Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Pse hyni nė forum?!
Pėr tė njohur njė femėr/mashkull 9 8.26%
Pėr tė kaluar kohėn e lirė 48 44.04%
Pėr tė diskutuar nėpėr tema tė ndryshme 52 47.71%
Votues: 109. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-09-09, 19:37   #151
Zhaneta
 
Avatari i Zhaneta
 
Anėtarėsuar: 21-02-09
Postime: 9,647
Zhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse hyni nė Forum ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine
u po sa lezeqme me dukesh nganjeher moj Zhaneta,se kan meritu kta me perjetu embelsin e zemres sate,,,,

Keshtu jam gjithe nje e lezeqme Emine,dhe kurr nuk e meritoni embelsin e zemres time..

Me respekt Zhani

Nje mbremje t'kendshme
__________________
Zoti ėshtė bariu im, asgjė nuk do tė mė mungojė!
Zhaneta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-09-09, 19:43   #152
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse hyni nė Forum ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zhaneta
Oj Motrushe per disa Antar se nuk ja dhash shancen per ne MSN dhe ma urune ket Titull Mendjemadhe.. .Se nuk po i formas e kan e kam ne MSN e di vet ce e meritoin respektin dite e nate nga Zhani....


Jo une jam nje femer shum e thjesh .


Keni nje Respekt nga Zhani ,se gjithe her ju lexoi postimet e tua dhe Mamit se e keni Afer,se jeni nje vajze met verte Intelgjente dhe keshtu jeni ne jeten Reale,Nje Kiss nga Zhani

Po ty te ka hije moj...adin se pera se me marr ket titull ti..jan ka ka bin copa qetu kush po merr vot ame shum per mendjemadhsin...ktshuse se ti pike nga Qjelli edh ei Rreszove te gjitha...me maturin tende edhe siqeritein tende....Hiq mos jav jep Msn hahahahahhahhahahahahaha Loqka...!


Gjithashtu keni Rrespekt Shpirti im Binjak.....E une ty nje te shtrngoj fort ni here...!

Vota shkon per zhanin Te rrin kjo se asht se vertet ja vlen gjdo germ me ja lezua...Rrespekt Ylnnesh...!
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Albonita : 07-09-09 nė 19:45
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-09-09, 19:54   #153
Zhaneta
 
Avatari i Zhaneta
 
Anėtarėsuar: 21-02-09
Postime: 9,647
Zhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėmZhaneta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse hyni nė Forum ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albonita
Po ty te ka hije moj...adin se pera se me marr ket titull ti..jan ka ka bin copa qetu kush po merr vot ame shum per mendjemadhsin...ktshuse se ti pike nga Qjelli edh ei Rreszove te gjitha...me maturin tende edhe siqeritein tende....Hiq mos jav jep Msn hahahahahhahhahahahahaha Loqka...!


Gjithashtu keni Rrespekt Shpirti im Binjak.....E une ty nje te shtrngoj fort ni here...!

Vota shkon per zhanin Te rrin kjo se asht se vertet ja vlen gjdo germ me ja lezua...Rrespekt Ylnnesh...!

Po e mora patjeter dhe besoi se nga Pikpamja e Fetyres me pershtate..Mendhjemadhsia..


Met verte pa ty nuk shendrit FD,,se jeni per t'gjithat pergjigjet ne prezenten tande...Dhe ju uroi nje Mbremje shum t'mir
Edhe nje her nga Zhani keni nje Kiss shum te madhe Motrushe

Pershendete Mamin shum per mua se ika te dal pak nØQytet..

Naten e Mirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Syni__________________
Zoti ėshtė bariu im, asgjė nuk do tė mė mungojė!
Zhaneta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-09-09, 19:58   #154
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse hyni nė Forum ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zhaneta
Po e mora patjeter dhe besoi se nga Pikpamja e Fetyres me pershtate..Mendhjemadhsia..


Met verte pa ty nuk shendrit FD,,se jeni per t'gjithat pergjigjet ne prezenten tande...Dhe ju uroi nje Mbremje shum t'mir
Edhe nje her nga Zhani keni nje Kiss shum te madhe Motrushe

Pershendete Mamin shum per mua se ika te dal pak nØQytet..

Naten e Mirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Syni


ku po shkon pa mua..hahahha ja ti kapep per dore se edhe une erdha me ty...!

