Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : A do ti nenshtroheshit kirurgjise per te ndryshuar pamjen??
Jo 55 78.57%
Po 15 21.43%
Votues: 70. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 16-02-12, 22:54   #91
YanYan
➫ ➬ ➩ ➪ ➭ ➮ ➯ ➱
 
Avatari i YanYan
 
Anėtarėsuar: 02-05-07
Vendndodhja: Shshshshshsh!
Postime: 3,443
YanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A do t'i nėnshtroheshit kirurgjisė pėr ta ndryshuar pamjen???

PO!

Ka njerez qe kan lind me difekte, hunda, veshet, apo edhe pesojne ndonje aksident qe i le me shenje gjithe jeten. Psh nje djegie. Per keto raste jam per po dhe pa asnje dyshim kisha bere nderhyrjen e duhur.
Po per njerez qe fryjn parakolp e prapakolp, fryjn buze e molleza, e ku e di une se ca tjeter, per ato lloje nuk kisha bere ndonje nderhyrje kurre.
__________________
Quod me nutrit, me destruit!
YanYan Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 17-02-12, 16:34   #92
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A do t'i nėnshtroheshit kirurgjisė pėr ta ndryshuar pamjen???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
cilat ?
Do sende pa dukshme
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-02-12, 21:59   #93
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A do t'i nėnshtroheshit kirurgjisė pėr ta ndryshuar pamjen???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YanYan Shiko postimin
PO!

Ka njerez qe kan lind me difekte, hunda, veshet, apo edhe pesojne ndonje aksident qe i le me shenje gjithe jeten. Psh nje djegie. Per keto raste jam per po dhe pa asnje dyshim kisha bere nderhyrjen e duhur.
Po per njerez qe fryjn parakolp e prapakolp, fryjn buze e molleza, e ku e di une se ca tjeter, per ato lloje nuk kisha bere ndonje nderhyrje kurre.

Nuk kam te shtoje me shume, e njejta vlen edhe per mua.
__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-02-12, 03:20   #94
Dali!Keq!ch
 
Avatari i Dali!Keq!ch
 
Anėtarėsuar: 07-07-11
Postime: 180
Dali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A do t'i nėnshtroheshit kirurgjisė pėr ta ndryshuar pamjen???

disa thane haram! operacion asht edhe synetia, me pre e me kep...

Nje shok i imi kishte dy lyrthe cka eshte ma e keqja bash ne maje te veshit edhe at ne te dy veshet, sikur tish kan femer floket e gjata kish mund ti fesh.. lythi eshte mish i eger, apo i vdekur shemton bukurine, eshte edhe e turpshme shembull kur dikush ngren buken perbadh.
dhe per deri sa keto operacione i merr persiper sigurimi i shendetsis jane te akceptueshme edhe mund ti kuptoj si te nevojshme.
__________________
n`konkurs.
Dali!Keq!ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-02-12, 03:35   #95
Dali!Keq!ch
 
Avatari i Dali!Keq!ch
 
Anėtarėsuar: 07-07-11
Postime: 180
Dali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėm
Smile Titulli: A do t'i nėnshtroheshit kirurgjisė pėr ta ndryshuar pamjen???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
qyqe gadi krejt qto me airbega po dufka mi ndrru harrnat e mi qite te reja,ishalla nuk pervlohna najkund se ne hisha une ne drras te kirugjis mos u qofsha ma kurre
megjithse bolle e mire jam qeshtu
Mashallah
__________________
n`konkurs.
Dali!Keq!ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-10-12, 11:20   #96
Lona
 
Avatari i Lona
 
Anėtarėsuar: 06-12-03
Vendndodhja: tetove
Postime: 3,901
Lona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Lona
Gabim Re: A do t'i nėnshtroheshit kirurgjisė pėr ta ndryshuar pamjen???

Njeherit Jo ne Pleqeri sidihet
__________________
Kur me dhe dashurin zbulova jeten, kur te dhashe veten time zbulova lumturin..Uppsss
Lona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-10-12, 11:30   #97
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: A do t'i nėnshtroheshit kirurgjisė pėr ta ndryshuar pamjen???

Paj, nese me thote loqka jem me bo naj ndryshim e bej per te pse jo
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-10-12, 19:02   #98
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: A do t'i nėnshtroheshit kirurgjisė pėr ta ndryshuar pamjen???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin
Paj, nese me thote loqka jem me bo naj ndryshim e bej per te pse jo
qka ashtu ,si kish pelqy atij karafilit tek ti,me te shti ne brisk
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-10-12, 19:05   #99
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A do t'i nėnshtroheshit kirurgjisė pėr ta ndryshuar pamjen???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq!ch Shiko postimin
Mashallah
kto jan vetem andrra te kqija qe i shofin djemt e kqije


__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:25.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.