Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitTemė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 31-08-11, 13:15   #151
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Hajra

tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 31-08-11, 19:09   #152
Llapjani_HH
 
Avatari i Llapjani_HH
 
Anėtarėsuar: 05-06-08
Postime: 1,262
Llapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajra

Llapjani_HH Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 01-09-11, 12:51   #153
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajra

Te pershndese nga zemra...pac dite te bukra.

Sincerisht dhe Rrespekte AlbonitA
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 03-09-11, 18:45   #154
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,415
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajra

Te perzemert pershendetje miku im

http://farm3.static.flickr.com/2504/...13cd3dbd92.jpg
elvio Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-09-11, 10:04   #155
AliSia
 
Anėtarėsuar: 05-08-10
Postime: 6,856
AliSia e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Hajra

AliSia Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 26-09-11, 17:14   #156
LaDy_Diaspora
Bride to be...
 
Anėtarėsuar: 20-07-11
Postime: 1,350
LaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajra

__________________
Just happy...
LaDy_Diaspora Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 26-09-11, 22:15   #157
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajra

Oh Hajrush, a je ksajde rri ne shpi se mos vike nojna me te paMpuq Hajrush
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 26-09-11, 22:22   #158
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,891
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajra

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e_martumja Shiko postimin
Oh Hajrush, a je ksajde rri ne shpi se mos vike nojna me te paMpuq Hajrush


Kon pe dush moj ti? Kadale, prit edhe pak , se hala nuk jena nda krejt definitivisht


Hajre, pershendetje :)
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 28-09-11, 05:38   #159
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Hajra

.....ihr seid geil, thnx 4 ever

 
Vjetėr 29-09-11, 13:51   #160
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajra
I nderuari Hajra,


mė duket se pėr herė tė parė hy nė kėtė dhomė, pėr kėtė kėrkoj falje!!

Hyra tė tė pėrshėndes dhe tė tė pėrgėzoj pėr bisedat tua tė shoqėrueshme me humorin tėnd tė shkėlqyer, por edhe pėr bisedat serioze tė cilat i shtron nė formėn e butėsis por qė nganjėherė fitojnė edhe njė drejtim tjetėr.

Secili nga ne duhet tė ketė fushėveprimin e tij por nėn kthetrat e rregullores sė FD-sė.

Kėtė fushėveprim qė na e ka mundėsua Forumi Dardan duhet ta shfrytėzojmė deri nė maximum. Kjo na bėn tė qeshemi, kjo na bėn tė kalojmė ēaste tė bukura kėtu nė FD dhe sė fundi kjo na sjell mundėsin qė njė ditė ndoshta edhe tė trokitet nė derė.

Prandaj, nga tė gjitha kėto e edhe shumė tė tjera qė nuk i kam pėrmend STAFI do tė duhej tė trokas nė derėn tėnde.

Do tė isha i gėzuar nėse njė trokitje bėhet dhe edhe dera tė hapet.


Duke tė pėrshėndetur lutem qė tė keshė mirėkuptim dhe lutem qė tė shijosh pėrgjegjėsin qė ka njė Moderator.


Artisti
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 29-09-11, 16:17   #161
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Hajra

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Artisti Shiko postimin


I nderuari Hajra,


mė duket se pėr herė tė parė hy nė kėtė dhomė, pėr kėtė kėrkoj falje!!

Hyra tė tė pėrshėndes dhe tė tė pėrgėzoj pėr bisedat tua tė shoqėrueshme me humorin tėnd tė shkėlqyer, por edhe pėr bisedat serioze tė cilat i shtron nė formėn e butėsis por qė nganjėherė fitojnė edhe njė drejtim tjetėr.

Secili nga ne duhet tė ketė fushėveprimin e tij por nėn kthetrat e rregullores sė FD-sė.