Falimindert per fjalet te ngrohat nga ju Loqke...e pa tjeter se do e pershndes Mamin mos ketu ne Tel edhe per tyyyyy......Po ashtu deshiroj nje mbremje te qet ashtu siq je vet ti..!

Perqafim te ngrohet nga Une ke Yllneshe..!
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-09-09, 20:18   #155
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse hyni nė Forum ?

me kqyre kush po shitet ma i mire,edhe kush po rren ma se shumti,,,

tybeh me kalu kohen se ka bashbisedues interesat ,qeshtu ka thej edhe une me tarrakop si qta shume her qetu
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-09-09, 20:34   #156
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Pse hyni nė Forum ?

Veq me kqyr eminen se qka eshte ka thot qekjo bre...
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-09-09, 20:43   #157
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse hyni nė Forum ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine
me kqyre kush po shitet ma i mire,edhe kush po rren ma se shumti,,,

tybeh me kalu kohen se ka bashbisedues interesat ,qeshtu ka thej edhe une me tarrakop si qta shume her qetu
Valla emine mir e ki, be muj me bo qe mir e ki.
Pse !
Forumi zakonisht nuk duhej tė ishte anonim, kjo ēfar po bėjmė ne kėtu nuk ėshtė Chat, vetem edhe forum jo ?! d.m.th. diēka e nermjeme.

Athu a paska edhe me rrejt a ?(kishe une jo ) Jo, po ja bojm kshtu, edhe une si i nermjem po renditna
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga murrizi : 07-09-09 nė 20:44
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-09-09, 07:57   #158
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim Titulli: Pse hyni nė Forum ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murriz
Valla emine mir e ki, be muj me bo qe mir e ki.
Pse !
Forumi zakonisht nuk duhej tė ishte anonim, kjo ēfar po bėjmė ne kėtu nuk ėshtė Chat, vetem edhe forum jo ?! d.m.th. diēka e nermjeme.

Athu a paska edhe me rrejt a ?(kishe une jo ) Jo, po ja bojm kshtu, edhe une si i nermjem po renditna
A e bojna me dal publikisht me emra e me mbiemra edhe me foto. Murriz bone nje liste te personave qe jane ma aktiv ( e bojna bashk listen ) edhe ju kerkojna atyre qe me dal me emer e me mbimer ....... Poshte nikat jo ftyra anonime hahaha
__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-09-09, 10:01   #159
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse hyni nė Forum ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga pirro
A e bojna me dal publikisht me emra e me mbiemra edhe me foto. Murriz bone nje liste te personave qe jane ma aktiv ( e bojna bashk listen ) edhe ju kerkojna atyre qe me dal me emer e me mbimer ....... Poshte nikat jo ftyra anonime hahaha
mare ti tu koke nime edepsez ,ma i zi se pismilet be.me dalen be qituqene me emen e permiemen e me ftira ,mare valla ish boe asine gazet VOGUE me ftirat e neve ,qish jene t heshum.hajt ti i par qite ftiren edhe une pa e heken kapuqin nuk e loe edepsez be,ani poshte ftirat anonime thuuu be dejuz be
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-09-09, 11:07   #160
>>{SpOnGeBoB}<<
Banned
 
Avatari i >>{SpOnGeBoB}<<
 
Anėtarėsuar: 08-06-07
Vendndodhja: In the battle of Love...
Postime: 2,082
>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė
Talking Titulli: Pse hyni nė Forum ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalimero
mare ti tu koke nime edepsez ,ma i zi se pismilet be.me dalen be qituqene me emen e permiemen e me ftira ,mare valla ish boe asine gazet VOGUE me ftirat e neve ,qish jene t heshum.hajt ti i par qite ftiren edhe une pa e heken kapuqin nuk e loe edepsez be,ani poshte ftirat anonime thuuu be dejuz be
shka je mara ka shkrun, pernima qishtu dojne me ba mi hjeken deri te qizmet a.Sha zoten edhe taato-jen tekoka shkrue mara mi ja kallzue qiknenaj, me europijan junionin xixe...
>>{SpOnGeBoB}<< Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-09-09, 12:42   #161
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse hyni nė Forum ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murriz
Valla emine mir e ki, be muj me bo qe mir e ki.
Pse !
Forumi zakonisht nuk duhej tė ishte anonim, kjo ēfar po bėjmė ne kėtu nuk ėshtė Chat, vetem edhe forum jo ?! d.m.th. diēka e nermjeme.

