Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Video > Video
Emri
Fjalėkalimi
Video Kėtu do tė postohen video : Humor , Sport , Video Klipe etj ( Videot duhen tė jenė vetėm nga Youtube.com )Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 17-03-12, 21:20   #1
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Deshmoret e Kombit  Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 19-03-12, 23:48   #2
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Deshmoret e Kombit

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-03-12, 23:52   #3
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Deshmoret e Kombit  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-09-12, 19:46   #4
Neferta
 
Anėtarėsuar: 22-06-09
Postime: 1,545
Neferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Deshmoret e Kombit

>http://www.youtube.com/watch?v=mZO2W5mxBE8&feature=fvwrel

Drame per luften e Pazarit te ri

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Neferta : 07-09-12 nė 19:53
Neferta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-01-13, 09:38   #5
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Deshmoret e Kombit  Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:23.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.