Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Bota Shpirtėrore > Mėsime nga Bibla
Emri
Fjalėkalimi
Mėsime nga Bibla Besimtarėt qė i pėrkasin besimit tė Krishtere mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar mbi mėsimet e nxjerra nga Bibla dhe jetaPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-05-05, 01:23   #16
Psikologu
Shpirt shyptari
 
Avatari i Psikologu
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Postime: 6,907
Psikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kristina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AlbMuslim-Ku
Kristina flm per sugjerimet se paskem harru qe Kurani e ndalon vjedhjen :D , e kam parasysh kete .

Pershendetje .
sps

Me nderime

Kristina
Qfarė sps , me nderime ..kuj i shkruan oj Kristina.
Sa din ti per Kuranin , qka posedon ne bagazhin tendė per ketė.
A din qka eshtė Kurani.
Kur ta mesosh pastaj eja e shkruaj ketu sps ...Me respekt..
Mos u bind me fjalet e fundamentalisteve sepse se dij se sa ke njohuri per keta.
__________________
Njerzitė fisnikė , me ligjeraten e tyre , fitojnė mė shumė armiq, sesa njerzit e ligj me veprimet e tyre tė liga.

Zhan Pol
Psikologu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 19-05-05, 02:01   #17
Psikologu
Shpirt shyptari
 
Avatari i Psikologu
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Postime: 6,907
Psikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AlbMuslim-Ku
Kadal psikolog he burr mos u nxe kaq shpejt .

Qka u preke , apo e ke natyrale te reagosh ate , apo instikt .

Me Respekt
Ketu bisedohet per Bibel o njeri.
Mos u fut edhe ketu si lepri neper lakna , mos flliq qdo kund.
__________________
Njerzitė fisnikė , me ligjeraten e tyre , fitojnė mė shumė armiq, sesa njerzit e ligj me veprimet e tyre tė liga.

Zhan Pol
Psikologu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-05, 02:01   #18
Psikologu
Shpirt shyptari
 
Avatari i Psikologu
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Postime: 6,907
Psikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AlbMuslim-Ku
Kadal psikolog he burr mos u nxe kaq shpejt .

Qka u preke , apo e ke natyrale te reagosh ate , apo instikt .

Me Respekt
Ketu bisedohet per Bibel o njeri.
Mos u fut edhe ketu si lepri neper lakna , mos flliq qdo kund.
__________________
Njerzitė fisnikė , me ligjeraten e tyre , fitojnė mė shumė armiq, sesa njerzit e ligj me veprimet e tyre tė liga.

Zhan Pol
Psikologu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-05, 02:09   #19
Kristina
 
Anėtarėsuar: 18-05-05
Vendndodhja: Austri
Postime: 9
Kristina e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Psikologu
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kristina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AlbMuslim-Ku
Kristina flm per sugjerimet se paskem harru qe Kurani e ndalon vjedhjen :D , e kam parasysh kete .

Pershendetje .
sps

Me nderime

Kristina
Qfarė sps , me nderime ..kuj i shkruan oj Kristina.
Sa din ti per Kuranin , qka posedon ne bagazhin tendė per ketė.
A din qka eshtė Kurani.
Kur ta mesosh pastaj eja e shkruaj ketu sps ...Me respekt..
Mos u bind me fjalet e fundamentalisteve sepse se dij se sa ke njohuri per keta.
Pershendetje Psikologu,

Lexoj shpesh shkrimet e tua (me pelqen poezia jote) dhe ndjeje shum respekt per ty. Sa ju perket "nderimeve" dhe "respektit", ato jan te shkruara ne nje menyre cinike dhe jo te sinqerte.

Njohurite qe i kam per Kuranin, gati te gjitha i kam prej teje :?

