Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : A e konsumoni duhanin?
PO 44 36.36%
JO 67 55.37%
Nganjėherė 11 9.09%
Multiple Choice Poll. Votues: 121. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 24-05-07, 00:33   #76
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albanian eX|PerT
Jo, nuk e konsumoj, mbase Rilinda shume e urren, e une asaj nuk ia prishi kurre!
Wow , ēfarė karakteri tė fortė ,
ia kam lakminė duhanit qė nuk i nėnshtrohet terrorit tėnd
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 24-05-07, 00:48   #77
egi
B€QARU§ POW€RU§
 
Avatari i egi
 
Anėtarėsuar: 21-05-07
Vendndodhja: ne boten belly dance
Postime: 7,833
egi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

jo kurr se kom konsumu dhe nuk e kam ndermen hiq..s'muj me nejt ne njejten dhom me diken qe e pin duhanin...
__________________
Jeta e zemrės
ėshtė njohuria.
Ruaje,
mirėmbaje.

Vdekja e zemrės
ėshtė padituria.
Gjuaje,
largoje …
egi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-07, 01:28   #78
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
GabimPo e perdori, per inati te rilindes
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-07, 01:34   #79
ssara
 
Avatari i ssara
 
Anėtarėsuar: 13-02-07
Postime: 13,228
ssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool


Po e perdori, per inati te rilindes


a veq per inti dikujna po punon a??????/

nuk e perdori pr inati ZC.........
ssara Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-07, 01:48   #80
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool


Po e perdori, per inati te rilindes
hajt se ki me ja pa hajrin inatit!
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-07, 02:19   #81
Reana
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Vendndodhja: Manhattan
Postime: 5,899
Reana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Jo!
Asnjehere!
As per inat, as per qef te askujt!
__________________
DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!
Reana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-07-07, 17:36   #82
yllush_qiki
!!..qikilush..!!
 
Avatari i yllush_qiki
 
Anėtarėsuar: 13-07-07
Vendndodhja: !!..qa po t'han ty???...ku t'ma do kokrra e qefit mos t'ardht merzi..!!qy!!
Postime: 237
yllush_qiki me shokė shumeyllush_qiki me shokė shume
Gabim

e kom provu niher amo nuk me pelqen hiq hiq hiq...as eren nuk e ja ni dot....jo baco jo qfar duhoni....nuk mu ka merzit jeta halo mu
__________________
!!...per KOSOVEN hip hip urra hip hip urra....jupiiiiiiiii...!!
yllush_qiki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-07-07, 18:06   #83
k0s0w@r
Parazit
 
Avatari i k0s0w@r
 
Anėtarėsuar: 13-06-07
Vendndodhja: Error 404 Location can not be displayed please try again later or check the internet conection
Postime: 382
k0s0w@r shumė i dashurk0s0w@r shumė i dashurk0s0w@r shumė i dashurk0s0w@r shumė i dashurk0s0w@r shumė i dashur
Gabim

Jo more kurr se kom pi edhe se pi ...
__________________
Parzit mo
k0s0w@r Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-07-07, 19:17   #84
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Dashni jo , Dardania her po ban her jo edhe cigare mos me mi ?
__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-07-07, 19:23   #85
XheBraiLi
Double G
 
Anėtarėsuar: 28-05-06
Vendndodhja: --Ne Parajse Tu Bo feature me 2pac
Postime: 406
XheBraiLi i vlerėsuar jo keq
Gabim

Droga ma e mire se cigarja oshte ......
__________________
N'Londer, m'kan coptu - n'Berlin, m'kan tradhtu
n'Rambuje, m'kan mashtru e n'Vjen, m'kan studju
Po jom msu me u kesh e fjales huj me ju nenshtru
Kur s'di me vendos vet, n'New-York vendoset per mu
spo valon mo flamuri se e kan shti renovim (sepse)
simboli spo pershtatet lypet pelqim n'5% (pse pse!!)
plotsohen kushte qi krimineli me thon po kthehna (pse!!)
zavendsohet shqiponja me ni sorr me dy krena
XheBraiLi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-07-07, 08:36   #86
RiannA
I*N*F*I*N*I*T
 
