Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 26-11-14, 08:01   #1
jonuzi
jonuzi
 
Anėtarėsuar: 27-01-06
Vendndodhja: Gjithandej
Postime: 347
jonuzi e ka pezulluar reputacionin
Smile Pershendetje Dardania!

Ka vite qe per arsye te ndryshme, nuk kam qene aktiv ne kete faqe,
Dikur me plote pasion :-) diskutoja ketu per tema te ndryshme... ajo qka po shoh dhe po me gzon eshte se shume nga anetaret e asaj kohe ishin duke vazhduar te postonin dhe diskutonin per tema nga me te ndryshmet, prandaj vendosa ti pershendes te gjithe dhe tīu them BRRAVO qe nuk jeni dorzu

Mbi 340 postimet e mia ishin ketu qe te gjitha, faliminderit Dardania.de, me te vertet ishte kenaqesi ti lexosh ato perseri.

Shpresoj qe ne ditet ne vazhdim te behem anetar aktiv ne kete forum te fjales se lire :-)


Edhe njeher ju pershendes te gjitheve

Gjithe te mirat!


__________________
Bahet mire pas 50 viteve!!!!!!!!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga jonuzi : 26-11-14 nė 08:01
jonuzi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 26-11-14, 08:10   #2
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Pershendetje Dardania!

Mire se je rikthyer jonuzi dhe mirembetsh ne foruminin Dardania


__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:20.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.