Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 15-01-12, 11:30   #1
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Emine

Gjithe kemi nje emer,nje adres nje status nje jete jasht forumit


Dua te ju them dicka per Eminen,dhe pse shume njerz qe deshten te me njohin me njohen mbrenda shkronjav qe i solla ktu,shumica e asaj qe u shkrua ka qen mendim i imi,ndjenje e imja,emocion i imi,nuk kam humbe kohe ne drejtshkrim sepse njerzit dua te lexojne at qka e ndjej,ajo tingellon bukur dhe pa qen e persosun.
KA me shume se 4 vite qe jam antare e ktij forumi,kam pas experienc te quditshme gjate diskutimev ketu,kam njohur njerz te mrekullushem njerz qe nuk do ti harroi kurr(dhe nese s'do jem me ketu)
E di se do harroi detajet e shkrimev por jo asnjeher ato momente si jam ndi kure kemi pas pikellim,jemi tall,apo jam paragjyku pa te drejte ,vetem pse une jam kshtu dhe flas kshtu.....
Kam ndi veten te nderune qe kam sgjedh ket vend,bota e shpirtav ketu eshte e paskajshme,nuk me kan interesu emrat apo pamja e askujte,ne mendjen time kam pikturu cdo fytyre te antarev ne forum!

Kush jam une...
Prej se mbaj mend veten time kam pas shpirt kureshtar,me duket se ne dite nuk mjaftone te dime vetem dicka apo msojme vetem nje gje,nuk mundem te perfundoi nje liber pa fillu nje tjeter,nuk mundem te bej nje pune ,jo qe i dua parat po ndihem e merzitun nese punoi nje pune te vetme.
motoja e jetes sime eshte te jetoi te sotmen,te jem e knaqur dhe e lumtur me gjitha ato qe kam.Shumicen e kohes ja kushtoi punes dhe ajo qe me mbet familjes sime te shtrejt!
Ju e keni verejt se kam shpirt artisti,kjo eshte e lindur qe si femije kam pas ket virtyt,dhe nuk e ndrydhe e le te jetoi ne mua eshte pjes e karakterit tim,
Me isperojn njerzit e sgjuar dhe te urte,me isnpirone Arti,moda dhe kohen e lire apo kohen kure kam inspirim e nxerr nga jasht dhe krijoi dicka time dicka personale,ku koheve te fundit ky talent me sjell nje jete dhe me te mire dhe komode!
Kam shpirt te pamvarun dhe e dua lirin,asnje kafaz deri sote nuk ka mundur te me mbaj mbrenda tij,asnjeher skam qendru diku dhe me njerz ku se kam ndjere veten mire dhe rahat,
Jeta ime me duket udhetim,nuk merzitem te udhetoj te njoh njerz te rinj,bote te tera kulltura te ndryshme,po prap ndihem krenare dhe e lumtur qe kam gjak Shqiptari.
Kur njerzit mundohen te me ven frigen dhe me thon nuk ke me arrit atij qellimi une marr krah dhe force dhe ec me e sigurte dhe deri sot gjithmone kam arrit ku kam dashur...
Me keni mendu shume te eger,mbase eshte karakteri im te jem direkte,me keni mendu shume ndryshe ngaqe jam,kam bote te quditshme andaj eshte veshtire te me njohin dhe kuptojne njerzit,ju duhet kohe dhe ndjenje te futen njerzit ne boten time,,,,,,
Jam shume tolerante ,ata njerz qe me kan njohur kan mesu nga une ti kenaqen liris,ne fakt sjam me ndryshe nga ju,pos asaj qe i shofe gjerat me tjeter sy dhe i them me ndryshe nga ju,,,,,,,
Pra njerz te dashur ,ju jam mirenjohese per gjithe ate kohe qe ndam ktu bashk,per gjith kto vite qe gadi u rrita ketu,nuk kam urryer asnjeher nje nik,nuk kam tradhtuar asnjeher besimin e askujt,di shume ,shofe shume degjoi shume,po kam deshire te mirem em shume me veten sa me jeten e tjereve......

Dhe ne fund dua te ju them nuk jam ajo vajza e re qe me mendoni,po as ajo plaka qe ec me shkop,

Ne fakt ju me njihni ka kohe qe me njihni,jo mbase emrin dhe adresen time po njihni nje copez jete,ngjyrat e jetes sime,shtegtimet dhe gjitha ato emocione qe i ndava me ju!

Emine


__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 15-01-12, 18:37   #2
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Emine

Kuku Emine seē mė hin tė dridhura kur lexova kėtė shkrim, thashė vet me veti kush na e idhnoi tash Eminen se mu duk si shkrim lamtumirės. Po mbasi pash qė ti ende vazhdon tė shkruajsh u qetėsova dhe erdha me tė falėnderu pėr kėtė prezentim tė kompletuar qė paske bėrė.

Thėnė tė drejtėn, pak a shumė kam arrit tė tė pėrceptoj diku afėr kėsaj qė ke tregu mbi veten tėnde.