Kėtė fushėveprim qė na e ka mundėsua Forumi Dardan duhet ta shfrytėzojmė deri nė maximum. Kjo na bėn tė qeshemi, kjo na bėn tė kalojmė ēaste tė bukura kėtu nė FD dhe sė fundi kjo na sjell mundėsin qė njė ditė ndoshta edhe tė trokitet nė derė.

Prandaj, nga tė gjitha kėto e edhe shumė tė tjera qė nuk i kam pėrmend STAFI do tė duhej tė trokas nė derėn tėnde.

Do tė isha i gėzuar nėse njė trokitje bėhet dhe edhe dera tė hapet.


Duke tė pėrshėndetur lutem qė tė keshė mirėkuptim dhe lutem qė tė shijosh pėrgjegjėsin qė ka njė Moderator.


Artisti

I nderuari Artist te falenderoi per pershendetjen dhe kohehen qe ma ke kushtu mua,
vertet kalova qaste te pa harruara ketu ne mesin tuaj, ju ishit ata qe me bete te shkruaj te kaloje ore te tera ketu pa hetur lodhjen.Dardanin e njoha si nje fushe ku secili do te munde te shpaloste diqka nga brendesia e tije, nje vende ku gjene perputhje ideshe po edhe kundershtime te tyre, thjeshte dardania ishte nje bote me vete.E falenderoi fd-n qe u be shkas te njof shume njerez shume karaktere, bera shume miqe kuptohet edhe disa armiq sepse fundja njerez jemi, ne kete bote nuk egziston vetem e mira por edhe e keqja prandaj. Ky forum kam dasht te jet i gjalle ku secili shpalos diqka nga vetja e vet, pa hezitim pa komplekse ashtu siq jemi ne jeten e perditshme, pra te ishte nje forum i veqant qe dallon nga te tjeret dhe jo copy paste grumbullim artikujsh ngs neti te behet liber i pa lexuar.Per kete me akuzon murgesha qe e bera chiti chat forumin dhe filloi te me ndjek hap pas hapi me fshise ne dore, ndoshta me mire do te ishte te me drejtohej ne menyr direkte sepse ne njerez jemi.
Tani jame ne nje situat ku nuk ndihem i mirseardhur dhe kur kujtoi padrejtesin qe u be me Anen, vertet neveritem. Per mua nuk eshte me rendesi personi por vepra dhe sjellja qe ka e mbi te gjitha eshte njerzorja.
Mua me ra ne sy niku e uritura qe ishte nje nik destruktiv dhe ia thash, pastaj filloi te me fyej personalisht dhe rastesisht e pash se sa keq e fyente Anen, vertet kjo me pengoi sepse Ana per mua ishte nje njeri qe ne te gjithe do te duhej te mburremi me te dhe me te tillet, nuk ka lidhje qe ishte moderatore po ishte e pa fajshme. Dhe ne fund u shokova qe mbrapa nikut e uritura ishte ish shoqja ime lovely, besom qe kurre ne jete nuk do te dyshoja ne te, nuk do te guxoia vetes as te mendoi qe ajo do te munde te kishte nje karakter aq te dobet. Kulmi i gjithe kesaj ishte qe e ndeshkuan Anen pa pik faji ne vend qe ta ndeshkoin lovelyn.
Kjo per mua eshte e njeit sikur te ndeshkohet nje femije i dhunuar dhe te dekorohet dhunusi, prandaj vertet me vjen keq kur mendoi se qfar padrejtsishe bejne ata qe quhen njerez.

Jame i lumtur qe ketu takova njerez si Ana Oltiana, Elvio, Artisti. ...e shume e shume te tjere e dina ata edhe ato te gjithe, njeherit ndihem mire qe nuk beje pjese ne grupin tjeter.

