Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Pėrkujtim!
Emri
Fjalėkalimi
Pėrkujtim! Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-08-11, 22:19   #1
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Pėr Ty Uliks!

Aq shpesh kam hyre nė odėn tuaj dhe tani me duket se s'kam qenė asnjehere; aq shpesh kemi kuvet nė msn dhe tani me duket si kurrė s'kemi kuvet.
Dhe tani them me vete pėrse vallė nuk tė kam vizituar akoma mė shpesh, pėrse vallė tė vijė tani e tė bėj "dialog" vet me vete pėrderisa kam mundur tė tė vizitoj akoma mė shpesh ku edhe kishim pas mundesi tė dialogojmė s'bashku.
Sic e thash edhe nė hyrje tė kėtij shkrimi, majft shpesh kemi shkėmbyer shkrime por tani me duket sikur s'kemi shkruar kurrė, pėrse nuk gjeja kohė akoma mė tepėr por vi tani nė t'pamėn tėnde nė vend se ta bėja sa ishe nė mesin tonė, dhe kjo ngase nuk e mendoja vdekjen tuaj nė kėtė kohė!!!
Ike shumė shpejtė, shumė papritur, e mua pėrsonalisht do mė mungon jashtmase fjalė e juaj. Pėrgjithmonė do tė tė kujtoj me admirimin dhe respektin me tė lartė!
Lum familja qė tė gėzuan e unė i jam shumė mirėnjohese DARDANISĖ qė mė dha rastin tė tė takoj kėtu, rast ky pėr mua njė nder dhe privilegj i vėrtetė, dhe pastaj tė falenderohem ty qė mė ofrove miqėsin tuaj pėr tė cilen ndjehem shumė krenare!
Ishe njė njeri prej njerzores, atdhedashurisė, besimit e devotshmerisė, dhe si i tillė qė ishe do jetosh pėrherė ne kujtesat tona, e vecanarisht nė kujtesen time, dhe pėrgjithmonė do jesh njė shembull i burrėrisė dhe njerzisė!

Pėr shoqėrin dhe kohėn qė na ofrove, e pėr cdo shkronjė tuaj, e mbi tė gjitha pėr atė se cfarė ishe, i lutem tė madhureshmit Allah tė tė shpėrblej me xhehnet e larta!

Tė qoftė i lehtė dheu i tokes qė tė lindi!


__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 03-08-11, 11:05   #2
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!Miku im !!!!!!


Miku im i shtrenjtė lamtumirė!
ty kėtu nė shpirt tė kam, ta dish!
fati na ndau pa mėshirė,
po diku, dikur do shihemi sėrish.

Lamtumirė, mik, pa fjalė e lotė!
vetullat i ngrys, por .........mė kot
vdekja s’ėshtė e lehtė nė kėtė botė,

as tė rrosh nuk ėshtė qenka e tillė.........

Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-11, 11:47   #3
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Miku ime ...

... nuk e kam fort Zakon me shkru per raste te tilla... por per ty kam pas nje rrespekt te veqant ... erdha ketu vetem met thon ... se une t'kam rrespektu shum..dhe me vjen mir qe kisha mundesi me shkemby mendime me nje person aq me vler si ju ...

Por kshtu e ka jeta ... njerzit e dashur na ikin nje nga nje ... e ne duhetme jetu me vazhdu jeten ...


Nuk do te harroj kurr fjalet qe mi shkrove kur iku nga Jeta BONDI ...

"O bre po une e kame thene me kohe se ti je sweetheart e dardanis.
Kete shkrim as une me t'pas porosit skisha dijt ma mire me te mesue... Goja te lumt, se nje dark ta kame borxh kur te vi ne Ballkan, me gjithe burr menova...I lumi ai i lumi a thue e din ai se cfar nafake ka pas me te pas ty grue..
Pra vec ne baze te shkrimeve tua kame ardh deri te ky perfundim edhe pse Rafeti em ka pas than se e kish fal Zoti me tana tmira..
Falemderit edhe nje here per kete shkrim kaq te qelluar dhe te nevojshem ne kete kohe pikllimi qe kemi per Bondin..."
Miku ime kjo eshte shiptaria ... une t'kam rrespektu sa je kon n'kete Bot ...
Pushofsh ne paqe...

p.s ZC ... tjeter her mes ban bann palidhje ...
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-11, 21:47   #4
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

.......!!!


