe mos te kemi Punet me sllavet e ju keqyrni mes veti tu perlah lidhje palidhje !
Ne vend te dilni me Protesu qe mos te mbahen Zgjedhjet e Serrbis ne Kosove jo rrini ner Kulet e Grave para PC-es 24 Ore e boni Bll blla si Qoja !!!!!!!!!!!!
Dhe mos gabohni qe te Ndalnu tu shty nermjveti me Partit te ndryshme te tona Hiqqq mos u ndalni Burrat e sotit Phiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bre !!!!!!!!!!!!!!!!!
A the diēka ti a?
a tybe sen s'mora vesh.
__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-05-08, 11:40   #21
dardan100
 
Anėtarėsuar: 14-11-06
Postime: 257
dardan100 i dashurdardan100 i dashurdardan100 i dashurdardan100 i dashur
Gabim Titulli: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sź Kosovės..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marinc
ma i mir qeky se sa i atij Funderines qe ja kallen , atij Qifutit me yll te izraelve .
TI FALEMNDEROJME KOMUNISTET BASTARD NANOIST (qe bejn kesilloj komentesh)
A thua tash ,me 28 nentor ato bishat enveriste qe dogjen flamurin dardan , a do ta djegen kete flamur MADE IN BOSNIA. Une mendoj sidoqofte se nuk do ta djegin por do ta puthin, e masanej le te vijn e te ma puthin edhe K*****!

Komunizmi eshte antishqiptar nga natyra.
A e more vesh Marinc krimineli?

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga dardan100 : 26-05-08 nė 11:41
dardan100 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-05-08, 18:34   #22
Januzbrahimi
 
Avatari i Januzbrahimi
 
Anėtarėsuar: 11-05-08
Postime: 62
Januzbrahimi i dashurJanuzbrahimi i dashurJanuzbrahimi i dashurJanuzbrahimi i dashur
Gabim Titulli: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sź Kosovės..

Rezulltati. S'me pelqen aspak= 55%

numrat flasin vet
Januzbrahimi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-05-08, 19:26   #23
guri70
 
Anėtarėsuar: 17-10-07
Postime: 243
guri70 me shokė shumeguri70 me shokė shume
Gabim Titulli: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sź Kosovės..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga niemand


Kjo lecke eshte ajo qe zgjodhen politikanet e ton te dashur!!

niemand
kčtč leckč e kanč punuar tč huajtč e jo pushtetaret tanč,O NJERéZ.
guri70 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-05-08, 22:35   #24
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim Titulli: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Po prika flamuri i brojes :P Ky eshte vullneti i Shqiptarve!!
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-05-08, 23:20   #25
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Me pelqen... pasi qe eshte i shtetit tone dhe po identifikohemi me kete..
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-05-08, 05:15   #26
chati
 
Anėtarėsuar: 28-05-08
Postime: 5
chati i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Kur s`ka shi ban edhe breshėn, po kurr nuk e dua breshėrin nė vend tė shiut, e as ky flamur nuk do tė mė pėlqejė kurr.
chati Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-05-08, 06:10   #27
niemand
Kalimtar i rastit..
 
Avatari i niemand
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Vendndodhja: Philadelphia
Postime: 518
niemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashur
Gabim Titulli: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gjumashja
Me pelqen... pasi qe eshte i shtetit tone dhe po identifikohemi me kete..
Po ski faj , se per ty sikur ai flamuri me "YLL" ne mes sikur ky tani me 6 ylla eshte i njejt.. se ti me me knaqesi identifikohesh me nje flamur te till se ju ka sjell shefi i bandes..

E ti besoj e kupton per cilin flamur e kam fjalen ;)


niemand
__________________
O Zot per vete sdua gje jo.. por per prinderit nje nuse te bukur..!
niemand Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-05-08, 07:52   #28
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga chati
Kur s`ka shi ban edhe breshėn, po kurr nuk e dua breshėrin nė vend tė shiut, e as ky flamur nuk do tė mė pėlqejė kurr.
Kurrė mos thuaj Kurrė
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-05-08, 11:26   #29
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga niemand
Po ski faj , se per ty sikur ai flamuri me "YLL" ne mes sikur ky tani me 6 ylla eshte i njejt.. se ti me me knaqesi identifikohesh me nje flamur te till se ju ka sjell shefi i bandes..

E ti besoj e kupton per cilin flamur e kam fjalen ;)


niemand

Me nje yll e ka pas edhe rugu u i juaj... shefi shume i forte... veq te para...
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-05-08, 20:35   #30
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sź Kosovės..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Honesty^uk.
Ky bez laraman me kujton perfaqesimin e disa fiseve URUDU, qe ne vend te rrobave mbulohen me gjethe

-perjashtu harten e shtetiti te Kosoves ky nuk eshte flamuri qe perfaqeson ne asnje aspekt historine dhe rrugen e mundimshme shekullore te popullit te Kosoves per liri

-ata qe zgjodhen por edhe ata qe pranuan kete neveri kombinimi ngjyrash
deshen te mohojne cdo lidhje vllazerore qe ka egzistuar dhe do egzistoje gjithmone me trupin tone SHQIPTAR Shiperine.

Zoti i mallkofte te gjithe ata qe interesat personale i vendosin mbi ato KOMBETARE
votova per hiē aspak...!


__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:52.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.