Rri i pershendetur kudo qe gjindesh,
RESPEKT per TY

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Hajra : 29-09-11 nė 16:26
 
Vjetėr 29-09-11, 18:02   #162
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajra

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hajra Shiko postimin
I nderuari Artist te falenderoi per pershendetjen dhe kohehen qe ma ke kushtu mua,
vertet kalova qaste te pa harruara ketu ne mesin tuaj, ju ishit ata qe me bete te shkruaj te kaloje ore te tera ketu pa hetur lodhjen.Dardanin e njoha si nje fushe ku secili do te munde te shpaloste diqka nga brendesia e tije, nje vende ku gjene perputhje ideshe po edhe kundershtime te tyre, thjeshte dardania ishte nje bote me vete.E falenderoi fd-n qe u be shkas te njof shume njerez shume karaktere, bera shume miqe kuptohet edhe disa armiq sepse fundja njerez jemi, ne kete bote nuk egziston vetem e mira por edhe e keqja prandaj. Ky forum kam dasht te jet i gjalle ku secili shpalos diqka nga vetja e vet, pa hezitim pa komplekse ashtu siq jemi ne jeten e perditshme, pra te ishte nje forum i veqant qe dallon nga te tjeret dhe jo copy paste grumbullim artikujsh ngs neti te behet liber i pa lexuar.Per kete me akuzon murgesha qe e bera chiti chat forumin dhe filloi te me ndjek hap pas hapi me fshise ne dore, ndoshta me mire do te ishte te me drejtohej ne menyr direkte sepse ne njerez jemi.
Tani jame ne nje situat ku nuk ndihem i mirseardhur dhe kur kujtoi padrejtesin qe u be me Anen, vertet neveritem. Per mua nuk eshte me rendesi personi por vepra dhe sjellja qe ka e mbi te gjitha eshte njerzorja.
Mua me ra ne sy niku e uritura qe ishte nje nik destruktiv dhe ia thash, pastaj filloi te me fyej personalisht dhe rastesisht e pash se sa keq e fyente Anen, vertet kjo me pengoi sepse Ana per mua ishte nje njeri qe ne te gjithe do te duhej te mburremi me te dhe me te tillet, nuk ka lidhje qe ishte moderatore po ishte e pa fajshme. Dhe ne fund u shokova qe mbrapa nikut e uritura ishte ish shoqja ime lovely, besom qe kurre ne jete nuk do te dyshoja ne te, nuk do te guxoia vetes as te mendoi qe ajo do te munde te kishte nje karakter aq te dobet. Kulmi i gjithe kesaj ishte qe e ndeshkuan Anen pa pik faji ne vend qe ta ndeshkoin lovelyn.
Kjo per mua eshte e njeit sikur te ndeshkohet nje femije i dhunuar dhe te dekorohet dhunusi, prandaj vertet me vjen keq kur mendoi se qfar padrejtsishe bejne ata qe quhen njerez.

Jame i lumtur qe ketu takova njerez si Ana Oltiana, Elvio, Artisti. ...e shume e shume te tjere e dina ata edhe ato te gjithe, njeherit ndihem mire qe nuk beje pjese ne grupin tjeter.

Rri i pershendetur kudo qe gjindesh,
RESPEKT per TYI nderuari Hajra,

tė lutem mos mė keqkupto, nuk dua tė tė bind tė mendosh ndryshe, nuk dua tė tė bind pėr asgjė nė kėtė botė, kam obligim si njeri tė vlerėsuar nga unė tė ti sqarojė disa gjėra, gjithmonė sipas mendimit tim.

Murgesha si administratore ka punėn mė tė rėndė kėtu, ajo ėshtė nė mesin e flakadajėve tė Anėtarėve ( me karaktere tė ndryshme) dhe Moderatorėve ( gjithashtu me karaktere tė ndryshme por qė Moderatorėt duhet pikė pėr pikė ti pėrmbahen rregullave tė FD-sė).

Kur Murgesha fshin njė shkrim, sa unė e kam vėrejtur deri mė tash, atėherė nuk ke nevojė tė kundėrshtosh apo diēka tė tillė.

E din pse, pėr arėsyen e vetme qė asaj t'ia lehtėsojmė pak punėn!!!!!