Me nderime te sinqerta

Kristina
Kristina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-05, 02:09   #20
Kristina
 
Anėtarėsuar: 18-05-05
Vendndodhja: Austri
Postime: 9
Kristina e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Psikologu
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kristina
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AlbMuslim-Ku
Kristina flm per sugjerimet se paskem harru qe Kurani e ndalon vjedhjen :D , e kam parasysh kete .

Pershendetje .
sps

Me nderime

Kristina
Qfarė sps , me nderime ..kuj i shkruan oj Kristina.
Sa din ti per Kuranin , qka posedon ne bagazhin tendė per ketė.
A din qka eshtė Kurani.
Kur ta mesosh pastaj eja e shkruaj ketu sps ...Me respekt..
Mos u bind me fjalet e fundamentalisteve sepse se dij se sa ke njohuri per keta.
Pershendetje Psikologu,

Lexoj shpesh shkrimet e tua (me pelqen poezia jote) dhe ndjeje shum respekt per ty. Sa ju perket "nderimeve" dhe "respektit", ato jan te shkruara ne nje menyre cinike dhe jo te sinqerte.

Njohurite qe i kam per Kuranin, gati te gjitha i kam prej teje :?

Me nderime te sinqerta

Kristina
Kristina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-05, 10:15   #21
ARVANITI
meditues...
 
Avatari i ARVANITI
 
Anėtarėsuar: 25-12-04
Vendndodhja: **Tiranė**
Postime: 1,149
ARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AlbMuslim-Ku
Citim:
Lexoj shpesh shkrimet e tua (me pelqen poezia jote) dhe ndjeje shum respekt per ty. Sa ju perket "nderimeve" dhe "respektit", ato jan te shkruara ne nje menyre cinike dhe jo te sinqerte.

Njohurite qe i kam per Kuranin, gati te gjitha i kam prej teje

Me nderime te sinqerta

Kristina
Ashtu eshte , se ashtu u meson Bibla juaj , me cinizem dhe josinqeritet , me vend e ke , tash e ke tregu fotografin origjinale te nje krishteri .

Se kta tjert po fshihen naper kacuba e spo dalin origjinal :lol: :lol:

Rrnoft Cinizmi Krishter.
Me cinizem the?

Cfare di , ti more trupeshk per Biblen?

Ate qe ka then e Al-qaeda e ato traplliqe qe lexon ti?

NDAL KETIJ ARABI
__________________
Krejt miqėsisht....nga Arvaniti
ARVANITI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-05, 10:15   #22
ARVANITI
meditues...
 
Avatari i ARVANITI
 
Anėtarėsuar: 25-12-04
Vendndodhja: **Tiranė**
Postime: 1,149
ARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AlbMuslim-Ku
Citim:
Lexoj shpesh shkrimet e tua (me pelqen poezia jote) dhe ndjeje shum respekt per ty. Sa ju perket "nderimeve" dhe "respektit", ato jan te shkruara ne nje menyre cinike dhe jo te sinqerte.

Njohurite qe i kam per Kuranin, gati te gjitha i kam prej teje

Me nderime te sinqerta

Kristina
Ashtu eshte , se ashtu u meson Bibla juaj , me cinizem dhe josinqeritet , me vend e ke , tash e ke tregu fotografin origjinale te nje krishteri .

Se kta tjert po fshihen naper kacuba e spo dalin origjinal :lol: :lol:

Rrnoft Cinizmi Krishter.
Me cinizem the?

Cfare di , ti more trupeshk per Biblen?

Ate qe ka then e Al-qaeda e ato traplliqe qe lexon ti?

NDAL KETIJ ARABI
__________________
Krejt miqėsisht....nga Arvaniti
ARVANITI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-05, 21:20   #23
the godfather
 
Anėtarėsuar: 03-02-05
Vendndodhja: underground
Postime: 422
the godfather e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Pershendetje Psikologu,

Lexoj shpesh shkrimet e tua (me pelqen poezia jote) dhe ndjeje shum respekt per ty. Sa ju perket "nderimeve" dhe "respektit", ato jan te shkruara ne nje menyre cinike dhe jo te sinqerte.

