Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 31-08-12, 08:55   #4486
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim Re: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Giovanni pershendetje edhe ty Loqkaman.Aje si je.
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 31-08-12, 08:58   #4487
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani Shiko postimin
Giovanni pershendetje edhe ty Loqkaman.Aje si je.


Gjalle dhe pak .... Po ti si po ja kalon ne ate nahi o hejjj ?
Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-08-12, 21:30   #4488
haneza
 
Anėtarėsuar: 25-02-10
Vendndodhja: Kosov
Postime: 147
haneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

pershendetje per te gjith juve .
haneza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-09-12, 06:11   #4489
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Gjesi Elvioper momentin dukeni online i nderuar..Te uroi nje dite te mbare per sot Ty dhe gjithe TJERVE ne vazhdim....

per te gjithe respekt
Natyra.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 04-09-12 nė 06:11
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-09-12, 18:08   #4490
kimi111
 
Anėtarėsuar: 24-08-12
Postime: 23
kimi111 me shokė shumekimi111 me shokė shume
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

gjithashtu pershendetje per te antaret mbramje te bukur
kimi111 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-09-12, 21:02   #4491
achiles
 
Avatari i achiles
 
Anėtarėsuar: 03-07-11
Postime: 274
achiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Pėrshendetje nga mahalla jonė full of shyhret
achiles Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-09-12, 21:08   #4492
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga achiles Shiko postimin
Pėrshendetje nga mahalla jonė full of shyhret
..gjithashtu mbetesh i pershendetur nga ODA jone e madhe e gazmuar!
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-09-12, 22:50   #4493
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Ntm gjume te embel te gjitheve...
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-09-12, 06:33   #4494
Neferta
 
Anėtarėsuar: 22-06-09
Postime: 1,545
Neferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

mirė mėngjesi milet
Neferta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-09-12, 18:42   #4495
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Mirmbrema Neferta...(edhe pse nuk qenke on per momentin),,,dhe per gjithe juve qe jeni online dhe qe nuk jen...Ju deshiroi nje mbremje te harmonizuar familjare dhe me gjere....

per te gjithe respekt
Natyra.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 05-09-12 nė 18:46
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-09-12, 19:47   #4496
Neferta
 
Anėtarėsuar: 22-06-09
Postime: 1,545
Neferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

....Githashtu juve dhe te gjith atyre qe kontribojne me maturi dhe me shrimet konstruktive i sjellin popullit sado pake ne rreze drite
Bajlozi i Zi, Diana007, elvio, emine, Gega 1, Hajra, halla e madhe, lovely, Oqeani, Sulltan-Alim, Zanzi/M

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Neferta : 05-09-12 nė 19:49
Neferta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-09-12, 21:09   #4497
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

...ndejen e mir juve ,,,, pershendetje per te gjith .....

Jana dhe Dioni ....................
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-09-12, 21:11   #4498
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jana Shiko postimin
...ndejen e mir juve ,,,, pershendetje per te gjith .....

Jana dhe Dioni ....................
Prit ta kafshoj Dionin ahaahah


KLM
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-09-12, 22:10   #4499
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Ntm gjume te embel te gjitheve (une spo i ceku keta e ata siq po bojne disa anetare, per mua te gjithe jane te barabarte) All the best...
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-09-12, 09:49   #4500
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Bona-us, Codexx, elvio, Fshatari, Gentiani, Kodra, LOJETARI, Makresh, MemphiSx


Rrallė herė kam vrejtur kėtė formacion dhe si tė tillė ju konsederoj miqė tė veqantė,andaj edhe pėrshėndetja ėshtė speciale duke ju deshiruar njė ditė tė mirė!


__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 28 (0 Anėtarėt dhe 28 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:01.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.