Uroj qė tė jesh tėrė jetėn kėshtu, enrgjike - eksplozive, nevrike - urtake, dashamirėse - egoiste, serioze - humoriste e me tė gjitha tė cilat na bėjnė tė jemi njeri.

Tė pėrshėndes shumė!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-01-12, 21:32   #3
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Emine

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha Shiko postimin
Kuku Emine seē mė hin tė dridhura kur lexova kėtė shkrim, thashė vet me veti kush na e idhnoi tash Eminen se mu duk si shkrim lamtumirės. Po mbasi pash qė ti ende vazhdon tė shkruajsh u qetėsova dhe erdha me tė falėnderu pėr kėtė prezentim tė kompletuar qė paske bėrė.

Thėnė tė drejtėn, pak a shumė kam arrit tė tė pėrceptoj diku afėr kėsaj qė ke tregu mbi veten tėnde.

Uroj qė tė jesh tėrė jetėn kėshtu, enrgjike - eksplozive, nevrike - urtake, dashamirėse - egoiste, serioze - humoriste e me tė gjitha tė cilat na bėjnė tė jemi njeri.

Tė pėrshėndes shumė!

Murgesh s'jemi msu ksi prezentim, sna paska lon vend me bo pyetje, krejt pergjigje i ka shkrujt.

Emine me vjen mire qe te kemi ne mesin tone, sinqerisht ne kohen e fundit m'ke hy ne gjak

Une qashtu t'kam paramendu me kete karakter vetem pak ma e re, psh studente, kullerk me kule ahhahahhaha

Te pershendes shume dhe vazhdo te ejsh e tille e sinqerte dhe direkte.

Me respekt Merita
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-01-12, 00:13   #4
LuLjaa
Ferizajlike
 
Avatari i LuLjaa
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Ngat Kojshive..
Postime: 32,348
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Emine

.. emine mire se ke ardh ne FD t'uroj te kalojsh si eshte mas miri hahahaa

Valla hiq ma larg se pram kam menu edhe une me qel ni qesi sene edhe me kallxu veten kush jam, se ka hala plot qe sum njohin, s'pe di a me kallxu qetu te ti apo me qel nja temen :D

.. T'pershendess shume
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-01-12, 13:16   #5
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Emine

Faleminderit ju 3-jav me nalt,dhe gjith atyre qe klikojne ne ket tem,u habita pak po ky ka qen qellimi im
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 16-01-12 nė 13:16
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-01-12, 17:57   #6
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Emine

...

Qendro keshtu si je mike :)

ēdo te mire ,
Alima !
.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-01-12, 19:49   #7
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Emine

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
Faleminderit ju 3-jav me nalt,dhe gjith atyre qe klikojne ne ket tem,u habita pak po ky ka qen qellimi im
Ēka ki more ti, unė kam klikue po ēka me thanė!!!


Aq mirė e kishe pėrpilue kėtė paraqitje sa qė mu ka knaqė shpirti kur e lexova edhe thashė me vete, me shkrue diēka mos pe prishi , mos me shkru e paskam prish.


Veq mu tranue.


.
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-01-12, 22:09   #8
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Emine

mire se ke ardhe jaran, kaloja mire qiknenaj
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-01-12, 22:19   #9
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Emine

Mir se ke ardh

Prezentim shum i bukur Minush ,,,, te pershendes e qofsh e lumtur gjithmon
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-01-12, 15:26   #10
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Emine

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
Gjithe kemi nje emer,nje adres nje status nje jete jasht forumit


Dua te ju them dicka per Eminen,dhe pse shume njerz qe deshten te me njohin me njohen mbrenda shkronjav qe i solla ktu,shumica e asaj qe u shkrua ka qen mendim i imi,ndjenje e imja,emocion i imi,nuk kam humbe kohe ne drejtshkrim sepse njerzit dua te lexojne at qka e ndjej,ajo tingellon bukur dhe pa qen e persosun.
KA me shume se 4 vite qe jam antare e ktij forumi,kam pas experienc te quditshme gjate diskutimev ketu,kam njohur njerz te mrekullushem njerz qe nuk do ti harroi kurr(dhe nese s'do jem me ketu)
E di se do harroi detajet e shkrimev por jo asnjeher ato momente si jam ndi kure kemi pas pikellim,jemi tall,apo jam paragjyku pa te drejte ,vetem pse une jam kshtu dhe flas kshtu.....
Kam ndi veten te nderune qe kam sgjedh ket vend,bota e shpirtav ketu eshte e paskajshme,nuk me kan interesu emrat apo pamja e askujte,ne mendjen time kam pikturu cdo fytyre te antarev ne forum!