Ėshtė ndoshta pėr tu ēuditur e ndoshta edhe nuk pajtohesh me kėtė ēka po them por respekti shprehet edhe nė kėtė mėnyrė.

Pra, me kėtė dua tė them se, sa mesazhet private i merrė Murgesha pėr probleme tė cilat nuk janė probleme, por qė ēdo anėtar kėrkon njė pėrgjigje, as ty e as mua nuk na e merrė mendja.

Kur u regjistrova kėtu, hapa njė temė " Lopėt e mija mė tė mirat nė Katund", shih ti ēfarė teme ėshtė kjo!?

E fshiu Murgesha, i lumtėėė.

Pse, sepse kishte tema mjaft ku unė mund tė diskutoja dhe tema ime ishte, e kam kuptuar qė moti " temė bajate".

Nėse Murgesha nė atė kohė do tė mė shkruante mua se kjo temė ėshtė "temė bajate" ndoshta do tė reagoja me shpejtėsi, pse e qysh.

Ka pasė tė drejtė!!

Kam edhe shumė pėr tė shkruar sa i pėrket punės sė Murgeshės por po dal pak te AnnA.

Kur mua mė shkruan e_uritura, mė shkruan e_uritura, kur mua mė shkruan lovely, mė shkruan lovely.

Le tė jetė i njėjti person, pėr mua nuk ėshtė me rėndėsi, nė atė moment qė shkruan e_uritura nuk ėshtė lovely.

Edhe po tė mė ofendonte me njėrėn nofkė e unė nuk mund ta shoh se a ėshtė ajo me dy nofka, nuk mund ta humb respektin ndaj nofkės qė komunikoj mirė!!!

Me, vetėm besoj dhe besoj shumė fortė se ajo ėshtė pa e parė, i nderuari Hajra, gabohemi, gabohemi shumė.Besimi i gabuar na sjell nė situatė tė palakmuar.

Pra, nėse shumė e nderuara AnnA, vetėm ka besuar dhe nuk e ka parė se ajo shkruan me dy nofka, ka gabuar qė ky gabim quhet Paragjykim.

Nga respekti qė kam kundrejt AnnA-sė, nuk kam mund tė shkruaj deri mė tash por u bėre edhe ti e dy persona tė respektuar nuk mund ti lė tė gabojnė.

E nderuara AnnA, tė lutem lėre atė anėn " e kam zbuluar, ajo shkruan me dy nofka, e zbulova dhe pasi e zbulova mė pėrjashtuan" e tė ngjashme.

Nėse e ke parė dhe e njeh, shkruaje emrin dhe mbiemrin kėtu.

I nderuari Hajra, secili prej nesh mburret me AnnA, por duhet ta dish ti, unė AnnA e tė tjerėt se edhe ata njerėz me tė cilėt ne mburremi, bėjnė gabimet e veta por qė kėto gabime duhet tė pranohen e jo tė mundohemi ta sjellim veten nė vendin e viktimės.

Nuk do tė thotė se njė ditė AnnA nuk do tė bėhet prapė Moderatore, do tė kisha dėshirė.

Kam shumė shumė pėr tė shkruar por nuk po e zgjas mė shumė vetėm po e pėrfundoj me thėnien tėnde:

Jam i lumtur qė takova, bisedova dhe do tė bisedoj ende me anėtarėt e Forumit Origjinal i quajtur Dardania dhee njoha anėtarė kaq tė zgjuar dhe shkathėt qė dijnė tė respektojnė dhe nderojnė.


Sa pėr fund, kėrkoj falje nga ti nėse ky shkrim nuk e ka vendin kėtu dhe gjithashtu kėrkoj falje nga Moderatorėt nėse edhe ata mendojnė tė njėjtėn.

Ėshtė dhoma jote, ke tė drejtė tė kėrkosh ta fshijnė.


