Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Pėrkujtim!
Emri
Fjalėkalimi
Pėrkujtim! Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 29-02-12, 02:38   #16
Dali!Keq!ch
 
Avatari i Dali!Keq!ch
 
Anėtarėsuar: 07-07-11
Postime: 180
Dali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė vit pa Ty Bond.

Njeriu me pak fjal, e me vepra te mira nuk vdes kurr.
__________________
n`konkurs.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Dali!Keq!ch : 29-02-12 nė 02:39 Arsyeja: si gjithmon ksiha gabime me tastatire
Dali!Keq!ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-02-12, 06:45   #17
Antika
 
Avatari i Antika
 
Anėtarėsuar: 05-03-09
Vendndodhja: ..n'kryeveni.
Postime: 1,909
Antika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė vit pa Ty Bond.

Ngushellime famiiljes dhe miqeve !
__________________
Mendjet e mėdha diskutojne idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

..sidoqoftė,mirėdita jetė!
Antika Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-02-12, 09:43   #18
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim Re: Njė vit pa Ty Bond.

Ngushllime te gjithe ju qe e duat dhe perkujtoni te madhin Bondi!

R.I.P

Mireupafshim ne anen tjeter Miku im.
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-03-12, 16:23   #19
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė vit pa Ty Bond.

Mė kujtohet si sot "bondi" ndjes past.
Sa her u pėrlava me tė,sa her e idhnova unė atė, por edhe ai mue a !
Unė askohe sapo kisha ardhur i ri nė forum, dhe hygjym e me shajt Ibrahim Rugoven.
Se bėja ndoshta edhe aq pėr "fakte" sa e bėja sepse e bėnin tė gjithė, si dhe sado e mbronin tė mdhenjėt (shefat e forumit) Rugoven unė u desheshe tė isha nė anen e kundert patjeter, shpirt rrebeli bre...hahahaha

Tė nderuar Miqė, dhe tė dashurit e Naserit, unė e nisa muhabetin tim pėr Bondin nė kėtė form qėllimisht, jo pse mė ka pushuar dhimbja pėr tė por pikėrisht pėr faktin qė unė dua ta mbaj nė kujtes ORIGJINALIN qė njoha.

Bile kur them origjinalin, kam paksa ndjenja tė pėrziera kėtu.
Mirpor tė qeshem mė vie pėr disa momente, sa mė vijn edhe aso kujtimesh sa tė mos e ndiej vehten pėr dhjetė minuta tė tėrė se ku gjindem. Mua shoqėrimi virtual me Bondin mi ngjante atyre ēiftėve tė reja qė martohen pėr her tė parė, ata edhepse duhen mes veti gjithesicili mundohet tė siguroj njė post sa mė tė favorshėm nė jeten e tjetrit, mirpor kjo ndodhė vetem nė tre vitet e para derisa tė jenė njoftuar mirė e mirė sepse mė pas ata do tė bien deri nė atė mas n'ujdi, saqė mjaftojn njė fjalė kyqe tė shqiptohet dhe ata janė marrė vesh pėr njė Liber mė vėllim 300 faqesh.

Edhe mua mė kishte folur pėr sėmundjen e tijė, e edhe unė isha nė mesin e atyre qė do ti mirrte me veti pėr ēdo rast nevoje, dhe thėnė tė drejtėn ishte njė ndjenjė e mirė tė ofroje dikush njė miqėsi tė tillė, njė besim tė tillė.

E kam tė inqizuar nė CHIP dhe e dėgjoj shpesh nė makin kėngėn e tijė, tė mė ndjen ai, dhe ju nėse ndonjėhjer nuk i qėndroj besnik "Shpirt Murrizit".
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-03-12, 02:02   #20
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė vit pa Ty Bond.

Njeriu vdes vetem atehere kur nuk kujtohet nga te gjallet .


Gjithemon i kujtuar do te mbeteni !
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-03-12, 16:52   #21
GURI SYLAJ
Moderator
 
Avatari i GURI SYLAJ
 
Anėtarėsuar: 21-03-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 10,671
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė vit pa Ty Bond.

Ti,miku im i mire, edhe vdekjen e more si pretekst per te " IKE " nga Dardania -por jo !
Nga ketu nuk largohesh dot ...!
__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga GURI SYLAJ : 04-03-12 nė 16:53
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-03-12, 22:15   #22
HonestY.
 
Avatari i HonestY.
 
Anėtarėsuar: 31-10-11
Vendndodhja: London & Las Vegas
Postime: 26
HonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėmHonestY. i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Njė vit pa Ty Bond.

Ngushellimet e mia me te sinqerta Familjes LAJQI
Te jeni krenar qe lindet, rritet dhe edukuat nje djale aq fisnik, atdhetar si
NASERI.

I perjetshem kujtimi per Ty Miku im.

Honesty
__________________
" Kujdes nga INATI i te Urtit "
HonestY. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-04-12, 18:28   #23
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim Re: Njė vit pa Ty Bond.