Toke e sterlashte,
toke shqiptare
vij nga larg
te jem me ty

Sa shekuj e roberuar
sa vite ne zi
sa plage t’pashuar’
sa zjarr, sa shkrumb e hi

Mergimtar nder vite
hallet per ty m’brengosen
pavaresise ia arrite
Bijt e tu t’ē’prangosen

Nena Kosove, vij nga larg
endren tashme e kam prek
rrethuar prej malesh varg
me ty do rri .............. PERJETĖ !!!!


Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga ShEjToNkA : 03-08-11 nė 21:59
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-08-11, 19:43   #5
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

http://www.youtube.com/watch?v=yNeZ-...eature=related


"To Where You Are"

Who can say for certain
Maybe you're still here
I feel you all around me
Your memory, so clear

Deep in the stillness
I can hear you speak
You're still an inspiration
Can it be (?)
That you are mine
Forever love
And you are watching over me from up above

Fly me up to where you are
Beyond the distant star
I wish upon tonight
To see you smile
If only for awhile to know you're there
A breath away not far
To where you are

Are you gently sleeping
Here inside my dream
And isn't faith believing
All power can't be seen

As my heart holds you
Just one beat away
I cherish all you gave me everyday
'Cause you are my
Forever love
Watching me from up above

And I believe
That angels breathe
And that love will live on and never leave

Fly me up
To where you are
Beyond the distant star
I wish upon tonight
To see you smile
If only for awhile
To know you're there
A breath away not far
To where you are

I know you're there
A breath away not far
To where you are
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-08-11, 20:09   #6
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Eh, sa e vėshtirė mė ėshtė bėrė ta shof kėtė rubrikė, kur e di qė bėn fjalė pėr dy miqtė e mi mė tė mėdhenj qė kam taku nė botėn e netit! Edhe herėn e fundit kur folėm sė bashku, qė tė dy shprehem dhimbjen e pashuar pėr humbjen e Bondit, e tash mė duhet tė shpreh dhimbjen qė po e njdej edhe pėr Ty! Ēdo gjė e thoje tė qartė, edhe vdekjen tėnde e paralajmėrove, por nuk i besoja as atėherė e as tash. Tė prita se do vije nė dasmėn e vajzės sime, se ashtu mė premtove, kur pash se nuk erdhe pata frigė se mos tė ndodhi gjė rrugės se nuk do ta besoja kurrė qė ti tė theje fjalėn qė mė dhe se po qesh gjallė patjetėr do tė vijė. E kuptova mosardhjen tėnde kur hapa msn-nė e aty mė priste lajmi i tmerrshėm pėr vdekjen tėnde.
Jam krenare qė njoha njė njeri tė mirė siq ishe Ti!
Do tė mė mungojnė bisedat e gjata qė bėja me Ty, do tė mė mungojė humori qė tė shoqėronte pėrherė, e mė sė shumti kėshillat e tua tė vlefshme.

Pusho nė paqen e pėrjetshme e Zoti tė pastė gjithmonė nėn mėshirėn e vet.

Tė qoftė i lehtė dheu i Malėsisė tė cilėn aq shumė e deshte!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-08-11, 21:21   #7
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