Duke tė pėrshėndetur ty, AnnA, Murgesha e gjithė tė tjerėt ju them


Ju dua


I juaji

Artisti
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 29-09-11, 18:18   #163
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: HajraPrano pėrshėndetje nga zemra pėr nje nate te qete, i nderuar mik, Hajra.
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 29-09-11, 19:59   #164
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Hajra

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Artisti Shiko postimin


I nderuari Hajra,

tė lutem mos mė keqkupto, nuk dua tė tė bind tė mendosh ndryshe, nuk dua tė tė bind pėr asgjė nė kėtė botė, kam obligim si njeri tė vlerėsuar nga unė tė ti sqarojė disa gjėra, gjithmonė sipas mendimit tim.

Murgesha si administratore ka punėn mė tė rėndė kėtu, ajo ėshtė nė mesin e flakadajėve tė Anėtarėve ( me karaktere tė ndryshme) dhe Moderatorėve ( gjithashtu me karaktere tė ndryshme por qė Moderatorėt duhet pikė pėr pikė ti pėrmbahen rregullave tė FD-sė).

Kur Murgesha fshin njė shkrim, sa unė e kam vėrejtur deri mė tash, atėherė nuk ke nevojė tė kundėrshtosh apo diēka tė tillė.

E din pse, pėr arėsyen e vetme qė asaj t'ia lehtėsojmė pak punėn!!!!!

Ėshtė ndoshta pėr tu ēuditur e ndoshta edhe nuk pajtohesh me kėtė ēka po them por respekti shprehet edhe nė kėtė mėnyrė.

Pra, me kėtė dua tė them se, sa mesazhet private i merrė Murgesha pėr probleme tė cilat nuk janė probleme, por qė ēdo anėtar kėrkon njė pėrgjigje, as ty e as mua nuk na e merrė mendja.

Kur u regjistrova kėtu, hapa njė temė " Lopėt e mija mė tė mirat nė Katund", shih ti ēfarė teme ėshtė kjo!?

E fshiu Murgesha, i lumtėėė.

Pse, sepse kishte tema mjaft ku unė mund tė diskutoja dhe tema ime ishte, e kam kuptuar qė moti " temė bajate".

Nėse Murgesha nė atė kohė do tė mė shkruante mua se kjo temė ėshtė "temė bajate" ndoshta do tė reagoja me shpejtėsi, pse e qysh.

Ka pasė tė drejtė!!

Kam edhe shumė pėr tė shkruar sa i pėrket punės sė Murgeshės por po dal pak te AnnA.

Kur mua mė shkruan e_uritura, mė shkruan e_uritura, kur mua mė shkruan lovely, mė shkruan lovely.

Le tė jetė i njėjti person, pėr mua nuk ėshtė me rėndėsi, nė atė moment qė shkruan e_uritura nuk ėshtė lovely.

Edhe po tė mė ofendonte me njėrėn nofkė e unė nuk mund ta shoh se a ėshtė ajo me dy nofka, nuk mund ta humb respektin ndaj nofkės qė komunikoj mirė!!!

Me, vetėm besoj dhe besoj shumė fortė se ajo ėshtė pa e parė, i nderuari Hajra, gabohemi, gabohemi shumė.Besimi i gabuar na sjell nė situatė tė palakmuar.

Pra, nėse shumė e nderuara AnnA, vetėm ka besuar dhe nuk e ka parė se ajo shkruan me dy nofka, ka gabuar qė ky gabim quhet Paragjykim.

Nga respekti qė kam kundrejt AnnA-sė, nuk kam mund tė shkruaj deri mė tash por u bėre edhe ti e dy persona tė respektuar nuk mund ti lė tė gabojnė.

E nderuara AnnA, tė lutem lėre atė anėn " e kam zbuluar, ajo shkruan me dy nofka, e zbulova dhe pasi e zbulova mė pėrjashtuan" e tė ngjashme.

Nėse e ke parė dhe e njeh, shkruaje emrin dhe mbiemrin kėtu.

