Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Sa here ne dite i lani dhembet
1 here 6 18.75%
2 here 17 53.13%
me shume se dy here 8 25.00%
asnjehere 1 3.13%
Votues: 32. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-12-08, 19:10   #16
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa here ne dite i lani dhembet?

Valla saher po kam nevoj se spo hahet pa i la dhamet,,,

se pi duhanin ama laj 2 her sabah e aksham se veq me met me qetka ne goj marum e hajt,,,
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 20-12-08, 16:38   #17
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa here ne dite i lani dhembet?

Shum Kujdesona per dhembe.

Ne mengjes..

Mbas Dreke.

Dhe si gjdo her ne Mbremje..!
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-12-08, 16:43   #18
speci
16
 
Avatari i speci
 
Anėtarėsuar: 11-08-08
Vendndodhja: ne bashqe te Patligjanave
Postime: 4,741
speci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėmspeci i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa here ne dite i lani dhembet?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga selvija
Valla saher po kam nevoj se spo hahet pa i la dhamet,,,

se pi duhanin ama laj 2 her sabah e aksham se veq me met me qetka ne goj marum e hajt,,,
selvi
,
a don ta qoj me post nje qetke tu kosoves e maje n'goje kah t'sillesh aaa?
edhe osht sugar free
__________________
KOHA ESHTE E MASKARENJVE/POR ATDHEU I SHQIPETRAVE !
speci Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-10, 00:42   #19
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa here ne dite i lani dhembet?

5 her hahaha sa her qe ha diqka i laj ves e kom
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-10, 01:07   #20
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa here ne dite i lani dhembet?

2 here nė ditė me domestos (shih sa te bardha i kam ;)
premium Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-10, 07:52   #21
Suelaa
 
Avatari i Suelaa
 
Anėtarėsuar: 16-06-10
Postime: 1,920
Suelaa i pazėvėndėsueshėmSuelaa i pazėvėndėsueshėmSuelaa i pazėvėndėsueshėmSuelaa i pazėvėndėsueshėmSuelaa i pazėvėndėsueshėmSuelaa i pazėvėndėsueshėmSuelaa i pazėvėndėsueshėmSuelaa i pazėvėndėsueshėmSuelaa i pazėvėndėsueshėmSuelaa i pazėvėndėsueshėmSuelaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa here ne dite i lani dhembet?

Ne mengjes dhe ne mbremje. 2
__________________
Me mire te dish se sa te kesh.
Suelaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-10, 08:35   #22
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa here ne dite i lani dhembet?

ev shyqyre qe kan nis shipezat mi la dhamte,se tybeh shumica i kan te shtremt e te palame,qyqe kure keshin tugi te qohet,ma femnat qe i kan dhambte e prisht e ftyren e lyjne me sherka ,iha qysh ma qite nermen me ket tem gojen e ftyrene disave
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-10, 09:51   #23
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa here ne dite i lani dhembet?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine
ev shyqyre qe kan nis shipezat mi la dhamte,se tybeh shumica i kan te shtremt e te palame,qyqe kure keshin tugi te qohet,ma femnat qe i kan dhambte e prisht e ftyren e lyjne me sherka ,iha qysh ma qite nermen me ket tem gojen e ftyrene disave
eminje?
pse bre ki kaq fort marak me marr n'goj pash familjen?

ēka ta merr menja mi kqyr secili dhamt e vet, edhe ftyren e vet, gojen e vet!? Mė duket se akush nuk tė pyeti pėr dhamt e atyre qė i njeh ti. Apo jo?

jo pėr tjetėr po veq kqyri lexoji njeher veq 10 postimet e tua te fundit, edhe e sheh qe veq tu i marr hallkun nėpėr gojė ke mbetė... jo nusja e djalit kojshis, jo gojat e disave...

P.S. sa pėr temėn:
mundohem me i pastru tė paktėn njė herė nė ditė
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga panta_rhei : 12-08-10 nė 09:55
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-10, 11:44   #24
Shqiptare_ne_Turqi
 
Avatari i Shqiptare_ne_Turqi
 
Anėtarėsuar: 22-09-08
Vendndodhja: Shqiptare dhe ne Kosove ;)
Postime: 2,389
Shqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėmShqiptare_ne_Turqi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa here ne dite i lani dhembet?

İnteresant teme ! U her dy here her tri here ...
__________________
Nuk ka rėndėsi ku dhe si keni jetuar. E rėndėsishme ėshtė ēfarė keni bėrė aty ku keni qenė. (Xhorxha O’kife)
Shqiptare_ne_Turqi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-10, 15:37   #25
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa here ne dite i lani dhembet?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga panta_rhei
eminje?
pse bre ki kaq fort marak me marr n'goj pash familjen?

ēka ta merr menja mi kqyr secili dhamt e vet, edhe ftyren e vet, gojen e vet!? Mė duket se akush nuk tė pyeti pėr dhamt e atyre qė i njeh ti. Apo jo?

jo pėr tjetėr po veq kqyri lexoji njeher veq 10 postimet e tua te fundit, edhe e sheh qe veq tu i marr hallkun nėpėr gojė ke mbetė... jo nusja e djalit kojshis, jo gojat e disave...

P.S. sa pėr temėn:
mundohem me i pastru tė paktėn njė herė nė ditė
Nuke te kam faj une ty ,se paske pa tane naten e lume andrra perverse,a mos po te dhimen shkrrolat e mia se qka shkruje,apo as ti ske tjeter pune pos me kcy si edh i keq, e me u kacafyte me postimet e tjerve,mos i pave dhambte tu ne pasyqre e te erdh inati kunde....sjam ntripa mu perla me shkrrola me ty,ki sa dushe ktu ,
shnet paq;)
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-10, 15:50   #26
SANTANA-29
-Shum i Thjeshte-
 
Avatari i SANTANA-29
 
Anėtarėsuar: 26-09-06
Vendndodhja: FRANKFURT
Postime: 16,506
SANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa here ne dite i lani dhembet?

Kujt po intereson sa her i lani dhembt,pytje budall,

edhe pak del dikush tjeter e pyet sa her ne dit pini uji,
__________________
C'do dite zgjohem me nje mendim te ri me mall,pendim apo zemerim
ky eshte vec fillimi i dites por asgje nuk ka kuptim.
SANTANA-29 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-10, 20:15   #27
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,419
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa here ne dite i lani dhembet?

oksidohen po ti laj

i kam te vene


teme koti-pa pike kuptimi
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-10, 20:22   #28
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa here ne dite i lani dhembet?

... mjafton kur hajm bostan .... nė kohėn e bostanit mirė lahet ( :
premium Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-10, 20:44   #29
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Sa here ne dite i lani dhembet?

1 here ne dite qiko
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-11, 17:49   #30
LaDy_Diaspora
Bride to be...
 
Anėtarėsuar: 20-07-11
Postime: 1,350
LaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa here ne dite i lani dhembet?

1) Pas mėngjesit
2) Pas drekės
3) Pas darkės
dhe
4) Para gjumit


__________________
Just happy...
LaDy_Diaspora Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:20.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.