Njohurite qe i kam per Kuranin, gati te gjitha i kam prej teje :?

Me nderime te sinqerta :wink:

Kristina[/quote]PERSHENDETJE KRISTINATe lutem mos u bind me fakte te nje nejriu i cili nuk e njef fare Kur'anin,sepse po ta njifte Kur'nin Psikologu qe kam respekt per te por kam pare shum shkrime te tij per Kur'anin ku Psikologu gati te gjitha citatet e Kur'anit te cilat i ka afishuar ne net i ka pergjysmuar dhe i ka shtuar por kjo nuk i shitet nje njeriu i cili e ka mendjen e paster keto i shiten nje nejriu qe eka mendjen e vyshkur prandaj Psikolg te lutem shum shum kam respekt per ty por mos afisho me argumente gjysmake dhe te shtuara ne stilin tend.Mos harro se une e di qe te gjitha sulmet qe i keni shkruar ndaj myslimaneve ne pergjithesi i keni marre nga autore katolik te cilet kinse mundohen te studijojne Kur'anin dhe bejen afishime shum shum te turperueshme.

EDHE njehere ju pershndes te gjitheve vellezer e motra shqipetare me nje citat Kur'anor:

Ju e keni fene tuaj (qe i permbahem),ne kemi fene ton (qe i permbahem)


Prandaj STOP sulmeve ndaj Kur'anit dhe msylimaneve.
the godfather Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-05, 23:06   #24
Psikologu
Shpirt shyptari
 
Avatari i Psikologu
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Postime: 6,907
Psikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AlbMuslim-Ku
Citim:
Lexoj shpesh shkrimet e tua (me pelqen poezia jote) dhe ndjeje shum respekt per ty. Sa ju perket "nderimeve" dhe "respektit", ato jan te shkruara ne nje menyre cinike dhe jo te sinqerte.

Njohurite qe i kam per Kuranin, gati te gjitha i kam prej teje

Me nderime te sinqerta

Kristina
Ashtu eshte , se ashtu u meson Bibla juaj , me cinizem dhe josinqeritet , me vend e ke , tash e ke tregu fotografin origjinale te nje krishteri .

Se kta tjert po fshihen naper kacuba e spo dalin origjinal :lol: :lol:

Rrnoft Cinizmi Krishter.
Sikur te ishe normal , do te thoje ose veproje keshtu.
Te demokratizosh Islamin dhe te mundohesh qe te perfillesh punes per njė fe , jo te jetė shtet , fe, regjim e pushtet.
Duhet ta nxjerrish ne shesh te verteten e te tregosh se Muhamedi sulmoj njerez , vrau e preu e duke cenuar edhe lirin e te burgosurave , te atyre qe i mori per gra.
Pra cinizmin njerzorė e ke ne Islam e hiq tek te krishteret , e per ketė dihet perparimi fetar dhe teknologjik ne baza fetare.
Perse egziston policia fetare ne Arabin Saudite , ky eshtė cenim i lirisė dhe obligim mbi fe.
I shkreti ti , je ba si plakat e katundit.
__________________
Njerzitė fisnikė , me ligjeraten e tyre , fitojnė mė shumė armiq, sesa njerzit e ligj me veprimet e tyre tė liga.

Zhan Pol
Psikologu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-05, 23:37   #25
Psikologu
Shpirt shyptari
 
Avatari i Psikologu
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Postime: 6,907
Psikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga the godfather
Pershendetje Psikologu,

Lexoj shpesh shkrimet e tua (me pelqen poezia jote) dhe ndjeje shum respekt per ty. Sa ju perket "nderimeve" dhe "respektit", ato jan te shkruara ne nje menyre cinike dhe jo te sinqerte.

Njohurite qe i kam per Kuranin, gati te gjitha i kam prej teje :?