Kush jam une...
Prej se mbaj mend veten time kam pas shpirt kureshtar,me duket se ne dite nuk mjaftone te dime vetem dicka apo msojme vetem nje gje,nuk mundem te perfundoi nje liber pa fillu nje tjeter,nuk mundem te bej nje pune ,jo qe i dua parat po ndihem e merzitun nese punoi nje pune te vetme.
motoja e jetes sime eshte te jetoi te sotmen,te jem e knaqur dhe e lumtur me gjitha ato qe kam.Shumicen e kohes ja kushtoi punes dhe ajo qe me mbet familjes sime te shtrejt!
Ju e keni verejt se kam shpirt artisti,kjo eshte e lindur qe si femije kam pas ket virtyt,dhe nuk e ndrydhe e le te jetoi ne mua eshte pjes e karakterit tim,
Me isperojn njerzit e sgjuar dhe te urte,me isnpirone Arti,moda dhe kohen e lire apo kohen kure kam inspirim e nxerr nga jasht dhe krijoi dicka time dicka personale,ku koheve te fundit ky talent me sjell nje jete dhe me te mire dhe komode!
Kam shpirt te pamvarun dhe e dua lirin,asnje kafaz deri sote nuk ka mundur te me mbaj mbrenda tij,asnjeher skam qendru diku dhe me njerz ku se kam ndjere veten mire dhe rahat,
Jeta ime me duket udhetim,nuk merzitem te udhetoj te njoh njerz te rinj,bote te tera kulltura te ndryshme,po prap ndihem krenare dhe e lumtur qe kam gjak Shqiptari.
Kur njerzit mundohen te me ven frigen dhe me thon nuk ke me arrit atij qellimi une marr krah dhe force dhe ec me e sigurte dhe deri sot gjithmone kam arrit ku kam dashur...
Me keni mendu shume te eger,mbase eshte karakteri im te jem direkte,me keni mendu shume ndryshe ngaqe jam,kam bote te quditshme andaj eshte veshtire te me njohin dhe kuptojne njerzit,ju duhet kohe dhe ndjenje te futen njerzit ne boten time,,,,,,
Jam shume tolerante ,ata njerz qe me kan njohur kan mesu nga une ti kenaqen liris,ne fakt sjam me ndryshe nga ju,pos asaj qe i shofe gjerat me tjeter sy dhe i them me ndryshe nga ju,,,,,,,
Pra njerz te dashur ,ju jam mirenjohese per gjithe ate kohe qe ndam ktu bashk,per gjith kto vite qe gadi u rrita ketu,nuk kam urryer asnjeher nje nik,nuk kam tradhtuar asnjeher besimin e askujt,di shume ,shofe shume degjoi shume,po kam deshire te mirem em shume me veten sa me jeten e tjereve......

Dhe ne fund dua te ju them nuk jam ajo vajza e re qe me mendoni,po as ajo plaka qe ec me shkop,

Ne fakt ju me njihni ka kohe qe me njihni,jo mbase emrin dhe adresen time po njihni nje copez jete,ngjyrat e jetes sime,shtegtimet dhe gjitha ato emocione qe i ndava me ju!

Emine
Uaoooooooooooooooa

Nuk e di ce kam hyr kedei ti pres Antaret e ri..dhe tju uroja mire se ardhje , ndoshta kam gabua??, por fakti eshte se mire se ardhje Antreve ce jan ketu , dhe vin perseri edhe prap mi prit me kra hapru nuk e besoi se ka cen nevoja...dhe tju hapen 10 dhoma pershndeteje...

Kjo ce me shtyri te hy ketu , asht Fakti ce prezentimi yt ja ka vlejt , ta lexoim secili ketu po ashtu edhe une me thjeshta ce jam ne mesin tuaj.
Ne , apo te gjith krenohem se kem nje Emine ketu , se jep gjalleri dhe dardanis....leshon Enrgji reale dhe shum prefekte, ne secilen pik.

( doja te shenoi diq si uh ndjeva ne ket shenim por, me mire po le kreit)

Te uroja edhe shum e shum Vite ne Dardania.
Te uroja edhe shum e shum shkrime te bukra, ne Dardania.
Te uroja suksese ne gjdo hap te jets.
Te uroja gjitha te mirat dhe lumtiri pa kuffi.

Kemi pse te urojm mire se ardhje sepse mes shkronja fetove dashuri dhe Rrespketin thuja te gjithve.Sincerishte Albonita.
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-12, 18:05   #11
almalik
Guest
 
Postime: n/a
Gabim AW: Emine

Shkrim i bukur Emine,artistja e xhaxhit :-)
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-12, 23:04   #12
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Smile Titulli: Emine

...

Dy i kame , nje po ta dhe ty Mine .


... te befte mire e nderuar !


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-12, 15:09   #13
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Emine

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...

Dy i kame , nje po ta dhe ty Mine .


... te befte mire e nderuar !


.

...

Jo mor , sa kalbet po te ha vet , qy !


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-12, 15:10   #14
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Emine

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...

Jo mor , sa kalbet po te ha vet , qy !


.
qysh bre s ekam pa qet molle se e kisha ngri ne dobok prej qejfit ,,,bima molle qetu:P
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 13-02-12 nė 15:11
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-12, 15:27   #15
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Smile Titulli: Emine

...


:).


Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:24.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.