Kur Naser Lajqi krijoj kete faqe shum nga ne bridhnin si te humbur ne kerkim te shtepis .
Ai i mblodhi te gjith dhe ju dha nje shtepi .
Prap dhe sot ai mbledh njerez te humbur dhe ju jep shtepi .
MUND TA THEM ME NDERGJEGJE TE MADHE QE AI KA QEN NJE NGA GAZETARET E PAR TE REPUBLIKES SE KOSOVES .
Dhe ne te gjith e falenderojm per kete .
I perjetshem kujtimi jot .
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-05-12, 09:11   #24
Reana
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Vendndodhja: Manhattan
Postime: 5,899
Reana e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Njė vit pa Ty Bond.

Ngushellimet e mia te sinqerta familjareve, miqeve dhe akrabave te z.Bond!
__________________
DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!
Reana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-12, 21:29   #25
Psikologu
Shpirt shyptari
 
Avatari i Psikologu
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Postime: 6,907
Psikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Njė vit pa Ty Bond.

Ka kaluarė kohė nga ndarja fizke e mikut z.Naser (Bond) , mirpo koha ka kaluarė pa praninė e tij fizike ,sepse gjatė kohės, ne n“a percjellė cdo herė puna e tij, thėnja, pjekuria dhe Atdhedashuria.
I nderuari Bond dinte qė tė gjindej aty ku kėrkohej dhe aty ku ishte fjala e vertetė, fjala pėr tė miren e kombit dhe shoqerisė.
Puna e tij , mbetet cdo here e lavderuarė dhe e cmuarė, mirpo, do tė ishte mirė qė shkrimet e tij tė pėrmblidhen dhe tė botohen si njė veper e cila do tė ruhet e tė lexohet nga brezat qė vijnė.
Me nderime, kujtoj cdo herė vepren dhe punen e tij.

I qoftė i lehtė dheu dhe pushoftė nė paqe.
__________________
Njerzitė fisnikė , me ligjeraten e tyre , fitojnė mė shumė armiq, sesa njerzit e ligj me veprimet e tyre tė liga.

Zhan Pol
Psikologu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-12, 14:52   #26
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė vit pa Ty Bond.

Tani mesova per vdekjen e Bondit,,I Paste shpirti rahmet ishalla Zoti e shperblefte me ahiret Xhenet.
__________________
USHTARI ATDHEUT
Jetoj e punoj per nji Shqipni te lire etnike
e demokratike, qe populli shqiptar me jetue
zot dhe krenar ne liri e lumtuni, ne
trojet e tona iliro-dardane.
LEKA I. MBRET I SHQIPTAREVE
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-03-13, 01:03   #27
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njė vit pa Ty Bond.

Dy vite pa Ty.

Gjithmon do te jesh i perkujtuar.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-03-13, 04:37   #28
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Njė vit pa Ty Bond.

Per Familjen/farefisin dhe shoqerin do mbetesh ne kujtes shembull i mire..Sidomos dhe nga ketu ne Dardani

Dhe vitet kaloin por kujtimet/dhembjet mbesin te pa shlyera tek ata/o qe te kan dashur... Vella Naser Lajqi(Bond)

Te nderuar Miqe te Naserit ketu ne Dardani mund te ndiqni Linkun duke klikuar ne foton ku Naseri eshte ne foto me 2 femijet e vllaut te tij ne Oslo
nese video nuk ka dal?http://vidgrids.com/nje-perkujtim

Natyra.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 01-03-13 nė 04:46
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-03-13, 16:56   #29
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Njė vit pa Ty Bond.

Fjala yte ne kete Ode te madhe do te na mungoj gjithemone! :(
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-03-13, 12:41   #30
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Njė vit pa Ty Bond.

Zgjimi i kujtimeve per kohen e kaluar dhe bredhja neper to,
me sjell nder mend dite netet e kendshme, dite netet e gezuara, ... por edhe dite netet e endrrave te mbetur pezull dhe te parealizuara.
Kujtimet dhe endrrat per nje moment mbushin hapesiren e zbrazet, mungesen e pranise tende......dhe ato perfytyrime imagjinare nuk zhduken me zgjimin e pare,
si vesa e mengjeseve pranverore, sapo te kthehem nė realitetin e ēastit,
por perseri edhe pse vetem; vazhdoj te jem me TY,
me kujtimet dhe mallin....
me veshtrimin e pikelluar drejtuar kah tabloja me portretin TEND.

Shkrova keta rreshta per te perkujtuar me pietetin me te larte deri nė amshim;
per ta nderuar jeten dhe vepren tende;
per ta respektuar shpirtin tend te ndritur... por edhe per ta vrare heshtjen dhe vetmin qe e ka pushtuar qe sa kohe kete konak qe TI e ngrite,rrite dhe e mbajte


I PERJETSHEM KUJTIMI PER TY
MIKU IM


Honesty__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Honesty^uk. : 06-03-13 nė 12:44
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:49.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.