Me nderime te sinqerta

Kristina
the godfather shkruajti:

Citim:
PERSHENDETJE KRISTINATe lutem mos u bind me fakte te nje nejriu i cili nuk e njef fare Kur'anin,sepse po ta njifte Kur'nin Psikologu qe kam respekt per te por kam pare shum shkrime te tij per Kur'anin ku Psikologu gati te gjitha citatet e Kur'anit te cilat i ka afishuar ne net i ka pergjysmuar dhe i ka shtuar por kjo nuk i shitet nje njeriu i cili e ka mendjen e paster keto i shiten nje nejriu qe eka mendjen e vyshkur prandaj Psikolg te lutem shum shum kam respekt per ty por mos afisho me argumente gjysmake dhe te shtuara ne stilin tend.Mos harro se une e di qe te gjitha sulmet qe i keni shkruar ndaj myslimaneve ne pergjithesi i keni marre nga autore katolik te cilet kinse mundohen te studijojne Kur'anin dhe bejen afishime shum shum te turperueshme.

EDHE njehere ju pershndes te gjitheve vellezer e motra shqipetare me nje citat Kur'anor:

Ju e keni fene tuaj (qe i permbahem),ne kemi fene ton (qe i permbahem)


Prandaj STOP sulmeve ndaj Kur'anit dhe msylimaneve.
Faktet i nderuari the godfather i ke mirė te parashtruara nga Islamistet , qofshin te shiija apo te suuni ,besoj se njė Kuran e kan.
Pra te gjitha i ke me burim dhe fakte e nese nuk ju pelqejn eshtė e drejt e juaja per atė pune.
Mos e merrė sulm ndaj Islamit aspak , por merre si fakt , se fakti nuk eshtė sulm ,sulm quhet shpifja pa argumente, quhet sulm pasi te kan sulmuar , e me nje fjalė quhet vetmbrojtje.
Pra te jemi ma te sakt ne disa gjera.
Ju nderoj edhe une ju dhe kam besim tek ju , ne fakt kisha pasur deshirė te jeni ne poste te moderatorit , qka ne fakt edhe te kam dhenė voten per ketė.
Mos thuani se i pergjysmoj faktet, mos e fol atė,sepse asgjė se ke te pergjysmuar , me ka ndodhur vetem njehere ne postimin e hadithit por per atė kam kerkuar falje sepse ishte pa qellim.
te jemi te kjart rrethė kesaj.Faktet qe Muhamedi ishte luftetar , u martua me moshen e mitur , me gjakun e vetė , nuk janė sulm aspak por vetem e vertet, mos e merrė per sulm.
Ka te groposh sa te duash ne besimin Islam , por edhe ne atė tė Krishter , Budist e shumė besime , por pretendimet e juaja se Islami ehstė fe e persosur nuk po dalin bash ashtu , po takohemi ne shumė variacione te shkruara bash nga Islamistet dijetar , se Bukhari qka eshtė , ai nuk eshtė i krishter as shumė e shumė te tjerė.
Kuranin dhe besimet fetare i njof mirė , dhe nuk e kam aspak frenim ne ketė aspekt, edhe pse dija nuk ka fund , ajo rritet ma shumė me kohen , nese njeriu i pervishet punes.
Nderime per ju.
__________________
Njerzitė fisnikė , me ligjeraten e tyre , fitojnė mė shumė armiq, sesa njerzit e ligj me veprimet e tyre tė liga.

Zhan Pol
Psikologu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-05-05, 12:32   #26
ARVANITI
meditues...
 
