Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-03-10, 20:38   #16
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Barcoleta tė qarta

Ish kon ni burr edhe shkon te doktori mu anku qe gruja nuk po ja merr ne gojė.Doktori i thot lyje me ajrokrem edhe kshyre a po ta merr.Burri shkon te shpija edhe bon qashtu qysh i ka thon doktori.Mas do diteve e shef doktorin apet edhe doktori i thot:
-Hė bre apo ta merr gruja ne gojė
-Leje gruja more po mi pa thmija qka po bojn se - thot ani njeri.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 22-03-10, 20:40   #17
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Barcoleta tė qarta

u kon njoni edhe e ka pas ni shok mullingji . Mulligjia u kon i martum e ky pa martu edhe ni dit martohet edhe ky edhe se ** grujen hiq ky tipi edhe shkon me nejt te ai shoki vet mullingji edhe ai e vet a pe ** grujen hiq ky i thot jo s'di ai i thot ner kthiz mate ni pllom qaty e ka ni bir qaty trusja edhe shkon ky tipi edhe e ka pas doren e madhe ja mat ner kthiz kur ti bjen ne both ja nis e shkoq krejt asaj i dhem edhe thot o burr shtine qaty ku ka thon perenia ky thot kurr jo veq ku ka thon mullingjia...
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-03-10, 20:42   #18
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Barcoleta tė qarta

Ish kon ni arush me ni dhom edhe i thojn shqiptarit, amerikanit edhe gjermanit me hi mu rreh me arushen.Hin amerikani i pari e rreh arusha edhe e myt.I dyti hin gjermani edhe ato e myt arusha.Kur te hin shqiptari arusha i thot:
-Hec bre se po te shqiptarin e nones se je msu me fitu ti neper vica - edhe e myt edhe shqiptarin.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-03-10, 20:43   #19
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Barcoleta tė qarta

Ish kon ni djal i vogel edhe ish msu qe sa her ta bojn shurrėn me majt nona e vet me bo.Edhe i met shprehi edhe kur te rritet e martohet gruja e man me bo shurrėn.Kur shkon ni dit te miqt me nejt krejt dalin jasht per do pun ky dhondrri met vet mrena edhe i bohet shum shurra.Qka me bo,qka me bo qohet e bon shurrėn vet mas dere.Kur te hin gjyshja ne dhom e shef shurrėn edhe thot:
-Kush e ka bo shurrėn ktu mas derės
-Qyky gjyks pa e majt kurkush hiq - thot dhondrri.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-03-10, 20:45   #20
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Barcoleta tė qarta

Shkon ni njeri me ble ni papagall ne pazar.Edhe papagalli kish pas dit me thon veq "sigurisht" asni fjal tjeter ma shum.E vet ky njeri at shitėsin a osht i meqėm papagalli bre , shitėsi i thot vete papagallin:
-A je i meqėm - e vet ky njeri?
-Sigurisht - thot papagalli.
E blen papagallin 100
euro edhe kur ta qon ne shpi e shef qe s'din kurgjo tjeter me thon veq "sigurisht" edhe nervozohet ky njeri edhe thot:
-Phu nonen , veq budalla e blen ket papagall 100 euro
-Sigurisht - thot papagalli
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-03-10, 20:48   #21
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Barcoleta tė qarta

e kish thirr mbreti hajradinin edhe ja kish boe 3 pytje
1.sa ka yje ne qjell
2.ku eshte mesi tokes
3.qka jam tu menue une

Si mos ti
dish per 1 jav qeto pytje te vrami
Edhe hajradini shkon me shpi edhe i kallxon nasradinit
nasradini thot:lema ket pun mue une shkoj dhe pergjigjna
Shkon nasradini mbret ja bon pytjen e par

