Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Hapėsirė filozofike-psikologjike
Emri
Fjalėkalimi
Hapėsirė filozofike-psikologjike Praktika e jetės njerėzore, sjelljet e individėve e tė shoqerisė. Proēeset mendore etj.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-11-13, 11:30   #1
power8
 
Anėtarėsuar: 22-08-13
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 277
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Plogeshtia e mendimit : serbet e maqedonasit jane popuj debile

Psikologėt amerikan: Serbėt dhe maqedonasit popujt mė budallenj nė botė


Njė anketė amerikane, maqedonasit i shpall si kombin e tretė mė budalla. Nė mesin e dhjetė popujve mė tė menēur janė zviceranėt, pastaj francezėt, amerikanėt, norvegjezėt, britanikėt e kėshtu me radhė.Kėtė konstatim e kanė nxjerrė njė grup psikologėsh amerikanė nga Uashingtoni, Nju Jorku dhe Detroiti, pasi kishin bėrė anketė nė internet nė mes 190 vendeve. Anketė ėshtė bėrė nga muaji maj deri nė muajin tetor tė kėtij viti, transmeton Shqipmedia. Si popull mė budalla nė botė amerikanėt i shpallėn serbėt, nė vendin e dytė turqit ndėrsa nė tė tretin maqedonasit. Nė mesin e dhjetė vendeve tė para u gjetėn edhe polakėt, hungarezėt, bullgarėt, kenianėt dhe popullin e Zelandės sė re. Nuk ėshtė e qartė se nė ēfarė kriteresh ėshtė bazuar kjo anketė, por psikologėt janė shprehur se kjo ėshtė jozyrtare e cila ka pasur pėr qėllim tė tregojė "zhvillimin e arsimimit dhe inteligjencės" nė kohėn e teknologjisė dhe internetit.
___________________________________________
http://www.gazetaexpress.com/?cid=1,15,126179
__________________________________________________ ____________
Qellojani ju vete kush asht ma hajvan se shkiet !
Ma debil se shkiet jane ata individ qe pranojne me u ul ne te njejten tavoline dhe me bisedue per ēashtje te brendshme te shtetit te Kosoves.


__________________
Njeri pa firmė !
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:15.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.