Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Pėrkujtim!
Emri
Fjalėkalimi
Pėrkujtim! Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-04-11, 18:26   #1
Dilaver
 
Avatari i Dilaver
 
Anėtarėsuar: 29-09-03
Postime: 2,277
Dilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėmDilaver i pazėvėndėsueshėm
Gabim Lajmerim

Une jam vellau i Dilaver Kosoves pasiqe paska probleme ne web faqen dardania de.. smujta te regjistroj nofken e re dhe po perdor nofken e te ndjerit
Desha te lajmroj se Vellau im Naser Lajqi me nofken (Dilaver ) vdiq me 28.02.11
duke na len perjet te pikelluar...
Postuar nga vellau Afrim Lajqi...
http://www.facebook.com/afrim


Imazhet E Bashkangjitura
Tipi Dosjes: jpg aaaaaa.jpg (105.8 KiloByte, 264 shikime)
__________________
Aj, qė shkon tuj mjellė e tuj hapė fjalė tė kqija e gergasa herė per njanin herė per tjetrin, me gojė tė kanunit thirret »Argat i keq«.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Dilaver : 02-04-11 nė 18:34
Dilaver Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-04-11, 18:34   #2
Llapjani_HH
 
Avatari i Llapjani_HH
 
Anėtarėsuar: 05-06-08
Postime: 1,262
Llapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushllimet e mia familjes sė Dilaverit

Llapjani_HH Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 18:34   #3
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

E nderuara Familja Lajqi!

Ju dergoj ngushellimet e mia me te sinqerta per humbjen e birit, vellaut, tuaj.

Mbetem krenare qe kam pas rastin te njoh birin e vellaun tuaj Dilaver Kosoven, e ndaj me ju ket dhimbje.

I perjetshem qofte kujtimi per te e i qoft i leht dheu i Kosoves.

Pusho ne paqe i nderuari Dil!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 18:40   #4
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushllime Familjes Lajqi per humbjen e Naserit !!
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 18:39   #5
uliksi31
 
Anėtarėsuar: 19-11-03
Vendndodhja: catskills
Postime: 10,218
uliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Shprehi ngushellimet e mia me te thella per vdekjen e Naserit, shokut dhe bashkpuntorit shume vjecar ne dardani..
Zoti ju lasht shnosh dhe t'u Jap gajretin ta perballoni kete humbje te madhe familjare... Inshalla shperblehet me xhenet...

Uliksi
__________________
Once the media touches a story the facts are lost forever.
uliksi31 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 18:40   #6
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushllime e nderuara familje Lajqi, i lehte i cofte dheu, shpirti i tije u preft ne paqe.

Ka qene nje njeri me vyrtyte te larta pasi qe kam pase rastin ta njohe ne nje forum tjeter.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Hajra : 02-04-11 nė 18:42
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 18:47   #7
4peace
m'su's "Pėrvoja"
 
Anėtarėsuar: 01-10-03
Vendndodhja: drejt dritės
Postime: 2,626
4peace e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Lajmerim

*

Ngushėllimet mė tė sinqerta...


...gjithė familjes dhe farefisit!


*
__________________
!!! E vetmja shkėndijė shprese nė Kosovė: Lėvizja VETĖVENDOSJE!!!
4peace Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 18:49   #8
rastesishT
Nothing to declare
 
Avatari i rastesishT
 
Anėtarėsuar: 01-12-05
Vendndodhja: Ne Horizont
Postime: 2,016
rastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushellime.
__________________
Fjalė me vlerė, ku tė gjesh merr.
rastesishT Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 18:57   #9
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Familjes Lajci ngushllimet me tė sinqerta!


Pushofsh nė paqė i nderuar Dilaver, do ngelesh pėrjetsishtė njė shembull i pazevėndsueshėm!

Familjes Zoti ua qoftė gajretin, atė e shpėrbleftė me xhehnet!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 19:10   #10
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushllime familjareve, inshalla ne xhennet !
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 19:21   #11
Dreni30
 
Avatari i Dreni30
 
Anėtarėsuar: 21-12-04
Postime: 30,904
Dreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushėllimet mė tė sincerta pėr familjen Lajci.

Jeta e bėnė tė vetėn, por ne jemi ata qė ruajm kujtimet pėr njėri tjetrin.
Naseri ka bėrė shumė pėr ruajtjen e kėtij forumi, njėherit ka treguar bujarin shpirtėrore. Do tė mbetet i paharruar......

Lavdi i qoft.
Dreni30 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 19:27   #12
Dallandyshja_718
Malsore per jete!
 
Avatari i Dallandyshja_718
 
Anėtarėsuar: 17-10-08
Vendndodhja: Ne perendim... :D:)
Postime: 4,352
Dallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushllimet me te sinqerta familjes Lajqi, Zoti j'u dhashte gajretin te perballoni humbjen e t'birit dhe vellaut tuaj, Naser, Zoti e shperbleft me xhennet!

Dallandyshja (B.R)
__________________
Me viēa nuk l’vrohet!
Dallandyshja_718 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 19:33   #13
ArBereSha
 
Avatari i ArBereSha
 
Anėtarėsuar: 22-04-05
Postime: 9
ArBereSha e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Lajmerim

Perkulem para Ju Zoti Naser (Dilaver),me respekt dhe dhimbje te thelle ne shpirte.
Ngushllimet me te sinqerta per te gjithe!!!!!
Shfrytezoj Rastin ti shprehi ngushllime Familjes se tij...paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....ishte njer i zgjuar,i vendosur i afte,i urt,kuptushem,Guximshem,tolerant,krenar. te humbesh nje njeri si Dilaverin Vertet eshte humbje e madhe .Qdo fjal per ty percjell dhimbje ne keto momente. kontriboi shume edhe per dardania.de...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona nje nder figurat me te zgjuara.Legjenda nuk vdes kur per her do jesh ne mesin ton :(:( Z.Naser
I qofte i lehte dheu -----

Ngushllimee!!!
ArBereSha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 19:42   #14
Zana_ch
"Mistrece Gjakovare"
 
Avatari i Zana_ch
 
Anėtarėsuar: 26-08-05
Vendndodhja: n'shtepi
Postime: 8,179
Zana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Me dhimbje e pikellim te thelle e pranova sot ket lajm te kopshem,me mungojn fjalet te shpreh dhimbjen time per ket fatkeqesi.
Ngushllime familjes Lajqi, ndersa te ndjerin Zoti e pranoft ne Mbreterin e Tij Qiellore.

__________________
Kėrkoje vetė fatin, me jetėn mos u grind, urrejtja fitohet ... Dashuria lind !
Zana_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-04-11, 20:03   #15
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim Titulli: Lajmerim

Jeta nuk na ndihmon gjithmonė pėr tė haruar dhimbjen dhe tė hjek barrėn. Por kjo na jep fuqi dhe na shoqėron pėrmes orėve tė vėshtira drejt njė ditė tė re,duke na zbutur dhimbjen me kujtimet e shtrejta pėr njeriun e dashur qė na ka lėnė pas, pėr ta kujtuar gjatė gjithė jetės.
Ngushullimet e mija Familjes Lajqi.
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 59 (0 Anėtarėt dhe 59 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:33.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.