I nderuari Hajra, secili prej nesh mburret me AnnA, por duhet ta dish ti, unė AnnA e tė tjerėt se edhe ata njerėz me tė cilėt ne mburremi, bėjnė gabimet e veta por qė kėto gabime duhet tė pranohen e jo tė mundohemi ta sjellim veten nė vendin e viktimės.

Nuk do tė thotė se njė ditė AnnA nuk do tė bėhet prapė Moderatore, do tė kisha dėshirė.

Kam shumė shumė pėr tė shkruar por nuk po e zgjas mė shumė vetėm po e pėrfundoj me thėnien tėnde:

Jam i lumtur qė takova, bisedova dhe do tė bisedoj ende me anėtarėt e Forumit Origjinal i quajtur Dardania dhee njoha anėtarė kaq tė zgjuar dhe shkathėt qė dijnė tė respektojnė dhe nderojnė.


Sa pėr fund, kėrkoj falje nga ti nėse ky shkrim nuk e ka vendin kėtu dhe gjithashtu kėrkoj falje nga Moderatorėt nėse edhe ata mendojnė tė njėjtėn.

Ėshtė dhoma jote, ke tė drejtė tė kėrkosh ta fshijnė.


Duke tė pėrshėndetur ty, AnnA, Murgesha e gjithė tė tjerėt ju them


Ju dua


I juaji

Artisti
.....dhe prap them jam i lumtur qe takova njerez si ti dhe shume te tjere i nderuari Artist, perkulem para kembnguljes tende ne sherbim te njerzores. Te kultivosh humanizem, drejtesi, te ardhme afersi dhe dashuri ndernjerzore eshte diqka e shenjet per mua. Keto vlera i gjeta ketu ne dardani e qe fatkeqsisht tani ne syrin tim jane tejet te zbehura.Dua te sqarohem i nderuar se aq sa e njohe Anen aq te njohe edhe ty si edhe shume te tjere, nuk dua ta mbroj ate si person por dua te mbroj drejtesin, e me kete edhe vlerat e forumit aq te dshur per ne.Une personalisht femijes tim i them mos e ngacmo askend i par dhe mos i bjer ne qaf askujt, por nese te sulmon dikush ti ktheja edhe me shume, kjo edhe eshte moto e jetes time. Ana u vetmbrojt prandaj eshte krim ndeshkimi i saj. Besom qe nuk dua te jem kurre ne lekuren e moderatorit, e di qfar pergjegjsie dhe pune kane e kam fjalen kur duan te punoin drejt, gjithmon duke pas parasyshe qe nuk eshte e lehte te udheheqesh nje bote te tere siq eshte fd-ja.Nuk me ka interesu dhe nuk do te me interesonte se kush eshte moderator kush e udheheq kete forum sepse i respektoi njeit te gjithe, kuptohet ata qe e meritoin.
Padrejtsia herdokure te kthehet si bumerang ky eshte ligj i jetes, prandaj nuk do te doja te beni, edhe nese nuk mund te ju ndaloi te pakten perkrahjen nga une nuk do ta keni.

Me shume respekt te pershendes dhe te falenderoi nga zemra i nderuari Artist.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Hajra : 29-09-11 nė 20:04
 
Vjetėr 29-09-11, 20:11   #165
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Hajra

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga panta_rhei Shiko postimin


Prano pėrshėndetje nga zemra pėr nje nate te qete, i nderuar mik, Hajra.

......habitem prej kure ke fillu ti quash miq analfabetet, hmm...

si me ndrojtje po e pranoi kete pershendetje miqesore, ndersa une te them me shume sinqeritet qe shpesh kam dashte te dale ne horizontin tende te mendimit. Por secilen here me penguan fyerjet qe i perdor ndaj te tjereve, e besa edhe ndaj meje.Do te deshiroja me zemer te mendoje pak per kete qe te thash sepse vertet e demton veten.

kalo mire

thnx


 
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:23.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.