http://youtu.be/2PwefCqeiwg
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga murrizi : 05-08-11 nė 21:23
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-08-11, 22:43   #8
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Si vallė nuk u lodhe asnjėherė nga trokitjet e mia ne msn tuaj?
Si vallė nuk u mėrzite asnjėherė nga shkronjatė, fjalėt, bisedat, dertet e hallet, gėzimet e pikėllimet e mia?
Sa e sa herė kuvetum, sa e sa here tė thash "a je aty", edhe kur ishe dhe isha offline, e ti m'u pėrgjigje " pėr ty anytime",
Sa e sa herė te thoja "Uliks. sonte e teprova t'ma bėsh hallall tė lodha edhe ty". Ti mė thoja "shuj mos t'nij tu than ashtu ti ke deren hapur tek une dhe familja jeme anytime".
Sa e sa here me gdhiu mengjesi e ty te zuri mesnata duke biseduar... e une te thoja "lehte e ke ti, ty te zuri mesnata por c't'i bėj vetes me mengjes, por hallall ia vlejti gjithė kėto derte qė i dertuam... tėrė kėta "t'zi" qė e kuvetum... dhe qeshnim njėshkronjash dytė...!
Sa e sa herė- sa e sa herė e sa e sa herė kemi kuvet e sot mė duket se kurrė s'kam shkruar me ty... malli sa vjen e shtohet pėr ty dhe dėshira pėr tė biseduar me ty nuk do mė shuhet asnjėherė, kujtimet qė kam me ty nuk do mė shlyhen nga memoria deri tė me mbuloi dheu, dhe kam c'tė kujtoj... dhe kam shumė... nga mė tė mirat... dhe tė gjitha atyre kujtimeve ua shtonė vleren mė tė lartė tė mundshme ti.. ti qė ishe njėri aq madhėshtor... ti qė ishe i krijuar prej qejfit tė Zotit, qė i donė Zoti shumė, qė i krijonė pėr tė tė marr tė tjeret mėsim e shembuj nga ta!

Kur vdiq Bondi u tronditem qė tė gjithė, me c'rast edhe shkruam qė tė gjithė, nė mesin e gjithė atyre shkrimeve mua m'u ngulit nė kokė njė fjali e Panta_rhei, kur tha: "jemi bė mjerana tė dyfisht, jemi katandisur pas njė "miu" e s'kemi mundesi njė lule tek varri ta lėmė" (tė mė ndjej Panta se mbase edhe nuk e citova saktėsisht). Kjo fjali e tij m'u ngulit nė kokė sot e asaj dite... e unė tashi po them se vėrtete jemi bėrė mjerana, s'kemi mundesi t'i bėjmė njė vizitė familjes suaj, s'kemi mundesi tė lėmė njė lule tek varri e as te pėrkulemi pranė varrit tėnd... s'kemi mundesi ta vizitojmė njėri-tjeterin e ta ndajmė kėtė dhimbje e mėrzi.
Ndoshta njė ditė do tė kem rastin dhe tėtė le lule tek varri juaj, te vijė aty e tė lutem pėr ty, por mbase edhe s'do ta kem kurrė... gjithsesi si mjerana pra qė jemi bėrė ndjej tė pėrkulem e lutem me shkronja pranė varrit tuaj, pra me nidhmen e kėtij "miu" tė mjerė!

Do mė mungosh shumė, mungesa vec ka filluar dhe dita ditės po shtohet, do mė mungoj kėshillė e juaj, sygjerim i juaj e fjalė e juaj, thjesht do mė mungojnė bisedat e gjate me ty qė ishin plotė e pėrplotė energji pozotive, qė ishin plotė pėrplotė bisedė tė mirėfilltė, qė ishin plotė e pėrplotė njerzi!

Lus Allahun e madhrueshėm tė tė ketė kapluar mė mėshiren e vet dhe tė tė ketė shpėrblyer me xhehnetet e larta!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-08-11, 12:49   #9
jEtA_1
My Eye
 
