Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Cili qytet i ka femrat mė tė vyeshme (zonja e zonjusha)
1. Peja 35 16.06%
2. Prishtina 39 17.89%
3. Ferizaji 19 8.72%
4. Gjilani 33 15.14%
5. Vushtrria 12 5.50%
6. Mitrovica 23 10.55%
7. Prizreni 20 9.17%
8. Gjakova 17 7.80%
9. Tjetėr 20 9.17%
Votues: 218. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 17-09-04, 00:32   #16
Mirlind-Kosova
 
Anėtarėsuar: 24-04-04
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 118
Mirlind-Kosova e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Mirlind-Kosova Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Mirlind-Kosova Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Mirlind-Kosova
Gabim

BERLINI....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
__________________
Nderim dhe respekt per te gjithé
Mirlind-Kosova Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 17-09-04, 08:02   #17
nitushe
 
Anėtarėsuar: 08-09-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 724
nitushe e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Phaaa qka po boni more fjale se si me mitrovicalike ska :lol: :lol: edhe sa i perket Pejes, Peja ka djem te bukur se qikat si kane te mira :twisted:
__________________
You\'ll Never Be Alone
nitushe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-09-04, 14:49   #18
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

O Ferizaji bre,tybe si jam zgju ne ora 5 e deri tash ende s'jam ngrite nga pc :lol:
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-09-04, 15:01   #19
Muzikanti_GER
 
Anėtarėsuar: 13-09-04
Vendndodhja: Mitrovicali-Gjermani
Postime: 7
Muzikanti_GER e ka pezulluar reputacionin
Gabim

nitushe:


Ngadal mos qit shkelma palidhje ketu se Mitrovica i ka meshkujt me te miré se sa femrat....! :roll:

Qka kemi une dhe Mirlindi diqka behone si psh.Mitrovicali....

veq po ja trus prej stomit kot...nganjehere....mos u ngut,pyet...!
__________________
Pasurija e shpirtit tim eshte nje ...(Fjalé e Embel)....!

Respekt per te gjithé......!
Muzikanti_GER Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-09-04, 15:47   #20
Mirlind-Kosova
 
Anėtarėsuar: 24-04-04
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 118
Mirlind-Kosova e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Mirlind-Kosova Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Mirlind-Kosova Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Mirlind-Kosova
Gabim

Muzikanti_Ger

Lere bre se kjo femijé eshte.....! :roll:
Ani thot kishe se e paska dashnorin e sende e sende...!ik mori prej ktuhit se nuk eshte ky forum per moshat nder 13 vjeq....
__________________
Nderim dhe respekt per te gjithé
Mirlind-Kosova Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 13:50   #21
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: ok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shpendi_norwey
[b]shiko valla te pejes jan te bukura edhe itelegjente por te vushtrris jan me te vyjshme edhe puntore heheheh
por kur ti shikoj te dyjat pale jan te barabarta VUSHTRRI&PEJA CITY[/b[/u]

Maaaaaaaaaaaaac shpend me cilin sy bre a ? Vushtria hahahahahah
me 8 vjet kam fillu me t“hollu pete dhe me qit Piteeeeeeeeeeeeee hahahahahhahhaha dhe me 12 vjet kam filluar t punoj n shitore hahahahahahah dhe me 15 u bera shefic ahahahahahahahaha

Pa ofendime po met vertet shpend, asnje pos Femrave shqiptare, sjan t vyeme ! SIDOMOS PEJONKAT haahhahaahahahah T pershendes
__________________
Do te fleni shum Rahat
Dhe nese jan minuta apo me sahat
Rahjen e zemrės do ta keni normale
Nėqoftėse jeni t“Sinqert dhe mbaheni pėr fjale..
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 14:07   #22
DannyAus
 
Anėtarėsuar: 18-09-04
Vendndodhja: Australia-Melbourne
Postime: 386
DannyAus e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek DannyAus
Gabim

EDHE PSE JOM VET I PRISHTINES e BUKUROSHE KEMI SA TE DUSH SPE SHTI NE LIST PRISHTINEN SE THONI VEQ QE OSHT I PRISHTINES...
,,,, ME PERQINDJE
**MITROVICA KA VAJZAT MA TE BUKURAT PASTAJ VJEN
**PEJA
**GJILANI
**GJAKOVA
**FERIZAJ ETJ ETJ ETJ...
__________________
I am whatever you say I am, if I was it why would I say I am!!!
DannyAus Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 14:19   #23
neki76
 
Avatari i neki76
 
Anėtarėsuar: 06-07-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 148
neki76 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek neki76
Gabim diheeeeeetttttttttt

Ferizaji dhe Peja
neki76 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 14:30   #24
Mirlind-Kosova
 
Anėtarėsuar: 24-04-04
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 118
Mirlind-Kosova e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Mirlind-Kosova Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Mirlind-Kosova Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Mirlind-Kosova
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DannyAus
EDHE PSE JOM VET I PRISHTINES e BUKUROSHE KEMI SA TE DUSH SPE SHTI NE LIST PRISHTINEN SE THONI VEQ QE OSHT I PRISHTINES...
,,,, ME PERQINDJE
**MITROVICA KA VAJZAT MA TE BUKURAT PASTAJ VJEN
**PEJA
**GJILANI
**GJAKOVA
**FERIZAJ ETJ ETJ ETJ...

