Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Temė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 21-01-08, 22:52   #1
Bond
 
Avatari i Bond
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Postime: 269
Bond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėm
Gabim Chit - Chat

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Tė nderuar Anėtar tė FD-sė.
Kohėve tė fundit po shifet njė tendencė serioze po thuaj nga tė gjithė qė temat e ndryshme pėr diskutim tė shėndrrohen nė lloj chit-chati.
Mendojmė se Kafja e Forumit i plotėson tė gjitha nevojat pėr njė bisedė tė tillė andaj luteni qė nė forumet tjera tė jeni mė tė pėrmbajtur e tju pėrmbaheni temave.
Besoj se pas leximit tė kėtij njoftimi e kuptoni se shkrimet e tilla do tė fshihen.

Nė emėr tė Stafit.

Murgesha!
Po e pėrserisim, shkrimet e tilla jasht zonės argėtuese, do tė fshihen.


Bond Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:43.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.