Avatari i RiannA
 
Anėtarėsuar: 02-03-07
Postime: 2,009
RiannA VIPRiannA VIPRiannA VIPRiannA VIPRiannA VIPRiannA VIPRiannA VIPRiannA VIP
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga XheBraiLi
Droga ma e mire se cigarja oshte ......
qy kyyy....ma mir mu bo GIPSon hahahahaahhahahhaa
__________________
O mic Sokola, o lek Dukagjina, a thu pa juve nuk e kishte zbulu RAP-in Prishtina?!
RiannA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-07-07, 18:00   #87
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Po dhe as qe me Shkon Mendja te le ...............
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-07-07, 15:39   #88
uck_aksh
Lavdi Dėshmorve
 
Avatari i uck_aksh
 
Anėtarėsuar: 02-10-04
Vendndodhja: Vevey-Suisse
Postime: 5,197
uck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėm
Gabim

A e konsumoni duhanin?


Ne moshen 19 vjeqare kam nis ta perdori vrarsin tim (Duhanin),
Mendoj se mushkrit e mija i ka shpetuar sporti nga cigarja mbase jam marr shum me sport (Futboll) kam luajtur ne ligen E par te Kosoves ne ligen e dyt edhe ne ligen e tret edhe kam patur per qdo dit trajnime, prap se prap kur bisha ne gjum e ndieshna nje shterngim te gjoksin nje veshtersi ne frymarrje nje kollitje te keq.
shanci im per ta len cigaren ishte lufta por nuk ja arrita ta le edhe pse tymosesha mushkrit me fleta te pemeve nuk pata shanc qe ta le.
NE MUAJIN MARS TE VITIT 2001 NE MENGJES U ULA TE PIJ NJE KAFE EDHE DHEZA NJE CIGARE DUNHILL PASI QE E PIVE NJE CIGARE PAS PAK MINUTAV E MORRA TA NDEZI EDHE NJA PORSA TYMIN E PAR E KAM QUAR NE MUSHKRI KAM NDJER NJE TRULLOSJE TE MADHE TE KOKES PER DISA MINUTA MBAS KALIMIT TE ASAJ TRULLOSJE E KAM SHUM CIGAREN DHE TE GJITH KUTIN QE E KISHA E KAM FUTUR NE ZJARR EDHE PREJ ASAJ KOHE ME CIGAREN AS NE DOR SE MARR
edhe nje e kam verejtur te vetja ime
KUR E KAM PERDORUR DUHANIN JAM KAN NJERI MA NERVOZ KURSE TASH JAM SHUM NDRYSHE

DUHANI VRET
__________________
Ne shqiptaret e kemi tradit
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt
Jemi xheloze por kemi te drejt
Se dashuria e shqiptarve eshte shume shtrenjt
uck_aksh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-07-07, 17:50   #89
Albanian
I`m Proud To Be...
 
Avatari i Albanian
 
Anėtarėsuar: 08-04-07
Vendndodhja: Switzerland
Postime: 172
Albanian i vlerėsuar mirė
Gabim

Duhanin e konsumoj po nuk e pi, momentalisht e kom dhez, po nuk po e qoj teposht veq po mundona me ndal dhimbjen e dhembit.
__________________
Menduat se ne ju krijuam kot dhe se nuk do te ktheheni ju tek ne?
Albanian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-07-07, 17:55   #90
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim

S'e konsumoj (s'e pi) , e as qe me ka shku mendja ndonjehere me konsumu... Habitem (kureshtare jam ) se cfare ndine ata njerez kur konsumojne tym !!


__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 8 (0 Anėtarėt dhe 8 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:48.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.