Uné jam veht Mitrovicali por Mitrovica sikur cytet eshte me i bukuri per mua nga cytete tjera kurse sa qe i perket vajzave te saj...kurrnjeher nuk jané me te bukura se sa vajzat e Gjakoves....nuk ka askund ne kosové vajza me te bukura se nga Gjakova dhe te sjellshme qe respektojn qdo njeri...!per até te cilet nuk i kané pae vajzat gjakovare munden ketu me shkruar qfar te dojn per mendimet e tyre...!Une jap voten vajzave Gjakovare....kurse nga gjitha viset ku jetojn shqipetaret vajzat me te bukura i ka TIRANA ska fjal

Vajzat e mitrovices Harroni 70% jané katundarka qe nuk dijn as te pershendesin....!shminka ngjet edhe gjyshja ime 78 vjeqare por a ka najfar bukurije ajo per me ja dhon naj voté...
..
__________________
Nderim dhe respekt per te gjithé
Mirlind-Kosova Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 14:35   #25
mr_beni
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: ne hėn
Postime: 371
mr_beni e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek mr_beni
Gabim

Une per vete voten ja dhash Vushtrris,se lumja ajo Shtepi qe i fut brenda vajzat e vushtrris
mr_beni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 17:15   #26
Zana
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Austri
Postime: 781
Zana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

pffffffffff MITROVICA more NORMAL!
__________________
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
[»•«]___((Æ`•MITROVICA•“Æ))___[»•«]
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
Zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 19:58   #27
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana
pffffffffff MITROVICA more NORMAL!
Ah bre Zana. Po ēfarė Mitrovice ani???
Simbas shėmbėlltyrės tėnde jo valla. Se po na dukesh nė forum veē pėr tu lavdėruar. Valla ne tė qyteteve tjera me meritė e meritojmė tė quhemi mė tė zonjat. Se tėrė ditėn po i kėpusim gishtėrinjtė tuj shkru.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 20:07   #28
Lozonjarja
 
Anėtarėsuar: 21-09-04
Vendndodhja: Kosova Mėmė
Postime: 105
Lozonjarja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Une mendoj se tere Kosova i ka vajzat e bukura dhe te vyeshme :)
Lozonjarja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 21:34   #29
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: ok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Engjellushja
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shpendi_norwey
[b]shiko valla te pejes jan te bukura edhe itelegjente por te vushtrris jan me te vyjshme edhe puntore heheheh
por kur ti shikoj te dyjat pale jan te barabarta VUSHTRRI&PEJA CITY[/b[/u]

Maaaaaaaaaaaaac shpend me cilin sy bre a ? Vushtria hahahahahah
me 8 vjet kam fillu me t“hollu pete dhe me qit Piteeeeeeeeeeeeee hahahahahhahhaha dhe me 12 vjet kam filluar t punoj n shitore hahahahahahah dhe me 15 u bera shefic ahahahahahahahaha

Pa ofendime po met vertet shpend, asnje pos Femrave shqiptare, sjan t vyeme ! SIDOMOS PEJONKAT haahhahaahahahah T pershendes

Hahahaahhahah Engjellushja , tybe qik jo shujjjjjjjj se unė kur i ka pas 7 vite kam fillura me t'hollu pet dhe me maru pite ahahahaahah, 11 vite kur i bėna fillova me punu nė dyqanė , ndėrsa kur i bėna 14 u bėra ekonomiste e vėrtet dhe arrita postin e drejtoreshės kur i bėra 15 vite ahhahaaahahahahaah
Kėshtu qė desha me tė tregu se Vushtriaste po dalin mė tė vyme ahahhahaaaahaha

ju pėrshndes shuuuuuuuuuuumėee
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-04, 21:50   #30
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Valla kot e keni Engjellushja dhe Shejtonka se ma e zoja se une ska.
Dhembi i pare me kish dale, kur i kam pas 5 muaj, si 9 muajshe kisha fol si bilbil, me 1 vite e gjysme e kisha hjek pelenen,(dhe me kurr se kisha perdore, as diten e as naten) me 2 vjet isha vesh vete, 5 vjeq e gjysme ne kl. te pare me kishin qu etc......
Si te doni pyesni se sukeset e mia si femije si nxen nje roman.
Ps. Ha,ha, hahhaahahahhaahhhahahahahahahahah.


Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:32.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.