Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Bota Shpirtėrore > Mėsime nga Bibla
Emri
Fjalėkalimi
Mėsime nga Bibla Besimtarėt qė i pėrkasin besimit tė Krishtere mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar mbi mėsimet e nxjerra nga Bibla dhe jetaPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-12-12, 07:12   #16
Zanzi/M
mire ....
 
Avatari i Zanzi/M
 
Anėtarėsuar: 12-01-10
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 1,776
Zanzi/M e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Re: Titulli: Re: Titulli: Re: Titulli: Re: Kalendari i krishterė ėshtė i baz

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kercovari Shiko postimin
Kurani dhe Muhamed a.s i kan dhen drite njerzimit dhe ato qe e kan lexu Kuranin flasin me miradi edhe per Muhamed a.s.
Ne Kuran thuhet se nje fe do te zhduket vetevetiu dhe keto shenja qe shfaqni kendej dhe andej te bejn te besosh s enuk jeni shume large zhdukjes.
Edhe une nuk dua te vazhdoj me me kesi diksutime te pa kry dhe njerez si ti te cilit nuk din asgje perveq te fajsojne fe te tjera per cmendurit e tye.Turku pat thene.."Mos paqsh pune me kaura".Si fjale me vend me duket.
Ske cka vazhdon.....mire e ki, sidomos per pedofolizmin.

Bibla thot: "do vin profet te rrejshem, mirepo mos ju besoni".


.


__________________
Shėlbimi i Hyjit u ėshtė dėrguar popujve joēifutė. Ata do ta dėgjojnė.
Zanzi/M Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:15.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.