1.sa ka yje ne qjell thot nasradini:sa kime ki kry ti mbreti thot:po mir
2.ku mesi tokes thot nasradini qaty ku je ul ti mbreti thot:mir asht
3.qka jam tu menue une thot nasradini ti je tu menue qe jam hajradini po une jam nasradini.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-06-11, 21:08   #22
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Barcoleta tė qarta

Ne fillim zoti krijoi diellin, te ngrohte dhe te shndritshem. Pastaj krijoi henen, romantike dhe misterioze. Me pas te krijoi ty... epo nje budallallik duhet ta bente edhe ai
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-06-11, 21:10   #23
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Barcoleta tė qarta

Mamaja me djalin e saj jetonin me qera. Nje dite ne fillim muaji bie dera. - Shko shih kush eshte, - thote mamaja. Shkon djali sheh tek syri magjik dhe thote: - Eshte qeraxhiu. O mama ke leke te paguash apo... te iki te loz futboll nja 10 minuta ?
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-06-11, 21:14   #24
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Barcoleta tė qarta

Nje xhaje shikon nje femer me minifund e shikon dhe thote: - Hajde cfare shinash... Goca e degjon dhe i kthehet: - Xhaxha po cmendesh nga shinat, po te futesh ne stacion te iken truri fare...
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-06-11, 21:16   #25
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Barcoleta tė qarta

Takohen dy shoke, njeri nga keta ishte tere shenja dhe i fashuar, atehere e pyet tjetri: - Cte ka ndodhur keshtu te k shtyp ndonje makine? - Jo ca makine por e kam nga hobi im. - Pse ca hobi ke ti? - Marr ne telefon njerez te ndryshem dhe u them: "O te q.... ropt, e gjen dot kush jam? - Po pastaj? - Kete jave e gjeten 3 veta
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-06-11, 21:22   #26
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Barcoleta tė qarta

Nje djale i vogel i dergon leter Babagjyshit te Vitit te Ri: - Per vit te ri dua nje vella. Babagjyshi i pergjigjet: - Ne fillim me sill mamane tende pastaj shikojme
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-06-11, 21:27   #27
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Barcoleta tė qarta

Kinezi nje dite merr ne telefon shefin e tij dhe i thote: - Une jo pune sot, jam semure. Shefi i pergjigjet: - Kur une jam i semure, bej sex gruan dhe behem menjehere mire. Pas dy tre oresh kinezi telefonon perseri shefin: - Une me mire, ke shtepi te bukur!!!
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-06-11, 21:28   #28
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Barcoleta tė qarta

Nje njeri kishte derguar televizorin e tij per ta rregulluar te mjeshtri. Mjeshtri e pyet: - Cfare ka televizori juaj? Ai tha: - Nuk e di, sic isha duke e kruar veshin me gjilpere papritmas ju ndal zeri

ps.sa kam kesh hahahhahahahhah
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-06-11, 21:30   #29
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Barcoleta tė qarta

Ishte njehere nje papagall dhe u hiqej si i forte kafsheve te pyllit duke i qelluar gjithmone. Kafshet te shqetesuara shkuan dhe i thane mbretit te tyre, luanit. Luani e takon papagallin dhe i uleriti aq shume sa papagallit i rane te gjitha pendet ne toke. Luani u kthye duke menduar se vuri mend. Ate cast papagalli i thote i nevrikosur: - Tani iken ti more pordhac, tani qe u zhvesha une
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-06-11, 21:39   #30
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Barcoleta tė qarta

Nje cun i vogel pyet babin: O ba o ba si kam lindur une? I thot babi : Ty te keqenbabi te ka gjetur mami ne nje trendafil. O ba o ba po ti si ke lindur? Mua te keqen baja me ka gjetur gjyshja jote dmth nena ime ne nje borsilok. Po mire po gjyshi si ka lindur? gjyshin e ka gjetur e jema e tij ne nje karafil. Dhe cuni i deshperuar ja kthen te jatit: PO mire o Ba asnje nga fisi jone nuk ben sex


__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:12.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.