Avatari i ARVANITI
 
Anėtarėsuar: 25-12-04
Vendndodhja: **Tiranė**
Postime: 1,149
ARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AlbMuslim-Ku
Kemi then dhe vazhdimisht te them , qe asnjeher ske postu me fakte , vetem se njollosje te se vertetes e asgje me shum .
Te pyes un ti , pse nuk i pranon ti faktet qe paraqiten mbi bilben ndersa kthehesh andej dhe futesh me pseudonime tjer dhe ia humb vleren diskutimit duke dal jasht teme si dhe kapesh me usera tjer dhe del tjeterkund duke mos u pergjigje asnjeher , ne perjashtim te dy hereve qe ke pranu qe JEZUSI NUK ESHTE ZOT dhe KONTRADIKTAT BIBLIKE tejterkund asgje ske pranu dhe vetem qe ke dal jasht teme dhe ke shtremberu gjithqka te vertete.
Sidoqoft stop sulmeve ndaj islamit dhe njollosjeve te figurave te shenjta .
Kjo pareshtur eshte paraqit nga ju , per shkak se nuk e njihni islamin mr , dhe merni shkrime nga shkrimtar te sekteve te ndryshem qe nuk llogariten musliman por me emra arab , kjo eshte me se e vertet .


Kurani doli 6 shekuj mbas Bibles.

Kush mendon se u kopjua?

Bibla?!

mirembetsh.
__________________
Krejt miqėsisht....nga Arvaniti
ARVANITI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-05-05, 12:38   #27
ARVANITI
meditues...
 
Avatari i ARVANITI
 
Anėtarėsuar: 25-12-04
Vendndodhja: **Tiranė**
Postime: 1,149
ARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėmARVANITI i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ARVANITI
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AlbMuslim-Ku
Kemi then dhe vazhdimisht te them , qe asnjeher ske postu me fakte , vetem se njollosje te se vertetes e asgje me shum .
Te pyes un ti , pse nuk i pranon ti faktet qe paraqiten mbi bilben ndersa kthehesh andej dhe futesh me pseudonime tjer dhe ia humb vleren diskutimit duke dal jasht teme si dhe kapesh me usera tjer dhe del tjeterkund duke mos u pergjigje asnjeher , ne perjashtim te dy hereve qe ke pranu qe JEZUSI NUK ESHTE ZOT dhe KONTRADIKTAT BIBLIKE tejterkund asgje ske pranu dhe vetem qe ke dal jasht teme dhe ke shtremberu gjithqka te vertete.
Sidoqoft stop sulmeve ndaj islamit dhe njollosjeve te figurave te shenjta .
Kjo pareshtur eshte paraqit nga ju , per shkak se nuk e njihni islamin mr , dhe merni shkrime nga shkrimtar te sekteve te ndryshem qe nuk llogariten musliman por me emra arab , kjo eshte me se e vertet .
mirembetsh.

Kurani doli 6 shekuj mbas Bibles.

Kush mendon se u kopjua?

Bibla?!
__________________
Krejt miqėsisht....nga Arvaniti
ARVANITI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-05-05, 01:05   #28
Kodra
Super Moderator
 
Avatari i Kodra
 
Anėtarėsuar: 05-05-05
Postime: 1,405
Kodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėm
Gabim***********
***********
***********

Ju pėrshėndes

Psikologu tė pėrshėndes dhe tė Uroj zgjedhjen pėr Moderator .
__________________
Shteti Funksional ėshtė Alergjik ndaj Korrupcionit
Kodra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-05-05, 02:34   #29
Psikologu
Shpirt shyptari
 
Avatari i Psikologu
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Postime: 6,907
Psikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėmPsikologu i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kodra


***********
***********
***********

Ju pėrshėndes

Psikologu tė pėrshėndes dhe tė Uroj zgjedhjen pėr Moderator .
Te falenderoj i nderuar.
__________________
Njerzitė fisnikė , me ligjeraten e tyre , fitojnė mė shumė armiq, sesa njerzit e ligj me veprimet e tyre tė liga.

Zhan Pol
Psikologu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-05-05, 06:29   #30
HH
 
Anėtarėsuar: 30-04-05
Postime: 4
HH e ka pezulluar reputacionin
Gabim

I paska Dal Tymi Bardh .

Perhajr


__________________
Adolf Hitler...
HH Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:00.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.