Athu a paska edhe me rrejt a ?(kishe une jo ) Jo, po ja bojm kshtu, edhe une si i nermjem po renditna

po na gjithe kemi ngjite vetit nika(emra) qe ndoshta aspak nuke na pershtaten me realitetin dhe luajme nje rrole te nje artisti,qysh ke rrena ndryshe,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-09-09, 14:06   #162
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse hyni nė Forum ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga pirro
A e bojna me dal publikisht me emra e me mbiemra edhe me foto. Murriz bone nje liste te personave qe jane ma aktiv ( e bojna bashk listen ) edhe ju kerkojna atyre qe me dal me emer e me mbimer ....... Poshte nikat jo ftyra anonime hahaha
Gjithmonė kur i kam nigue pleqt ma mir ma ka pas qit, niher vendosa me krye temin edhe qet here gabova.
Prap po tham, ma mirė qe jemi me "anonimitet", e futa n'thojza sepse bash anonimitet ashtu t'qind pėr qind nuk ka kėrrkun veq hajt.
Nga ana tjeter (qė paska kėrkue Pirra) fundja fundit me dasht, gjithsecili pja jep at senin dhe qe fotografia n'bander, desha me thon n'mesenger.

Qit kalim imerin s'pi njoh bash, po kėtė shpuzen kogja si mirė, bile e njoh aq mirė, sa qė her pas here edhe rahmet i knoj.
A tė kujtohet Shpuz kur i pate thon Pupit (tash i kan dal therrat e u bo Murriz): "Valla njerz kur nji dite nuk shkruan PUPI qetuqene, dijeni se e kan nzan shkijet, apo armiqt e shqiptarve e ja kan krip salepin", a u kon qashtu ?

E pėr ata edhe Emine hanėmja mos tė ma marrin pėr kusur se tamam siq thot ajo ėshtė (edhe ashtu si thot ajo po bohet gjithmonė ktu, po kush guxon me ja prish emines se ?)
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-09-09, 14:13   #163
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim Titulli: Pse hyni nė Forum ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murriz
Gjithmonė kur i kam nigue pleqt ma mir ma ka pas qit, niher vendosa me krye temin edhe qet here gabova.
Prap po tham, ma mirė qe jemi me "anonimitet", e futa n'thojza sepse bash anonimitet ashtu t'qind pėr qind nuk ka kėrrkun veq hajt.
Nga ana tjeter (qė paska kėrkue Pirra) fundja fundit me dasht, gjithsecili pja jep at senin dhe qe fotografia n'bander, desha me thon n'mesenger.

Qit kalim imerin s'pi njoh bash, po kėtė shpuzen kogja si mirė, bile e njoh aq mirė, sa qė her pas here edhe rahmet i knoj.
A tė kujtohet Shpuz kur i pate thon Pupit (tash i kan dal therrat e u bo Murriz): "Valla njerz kur nji dite nuk shkruan PUPI qetuqene, dijeni se e kan nzan shkijet, apo armiqt e shqiptarve e ja kan krip salepin", a u kon qashtu ?

E pėr ata edhe Emine hanėmja mos tė ma marrin pėr kusur se tamam siq thot ajo ėshtė (edhe ashtu si thot ajo po bohet gjithmonė ktu, po kush guxon me ja prish emines se ?)
Oo po em vjen inati se ma se shumti une po mendoj ( per vete ) qe jam anonim, ama mos me ta marr mendja se na njohin ( me emra e me mbiemra ) . Une per veti kerkand se njoh tybe, as ty jo.
__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-09-09, 14:16   #164
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse hyni nė Forum ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga pirro
Oo po em vjen inati se ma se shumti une po mendoj ( per vete ) qe jam anonim, ama mos me ta marr mendja se na njohin ( me emra e me mbiemra ) . Une per veti kerkand se njoh tybe, as ty jo.
ty te kam ne huje,prej se me gjobite me qato 50 euvra,hahhahahhahhahhahahhahha

une hy ne forum,me msu gramatiken
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-09-09, 14:18   #165
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim Titulli: Pse hyni nė Forum ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine
ty te kam ne huje,prej se me gjobite me qato 50 euvra,hahhahahhahhahhahahhahha

une hy ne forum,me msu gramatiken
Ani se tash edhe pak skeni me i pagu qato pare $ .

Tash e ke msu gramatiken , a don me e nshu forumin aa?


__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 3 (0 Anėtarėt dhe 3 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.