Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Shkenca & Teknologjia > Fenomene Paranormale
Emri
Fjalėkalimi
Fenomene Paranormale A egzistojnė fenomenet paranormale apo ato janė vetėm mashtrime tė persosura? 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 30-12-12, 19:54   #1
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Fenomene

Rusja zgjohet sėrish nga tė vdekurit


Lyudmila Steblitskaya (61), ka tronditur mjekėt nė tėrė botėn, kur pėr herė tė dytė zgjohet nga tė vdekurit.

Steblitskaya, qė ka tmerruar familjen dhe miqtė, i ka kaluar tri ditė nė morg. Gjithēka filloi kur njė ditė ajo nuk ndjehej mirė dhe shkoi nė spital. Pas tri ditėsh, Anastasias, vajzės sė saj, mjekėt i thanė se nėna i ka vdekur. Vajza e pikėlluar e pėrhap lajmin nė familje dhe bėnė gati varrimin.

Megjithatė, kur mjekėt donin ta bėnin autopsinė, arritėn nė pėrfundimin se ajo ėshtė gjallė.

Ngjarjen e pazakontė as Lyudmila Steblitskaya nuk ishte nė gjendje ta shpjegonte. Sipas saj, ajo ka rėnė nė gjumė tė premten dhe ėshtė zgjuar tė premten tjetėr.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:34.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.