Avatari i jEtA_1
 
Anėtarėsuar: 01-01-07
Vendndodhja: Londer
Postime: 3,564
jEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Koha po kalon, por malli pėr Ty Uliks edhe mė shumė po shtohet.Sinqeriteti bujaria krenaria dashuria dhe respekti qe tregove per antaret e forumit jane nje shembull per ne qe patem fatin te njohim ty per ate dhe krenohemi me ty
Eshte shume e veshtir qe me pak fjal te pershkruajm dhimbjen per ty por mungesa e jote sa vjen e shtohet ketu ne forumin ton per ty............Ti u nda ve nga jeta por jo nga kujtesa jone sepse ate qe njeriu e ka te skalitur thell ne zemer as me vdekje nuk mund ta humb . Te mbetemi falenderues per te gjitha te mirat qe na i dhurove dhe qe te patem mik dhe shok virtual.
__________________
Ne endra nene po me vjene ralle
Ndonse te varri kame ardhur shpesh
Cdo lot i imi pikon vec malle
Ti nuk me flet vetem buzqesh...
jEtA_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-08-11, 15:34   #10
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Mė tradhtoi fjala. Fjalė, si u zbehe kėshtu? Si mbete pa pikė fuqie kur me duhesh mė sė shumti...?!
Zakonisht, i largoi gjėrat qė mė bėjnė tė vuaj, tė ndiej dhimbje... Ty nuk dua tė tė largoj sepse dhimbja pėr ty ėshtė e ėmbėl.. Malli pėr ty gėrryen..
Do tė kujtoj e rikujtoj bisedat, tė qeshurat, budallaqet, pėrshėndetjet,...
Lot, mos mė tradhto edhe ti, ai nuk donte qė ne tė mėrziteshim..
Ti ende je kėtu, prapė do mbushėsh 35 vite, prapė do tė urojmė datėlindjen, prapė do qeshim...

http://www.youtube.com/watch?v=DWYww0KBU7w
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-08-11, 18:18   #11
GURI SYLAJ
Moderator
 
Avatari i GURI SYLAJ
 
Anėtarėsuar: 21-03-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 10,671
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Nuk ishte moti kur biseduam dhe me tregove per problemet qe kishe me shendet. Une e dija per cfar bisedonim por nuk deshiroja qe te ndegjoj kete lajm kaq shpejt. Ne pamundesi te them me shume ,per Ty ,vella i nderuar,, lutem qe te pushosh ne paqe dhe dheu i Atdheut te jete i lehte per Ty.
__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-08-11, 16:02   #12
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Shum keq e perjetova,momentin kur e lexova ne forum,vdekjen tuaj...

Dy vdekje te shpejta te dy personaliteteve qe i dhan fryme e jete ketij Forumi Dardan!

U lexu ne mendjen e te gjitheve mungesa e Bondit...e tash edhe e jotja,Uliks..vertet na late keq,bilem shum keq!!
Ngushllime Familjes,miqeve,dashamireve dhe gjith atyre qe te deshen dhe i deshe..

Ngushllime edhe juve banore te DARDANIS...qe nje pjes te kohes e ndau me ne..!!
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-08-11, 19:10   #13
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

“To laugh often and much; to win the respect of intelligent people and the affection of children...to leave the world a better place...to know even one life has breathed easier because you have lived. This is to have succeeded.”
-Ralph Waldo Emerson_

U have succeeded dear. So many times
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-08-11, 19:59   #14
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!

Miku im.......!!!!!!!
sa vėshtirė ėshtė kur po filloj tė shkruaj kėto rreshta tė pėrmortshėm,
sa vėshtirė qenka kur vec pak dite kanė kaluar nga ndarja me te madhin BOND,
dhe tash mė duhet tė shkruaj rreshta pėrkujtimi edhe pėr ty.......
O Zot ,sa tė mirė qė ishit dhe ne, na keni lėrė tė varfėr dhe me zemėr tė thyer.

Kudo janė duke u vėrejtur zbraztėsi
kudo qė TI paraqiteshe, ishe i fortė dhe krenar,i pa lėkundshėm dhe i vėndosur, i dashur dhe i rrespektueshėm, i pa lodhshėm energjik,
me njė fjalė TI dhe BONDI ishit Gjeneral tė familjes sė madhe DARDANE .
Malli tė plagosi zemrėn pėr mikun, vėllain BOND
qė iku ashtu papritmas,
por ju kishit qenė tė besės dhe tė betuar, pėr tė mos jetuar tė ndarė..!!!


Miku im ULIKS ......

ishe, dhe do mbetėsh shėmbull i atdhedashurisė dhe i sakrificės sublime pėr vėndlindjėn tėnde!
Ėshtė nderė qė tė pata mik tė dashur dhe bashkpuntorė qė nga fillimi i lindjes sė odės Dardane, tė cilėn e deshe shumė-Tė qoftė i lehtė dheu i Kosovės nėnė, dhe shpirti yt pushofte nė paqe.

Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-08-11, 21:58   #15
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėr Ty Uliks!__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:34.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.