Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Enigmatika
Emri
Fjalėkalimi


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-02-06, 22:17   #556
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Drute
Tullat
Shkaperderdhur
renditur

______________


E bukur
E menqur
Elegante
E sjellshme

__Vajz____________

Ecur
Zbathur
Ngritur
Zbritur

____Kemb_________


Mantele
Qante
e vlefshme
Mbeshtjellese

____Lekur______________


Perfundimtarja __KEPUCA_______________________

Mendimi im
Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 12-02-06, 22:50   #557
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Briri
ahuri
qumshti
bariu

________

Pellumbi
pena
jasteku
mbledhsi

__________

Amerika
nato
kosov
pilot

____________

Prizren
shkup
rruga
shoqata

_________


Perfundimtare_________________________
Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-02-06, 23:06   #558
intelektualja
 
Anėtarėsuar: 25-12-05
Vendndodhja: zakonisht te shpija
Postime: 320
intelektualja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

A-DASHI
B-PUPLA
C-?
D- LIDHJA

PERFUNDIMTARJA ???????????
__________________
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]o zot e lumja une per veti sa e mencme jam![/SIZE][/FONT][/B]
:smile: :cool: :cool:
intelektualja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-02-06, 23:18   #559
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Briri
ahuri
qumshti
bariu

Delja ose Lopa mė tepėr mendoj se ėshtė Lopa. :lol:

Pellumbi
pena
jasteku
mbledhsi

Pupla

Amerika
nato
kosov
pilot

?????

Prizren
shkup
rruga
shoqata

Lidhja

Perfundimtare ???????
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-06, 08:09   #560
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Paradox_13
Drute
Tullat
Shkaperderdhur
renditur

_Paluar_____________


E bukur
E menqur
Elegante
E sjellshme

__Vajz____________

Ecur
Zbathur
Ngritur
Zbritur

____Kemb_________


Mantele
Qante
e vlefshme
Mbeshtjellese

____Lekur______________


Perfundimtarja __KEPUCA_______________________

Mendimi im
E sakt
__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-06, 08:25   #561
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Briri
ahuri
qumshti
bariu

Delja ose Lopa mė tepėr mendoj se ėshtė Lopa. :lol:

Pellumbi
pena
jasteku
mbledhsi

Pupla

Amerika
nato
kosov
pilot

?????

Prizren
shkup
rruga
shoqata

Lidhja

Perfundimtare ???????
a.lopa
b.pupla
Te dya te sakta mundohu edhe pak.
Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-06, 23:54   #562
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Briri
ahuri
qumshti
bariu

Delja ose Lopa mė tepėr mendoj se ėshtė Lopa. :lol:

Pellumbi
pena
jasteku
mbledhsi

Pupla

Amerika
nato
kosov
pilot

SULMIMI

Prizren
shkup
rruga
shoqata

NENA TEREZA :roll:

Perfundimtare ???????
[/b]
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-02-06, 09:21   #563
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Briri
ahuri
qumshti
bariu

Delja ose Lopa mė tepėr mendoj se ėshtė Lopa. :lol:

Pellumbi
pena
jasteku
mbledhsi

Pupla

Amerika
nato
kosov
pilot

SULMIMI

Prizren
shkup
rruga
shoqata

NENA TEREZA :roll:

Perfundimtare ???????
[/b]
a.lopa
b.pupla.
c.??
d.Nena Tereza

Te tria te sakta jepi edhe pak :roll: :roll:
Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-03-06, 15:26   #564
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Duke e par se ende nuk ka pergjigjeja pak ndihm:
a.lopa
b.pupla
c.apaqet
d.nena terez
Perfundimtarja...?????-eshte fjala per nje shtet.
Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-03-06, 16:58   #565
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Paradox_13
Duke e par se ende nuk ka pergjigjeja pak ndihm:
a.lopa
b.pupla
c.apaqet
d.nena terez
Perfundimtarja...?????-eshte fjala per nje shtet.
Atėherė qenka India.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-03-06, 17:17   #566
intelektualja
 
Anėtarėsuar: 25-12-05
Vendndodhja: zakonisht te shpija
Postime: 320
intelektualja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

po duket qe paradoksi mu keshtu ka menduar
por Indianet janre vendas te amerikes dhe nuk kan asgje te perbashket me induset dhe indine
__________________
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]o zot e lumja une per veti sa e mencme jam![/SIZE][/FONT][/B]
:smile: :cool: :cool:
intelektualja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-03-06, 08:09   #567
pokeri
 
Avatari i pokeri
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Vendndodhja: gjithandej
Postime: 1,683
pokeri e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek pokeri Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek pokeri
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga intelektualja
po duket qe paradoksi mu keshtu ka menduar
por Indianet janre vendas te amerikes dhe nuk kan asgje te perbashket me induset dhe indine

Veē mos harro, qė Kolumbo ishte nisur pėr Indi???
Sikur tė kishte takuar shqiptarėt (nė vend tė Anasve), do t'na kishin
quajtur Indianė me plisa!!!
__________________
Ėshtė shpėrfillje e kėsaj bote
tė ikėsh nga ikja jote...
pokeri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-03-06, 21:59   #568
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Atėherė qenka India.
Po Murgesha mu ashtu kisha menduar.
P.S Ndoshta paskam gabuar ne formulimin e keti asociacioni prandaj kerkoj falje.
Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-03-06, 22:54   #569
pokeri
 
Avatari i pokeri
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Vendndodhja: gjithandej
Postime: 1,683
pokeri e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek pokeri Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek pokeri
Gabim

Paradox, vazhdo tė postosh asociacione. Nuk ka asgjė tė pėrsosur, dhe nuk ishte ndonjė gabim kushedi se ēfarė... Unė do tė ndihmoj me dizajn... Presim!
__________________
Ėshtė shpėrfillje e kėsaj bote
tė ikėsh nga ikja jote...
pokeri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-03-06, 20:44   #570
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga pokeri
Paradox, vazhdo tė postosh asociacione. Nuk ka asgjė tė pėrsosur, dhe nuk ishte ndonjė gabim kushedi se ēfarė... Unė do tė ndihmoj me dizajn... Presim!
Fillimisht falenderoj Pokerin per perkrahjen dhe ndihmen qe me keni ofruar u jam shum mirnjohes falemnderit.
Po provoj me nje tjeter e ndoshta do te jem me i persosur.
A.
E ėmbėl
E lajthis
E arrės
E zezė

B.
E mėsimit
E punės
E sakt
E pushimit

C.
Librez
Shtetrore
E shkolles
Private

D.
Brezovica
Teleferiku
Dėbora
Skit


Perfundimtare..??


Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 2 (0 Anėtarėt dhe 2 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:11.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.