Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kuzhina & Gatimi
Emri
Fjalėkalimi
Kuzhina & Gatimi Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-12-09, 00:55   #316
YanYan
➫ ➬ ➩ ➪ ➭ ➮ ➯ ➱
 
Avatari i YanYan
 
Anėtarėsuar: 02-05-07
Vendndodhja: Shshshshshsh!
Postime: 3,443
YanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Keke trazu

Ma mire ifije buk e djath e turshia
__________________
Quod me nutrit, me destruit!
YanYan Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 12-12-09, 00:58   #317
SANTANA-29
-Shum i Thjeshte-
 
Avatari i SANTANA-29
 
Anėtarėsuar: 26-09-06
Vendndodhja: FRANKFURT
Postime: 16,506
SANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Mos deshte edhe ne Deti njo dy jav me shkue,,hahahahahahah

__________________
C'do dite zgjohem me nje mendim te ri me mall,pendim apo zemerim
ky eshte vec fillimi i dites por asgje nuk ka kuptim.
SANTANA-29 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-11-11, 22:34   #318
e-uritura
 
Avatari i e-uritura
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1,893
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!Gjeta bukė.
__________________
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-12-11, 17:54   #319
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Cool Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Qysh se paskna pa qeta ma heret

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e-uritura Shiko postimin


Gjeta bukė.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-12-11, 22:08   #320
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

dy copa burek me kan mbete a ndahen me gjithe keta njerz,ma bani hallall se pi ha per veti
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-12-11, 04:26   #321
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Emine, nuk do ishte keq dhe per t'sjellur dhe per tjeret,(jo vetem per t'ngren) :) P.s.pak shaka,edhe se disa here kam dashur t'ju kshilloi per mos Aktivitetin e kesaj Sofre-Dardania..Cila si Tem ishte e hapur nga une.Mirepo nuk me pelqente se si mbeti jashte perdorimit te aktiviteteve nga antaret ketu te nen FD.?!
Edhe pse ne heshtje per te.. "Ndaj,me vjen mire qe nuk e kam humbur respektin per te dhe pas sa viteve.Mcs,si kurreshtare me ben po antare Emine madje dhe e Uritura..cilat posa qenkan Aktivizua koheve te fundit.dhe une nuk hezitova dhe ua solla disa gjera ushqimore per te cilet uroi te ken shijen per to... Jufalemnderit dhe mire se vini ketu ne Sofer-Dardanen.

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...20638622_n.jpg
Salmon me mustarde dhe koper me arome karkalecash.
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...07757845_n.jpg
Speca te mbushura me mish
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...91015296_n.jpg
BYREK ME KOS DHE DJATH

JU befshin mire...:)

Ps,mos ngurroni dhe mbusheni me gjera te shijshme *Sofer-Dardanen*..Eshte e gjithve...

Me respekt-Natyra
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-12, 15:16   #322
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Qe nje pite me speca turrshi per juve te uriturit .. paguan dardania.

Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-04-12, 16:37   #323
LuLjaa
Ferizajlike
 
Avatari i LuLjaa
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Ngat Kojshive..
Postime: 32,348
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Giovanni Shiko postimin
Qe nje pite me speca turrshi per juve te uriturit .. paguan dardania.


.. Giovanni e paske lan sofren kthyt e kerkush s'paska hanger
e morra une tash flm.. Zoti bereqet t'dhasht :)
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-05-20, 20:15   #324
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,508
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Ku jan tzani ne keto kohra keta njerez te mrekullueshem te forumit
Kujtime bukuri diskutimesh paraqitje qe nuk harrohen
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-05-20, 20:16   #325
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,508
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Ku jan tani ne keto kohra keta njerez te mrekullueshem te forumit
Kujtime bukuri diskutimesh paraqitje qe nuk harrohen
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-05-20, 22:14   #326
power8
 
Anėtarėsuar: 22-08-13
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 292
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: AW: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lirik Shiko postimin
Ku jan tani ne keto kohra keta njerez te mrekullueshem te forumit
Kujtime bukuri diskutimesh paraqitje qe nuk harrohen
Njrezit qe harrojne nuk jane te mrekullueshem !
Te tjeret, po.
__________________
Njeri pa firmė !
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-20, 22:10   #327
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Avatari i Buqja_ch
 
Anėtarėsuar: 03-03-07
Vendndodhja: Zh _ Pr
Postime: 21,343
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: AW: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga power8 Shiko postimin
Njrezit qe harrojne nuk jane te mrekullueshem !
Te tjeret, po.
Nuk kan harru ! Por po mendojn qė kan gjetė ma mirė ??

Une erdha me hanger diqka edhe ketu se ashtu kaloi dita 😂
Urime bajrami 🤲


__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 10 (0 Anėtarėt dhe 10 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:11.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.