Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Albumi Fotografik
Emri
Fjalėkalimi
Albumi Fotografik Kėtu mund tė postoni fotografi personale, nga trojet shqiptare, nga bota etj.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-06-11, 12:24   #211
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,415
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu

http://images.cartradeindia.com/imag..._octavia_4.jpg
tashme kam ndal ketu,per nje fare kohe,deri sa qejfi te endet ne dicka tjeter,pasi objektiva s'kam makina tashme.
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 22-06-11, 23:21   #212
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu

ky esht nji motorr i VW gti 16 vintillsh


te njejtin e kam riparue krejt e kam qel e kam gdhend cilinder kopf ja kam ngjit kopf diktungun


dhe i kam kalue 1500 km krejt ne rregull 210 km e kam shkel pa kurfar problemi

__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Guri i madh : 22-06-11 nė 23:22
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-12-11, 19:06   #213
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu

__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-12-11, 21:46   #214
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu

__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Jana : 20-12-11 nė 21:46
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-12-11, 21:47   #215
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,632
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jana Shiko postimin

Prit edhe pak mos po e fitoj Euro milionin !!!!!
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-04-12, 17:47   #216
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...49864945_n.jpg
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zero Cool : 04-04-12 nė 17:48
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-11-12, 18:24   #217
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphoto...97050123_n.jpg
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zero Cool : 20-11-12 nė 18:25
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-12-12, 00:40   #218
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu

me mundesi njeri kerri.gif
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-12-12, 00:46   #219
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu

...

E ndrrova per shkak t'ngjyres ... tani jane demode ata metalik ,pfff..
.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-12-12, 00:50   #220
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...

E ndrrova per shkak t'ngjyres ... tani jane demode ata metalik ,pfff..
.
.

.

.Alime a gara je tu bo me mu a

M e pas kan dikush tjeter sma kish vra synin po ti, nje grua e moshes madhore me pas ksi injorance ne shpirt, nime pfffff jo po pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

PS: kjo ke foto e huazume nga interneti shkaku i tipit te vetures, nuk eshte e imja , ajo eshte pak me e re po per shkak te modestise qe kam nuk e vendosa...
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Dardanesha : 24-12-12 nė 00:54
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-12-12, 00:55   #221
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Titulli: VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin
.

.

.Alime a gara je tu bo me mu a

M e pas kan dikush tjeter sma kish vra synin po ti, nje grua e moshes madhore me pas ksi injorance ne shpirt, nime pfffff jo po pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
...


Makinat perdoren per garime ,por nuk i preferoj te llojit sport ,shumaher etj etj ... ky eshte elegance ,per dallim te atij para ketij qe ishte klasic !!!

Hajro ec binde se nuk mirrem me garime dhe nuk jame shumaheri plak!

.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-12-12, 01:02   #222
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Re: Titulli: VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...


Makinat perdoren per garime ,por nuk i preferoj te llojit sport ,shumaher etj etj ... ky eshte elegance ,per dallim te atij para ketij qe ishte klasic !!!

Hajro ec binde se nuk mirrem me garime dhe nuk jame shumaheri plak!

.
Alime ska rendesi kerri, brendesia e njerit ka vlere se kerret jane pune llastre.

Ok eshte shija jote e gezofsh
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-12-12, 01:07   #223
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Titulli: Re: Titulli: VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin
Alime ska rendesi kerri, brendesia e njerit ka vlere se kerret jane pune llastre.

Ok eshte shija jote e gezofsh
...

Normal! ... dikush as fiqes nuk guxon me ja shkel pedalen!

ps.e dij se ja po don me u ngatrru me mu keq,ja po me don shume e PDK-ja po na hin ne mes .. ama s'kam qejf me qene jopaqesore ngase jame paqesore ,e dashur e kendshme e embel e mire esjellshme dhe mbi te gjitha ato qe i permenda ēka ken ? ... he po , e sjellshme paqesore e kendshme e dashur jame !

PDK shfrytezojne gjakun e deshmoreve per qellime private dhe assesi shoqerore de fakto dhe dejure sikur qe thote shima !

Kjo nuk ka te beje edhe aq me ty personalisht me pelqen ti PDKiste nr1 !

.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-12-12, 01:10   #224
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Re: Titulli: Re: Titulli: VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...

Normal! ... dikush as fiqes nuk guxon me ja shkel pedalen!

ps.e dij se ja po don me u ngatrru me mu keq,ja po me don shume e PDK-ja po na hin ne mes .. ama s'kam qejf me qene jopaqesore ngase jame paqesore ,e dashur e kendshme e embel e mire esjellshme dhe mbi te gjitha ato qe i permenda ļæ½ka ken ? ... he po , e sjellshme paqesore e kendshme e dashur jame !

PDK shfrytezojne gjakun e deshmoreve per qellime private dhe assesi shoqerore de fakto dhe dejure sikur qe thote shima !

Kjo nuk ka te beje edhe aq me ty personalisht me pelqen ti PDKiste nr1 !

.
Eh qitash ke fol me vend


LIKE e ki

..
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-12-12, 01:14   #225
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Titulli: Re: Titulli: Re: Titulli: VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ket

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin


Eh qitash ke fol me vend


LIKE e ki

..
...

Ou LIKE paq ti e rrnofsh sa kofsh .. po mos e ban te madhe se m'del telashe me kta t'partis time !


.


__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 9 (0 Anėtarėt dhe 9 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:56.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.