Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...



Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-01-19, 23:28   #5236
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,508
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

ka kohe q e ky forum nuk ka qene aktiv , dhe kisha brenga jam ndje keq pse mungonte dhe kam menduar , qka po ndodhe me forumin ,pasuri tonat jan forumet shqiptare ne media , dhe nuk duhet te rrezikohen gjurmet shkrimet , dhe forumet me kan munguar , kam kujtime te forta ne forume , sepse aty neper forume se pari her ne historine time hapur , ne media, te hapura , per lexuesit , nisa shkrimet, si te hapura per opinionin, e nisa fjalen elire , edhe pse nuk jam kujdesur shum per drejteshkrimin , sepse me heret ne rinine time me dale me shkrime aq hapur nuk ishte e mundur dhe kam shkruar neper fletore fjala e lire ne media te hapura ne ate kohe kjo nuk ishte e mundur , me dale ne media me fjalen e lire , ,fjala e lire na ka munguar ne shqiptarve nga diktatura armike per shkak te cenzures komuniste , ne kohen e ish shtetit te diktatures jugosllave , ku une tmerrsisht jam perndjeke burgosur e keqtrajtuar ne r exhime antishqiptare ,rexhime mizoe ne te cilat me ndalej fjala e burgosesha e keqtrajtohesha ne shtetin ne kohen ne te cilen u rrita i shum vuajtur kalova neper ferr kazamate e burgje i rrezikuar ,
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 19-01-19, 23:29   #5237
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,508
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

[QUOTE=lirik;2299314]ka kohe q e ky forum nuk ka qene aktiv , dhe kisha brenga jam ndje keq pse mungonte dhe kam menduar , qka po ndodhe me forumin ,pasuri tonat jan forumet shqiptare ne media , dhe nuk duhet te rrezikohen gjurmet shkrimet , dhe forumet me kan munguar , kam kujtime te forta ne forume , sepse aty neper forume se pari her ne historine time hapur , ne media, te hapura , per lexuesit , nisa shkrimet, si te hapura per opinionin, e nisa fjalen elire , edhe pse nuk jam kujdesur shum per drejteshkrimin , sepse me heret ne rinine time me dale me shkrime aq hapur nuk ishte e mundur dhe kam shkruar neper fletore fjala e lire ne media te hapura ne ate kohe kjo nuk ishte e mundur , me dale ne media me fjalen e lire , ,fjala e lire na ka munguar ne shqiptarve nga diktatura armike- per shkak te cenzures komuniste , ne kohen e ish shtetit te diktatures jugosllave , ku une tmerrsisht jam perndjeke burgosur e keqtrajtuar ne rexhime antishqiptare ,rexhime mizoe ne te cilat me ndalej fjala e burgosesha e keqtrajtohesha, ne shtetin ne kohen ne te cilen u rrita i shum vuajtur , kalova neper ferr kazamate e burgje i rrezikuar ,
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-19, 23:31   #5238
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,508
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Me vjen mire te dashur bashkombas qe ju shoh perseri te bashkuar e qenkit disa nga ata antar qe ishit dikure ,dhe qenkit shendosh e mire e te disponuar ,pershendetje te mia shum te sinqerta te gjithve , getzime suksese
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-19, 23:32   #5239
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,508
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

[Me vjen mire te dashur bashkombas shqiptar , qe ju shoh perseri te bashkuar , e qenkit disa nga ata antar qe ishit dikure ,dhe qenkit shendosh e mire e te disponuar , pershendetje te mia shum te sinqerta te gjithve , getzime suksese
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-01-19, 21:19   #5240
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Pershendetje per bacin Rafet e daden Martume! ☕️☕️
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-01-19, 21:35   #5241
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta Shiko postimin
Pershendetje per bacin Rafet e daden Martume! ☕️☕️
E mu?
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-01-19, 21:36   #5242
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta Shiko postimin
Pershendetje per bacin Rafet e daden Martume! ☕️☕️
Flm te kcefsha ne darsem 😂😂😂😂
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-01-19, 21:39   #5243
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha Shiko postimin
E mu?
Ty me power8. ☕️☕️
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-01-19, 21:40   #5244
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e_martumja Shiko postimin
Flm te kcefsha ne darsem 😂😂😂😂
T’lumeshin kembt ! 🤪
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-01-19, 22:01   #5245
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta Shiko postimin
T’lumeshin kembt ! 🤪
Flm flm ahha
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-01-19, 00:14   #5246
power8
 
Anėtarėsuar: 22-08-13
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 292
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Gjumashet nuk i pershnes !

Nje te veēante per keta qe jane te pranishem ne kete ore te vone nate !

Njerez punetore, te zellshem e te pa pertese !

N'gjume, siē shkruante para disa vitesh nje mik imi, s'ka lumturi :


Natėn kur flija, mė tha shpirti: “Pi!
Nė gjumė dhe nė Varr s’ka lumturi.
Ngreju! Sa rron, zbras Kupa dhe puth ēupa;
se ke shekuj qė tė flesh nė qetėsi”.
__________________
Njeri pa firmė !

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga power8 : 22-01-19 nė 00:14
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-03-24, 09:27   #5247
power8
 
Anėtarėsuar: 22-08-13
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 292
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Pershendesim anetarin me te ri, z. @salaw73454 !


__________________
Njeri pa firmė !

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga power8 : 25-03-24 nė 09:28
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 16 (0 Anėtarėt dhe 16 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF



Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:11.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.