Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 27-01-11, 14:36   #31
JaneDahliaDoe
 
Anėtarėsuar: 12-01-11
Postime: 62
JaneDahliaDoe i dashurJaneDahliaDoe i dashurJaneDahliaDoe i dashurJaneDahliaDoe i dashur
Talking Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Dikush ka qef me hanger me dy luge.
JaneDahliaDoe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-01-11, 14:45   #32
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga taraku Shiko postimin
Besnikria eshte tradhti ndaj epshit* ndersa epshi eshte armik i shpirtit

Njeriu edhe pa epsh munde te dashurohet.
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-01-11, 14:52   #33
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga taraku Shiko postimin
e melaqet ? hahahaha demek engjujt me gramatik hahahahahah

gabim je !

Jam shume i sigurt ne ate qe e them.
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-01-11, 14:58   #34
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga taraku Shiko postimin
hajde na i spjego pak.... si dashuron njeri pa e ndje...* mos fol per natyren per piktura e skulptura* por per temen hahaha

epshi o sen i keq nese se kontrollon njeri.
epshi dhe dashurija jane dy gjera te ndara.
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-01-11, 15:10   #35
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga taraku Shiko postimin
e ndjenja edhe epshi a kan dallim qysh edhe si...


qka te shtyn te tradhtojsh ..qka eshte ai sen qe te shtyn te tradhtosh* emertohet ne emra te ndryshem por eshte epsh/deshire.

ps" se jam ka e ngoj meden edhe skallperin e kam rrej qetu hahahaha
kush te tha qe tradhtoj? ne po diskutoim dhe kjo nuk do te thot automatikisht qe tradhtojm.

Dashuria ka te beje vetem me dashuri ndersa epshi me seks.
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-01-11, 15:15   #36
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga taraku Shiko postimin
seksi dashruija jan te nderlidhura me epshin... kur o ne pytje tema.
kush ka fat ti kete te nderlidhura eshte lidhja me ideale por keto te dyja munde te jene te pa varura nga njera tjetra.
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-01-11, 15:29   #37
~AnnA~
The End !
 
Avatari i ~AnnA~
 
Anėtarėsuar: 11-11-08
Vendndodhja: atje ku ndjehem e huaj...
Postime: 7,509
~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Tradhetia ndodh per arsye te ndryshme....
-jeta e pakenaqur mes nje cifti
-dsshira per t'u ndjere i deshiruar
-forme hakmarrjeje ndaj partnerit/es...me nje fjale per t'i rikthyer vetes te drejten per te qene i lumtur...

Sido qe te jete* sado te justifikueshme te me duken keto arsye* nuk do mundja te fal kurre tradhetine(po as le mos me falin nese vij deri ne ate deshire)
__________________
Ø°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ °ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ°ŗ©©ŗ
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te ēmuar..........
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ A n n A ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga ~AnnA~ : 27-01-11 nė 15:30
~AnnA~ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-01-11, 15:57   #38
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

..thuhet qe dashuria nuk njef kufij prandaj le ta trajtoim po ne kte menyre* te vendos gjdo njeri se si ta shijoi ate pa asnje paragjykim.
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-01-11, 15:59   #39
~AnnA~
The End !
 
Avatari i ~AnnA~
 
Anėtarėsuar: 11-11-08
Vendndodhja: atje ku ndjehem e huaj...
Postime: 7,509
~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hajra Shiko postimin
..thuhet qe dashuria nuk njef kufij prandaj le ta trajtoim po ne kte menyre* te vendos gjdo njeri se si ta shijoi ate pa asnje paragjykim.
Kemi nje jete dhe vetem nje mundesi per t'ja plotesuar vetit cdo deshir :)
__________________
Ø°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ °ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ°ŗ©©ŗ
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te ēmuar..........
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ A n n A ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
~AnnA~ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-01-11, 16:01   #40
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ~AnnA~ Shiko postimin
Kemi nje jete dhe vetem nje mundesi per t'ja plotesuar vetit cdo deshir :)

une ndaje te njeitin mendim me ty.
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-01-11, 16:03   #41
~AnnA~
The End !
 
Avatari i ~AnnA~
 
Anėtarėsuar: 11-11-08
Vendndodhja: atje ku ndjehem e huaj...
Postime: 7,509
~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hajra Shiko postimin
une ndaje te njeitin mendim me ty.
hajre* tradhetar qenke ti ahahah >(shaka)
Po sikur te ishte vertete deshira e vetme apo e fundit kjo* do mundohesha ta arsyetoj* por sa e sa deshira i kemi* qe po arritem ti realizojme te gjitha* atehere mund te themi qe kemi jetuar te lumtur.....
__________________
Ø°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ °ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ°ŗ©©ŗ
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te ēmuar..........
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ A n n A ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga ~AnnA~ : 27-01-11 nė 16:04
~AnnA~ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-01-11, 16:10   #42
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ~AnnA~ Shiko postimin
hajre* tradhetar qenke ti ahahah >(shaka)
Po sikur te ishte vertete deshira e vetme apo e fundit kjo* do mundohesha ta arsyetoj* por sa e sa deshira i kemi* qe po arritem ti realizojme te gjitha* atehere mund te themi qe kemi jetuar te lumtur.....
Lumturia e perhershme duhet te jet synim i secilit*

ne nji menyre ne te gjithe jemi "tradhtare" ose ndaj vetevetes ose ndaj te tjereve hahahha...
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-01-11, 16:49   #43
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,647
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Mos u lodhni bre pse e qysh -

Te pushushem/e boll - seriale me i mesuar dashuriēkat - plot e perplot ...

Tutė e dro hiē -

Ja me tradhetu ja me u tranu !!!
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-01-11, 16:58   #44
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

tradhtia ka ekzistuar gjithmon oqean* edhe kur ska pas TV* edhe kur tuta ka qen ilaqi ma i fort se kemoterapia


Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
Mos u lodhni bre pse e qysh -

Te pushushem/e boll - seriale me i mesuar dashuriēkat - plot e perplot ...

Tutė e dro hiē -

Ja me tradhetu ja me u tranu !!!
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-01-11, 17:03   #45
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,647
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga roadrunner Shiko postimin
tradhtia ka ekzistuar gjithmon oqean* edhe kur ska pas TV* edhe kur tuta ka qen ilaqi ma i fort se kemoterapia

E po thojne se po - por tash ka dale HIT - !


__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:33.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.