Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Letėrsia
Emri
Fjalėkalimi
Letėrsia Letėrsia shqiptare dhe e huaj. 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 15-12-12, 23:20   #11
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,581
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mendimet tuaja mbi poetin Xhelal Ferizi- pseudonimin lirik?

Komentuesi tjeter

2012-12-15 17:53:20

UN PERSONALISHT KAM PAS RAST ME U TAKU ME ADEM DEMAQIN-

DHE PER MUA KY NJERI KA NDRYSHUAR AQ SHUM SA QE NJI DIT NUK DOT I INTERESON ASGJE PER AT SE KUSH ISHTE dje -

DHE KUSH ESHT SOT KY NJERI ME EMER DHE MBIEMER ADEM DEMAQI
-
SEPSE ISHTE NJė SHPRES ė E KOSOVES SIDOMOS NE VITET 1980
DHE 1990
POR SIGURISHT NJė FATKEQSI E VITEVE TE SOTME-
SEPSE NUK KA ASNJė ARSYE TE MBROJė HASHIM THAQIN-

KUR NE KOSOVEN E PAMVARUR AS FMIJA I PO SA LINDUR NUK E GZON TE DREJTEN'

PER SHENDETIN DHE MBROJTJEN NGA SHTETI SEPSE SHTETI JA MOHON QE NE DJEP E DERI SA TE VJETROHET GJITHNJI DUKE I MOHUAR QYTETARET REXHIMI ANTI SHQIPTAR ANTIKOMBTARė I HASHIM THAQIT --REXHIMI I HAHSIM THAQIT NUK E LEN ASNJE FEMIJ NE KOSOVE TE RRITET
SEPSE NUK JU GARANTON ARDHMERI E TE DREJT TE RRITET
E MOS TE FLASIM MA SHUM PER GARANCIONE TE ARDHMERIVE TE BREZOIT NE KET REGJIM I CILI ESHT R EGJIM DISKRIMINUES KLANORE REGJIM I HAJVAE I GRUPEVE TE KORRUPTUARA -

PRA ADEM DEMAQI TI JE I SHITUR PREJ THONIT TE KEMBES MES DERI NE QIMEN E KOKES TE REGJIMI KRIMINAL I HASHSIM THAQIT
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 2 (0 Anėtarėt dhe 2 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:24.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.