Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitTemė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 10-01-11, 21:49   #31
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Hajra

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Hajralludin i dashtun

ta pruna sliken qe dolem ate dite, jo per diqka po veq me i plas shoqet per okolla hahahahahahahahahahaha

po ti je ajo qe e ke hijeshu kete dhome e besa edhe krejt kete forum,
shume faaleminderit per kete fotografi, a po te dhem qafa
 
Nyje Interesante
Vjetėr 10-01-11, 21:54   #32
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,891
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajra

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hajra Shiko postimin
po ti je ajo qe e ke hijeshu kete dhome e besa edhe krejt kete forum,
shume faaleminderit per kete fotografi, a po te dhem qafa

faleminderit per unaze edhe per rruza po m pat dhimte ate dite tybe po ilaqi hazer ky n krah qysh po m rrin?
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 10-01-11, 21:57   #33
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Hajra

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
faleminderit per unaze edhe per rruza po m pat dhimte ate dite tybe po ilaqi hazer ky n krah qysh po m rrin?
ky ne krah po te rrin ma se miri
 
Vjetėr 10-01-11, 21:59   #34
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,891
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajra

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hajra Shiko postimin
ky ne krah po te rrin ma se miri

ngom Hari , ky po e hijeshon planetin Toke
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 10-01-11, 22:00   #35
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajra

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
ngom Hari , ky po e hijeshon planetin Toke
po valla po sen i mire o ky n syret
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 10-01-11, 22:11   #36
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Hajra

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
ngom Hari , ky po e hijeshon planetin Toke
valla edhe bukurija e qesaj e jashtme mbetet kurgjo hiq kundrejt bukuris shpirterore qe ka
 
Vjetėr 25-01-11, 07:38   #37
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajra

Hajra

Prano edhe nga une pershndetjet ma te sinqerta...te pershndes shumee
Ddhe deshiroja gjitha te mirat e kesaj bote!
Ps..rri keshtu siq je i sinqert me sjellje te mira ce nga dita se fillove te shenosh ketu..deshiroja shum e shum shkrime tjera ne vazhdim te bukra!

Me plot sinqeritet dhe Rrespekt------> AlbonitA
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 02-02-11, 16:28   #38
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Hajra

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albonita Shiko postimin
Hajra

Prano edhe nga une pershndetjet ma te sinqerta...te pershndes shumee
Ddhe deshiroja gjitha te mirat e kesaj bote!
Ps..rri keshtu siq je i sinqert me sjellje te mira ce nga dita se fillove te shenosh ketu..deshiroja shum e shum shkrime tjera ne vazhdim te bukra!

Me plot sinqeritet dhe Rrespekt------> AlbonitA
Te falenderoi perzemersisht Albonita jo per kete pershendetje te sinqert por per faktin qe je ketu ne Dardani dhe ia shton vleren ketije vendi.

Fati dhe lumturija te ndjekshin ne qdo hap qe ben.
 
Vjetėr 02-02-11, 19:45   #39
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,891
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajra

tum falni a osht Izet aga ktu?
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 02-02-11, 20:09   #40
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Hajra

hajr une ju bashkangjitna urimeve te lovely


krejt qka ka fol lovely edhe une qashtu po flas
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 02-02-11, 20:12   #41
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,891
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajra

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh Shiko postimin
hajr une ju bashkangjitna urimeve te lovely


krejt qka ka fol lovely edhe une qashtu po flas


biri pishmon Guri e kom nem e kom tru qamos i kom thane* dejmo edhe zhuga t rafte i kom thane* ooo n dakik i ka dal zhuga hahahahahahahahhahaa
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 02-02-11, 20:15   #42
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Hajra

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
biri pishmon Guri e kom nem e kom tru qamos i kom thane* dejmo edhe zhuga t rafte i kom thane* ooo n dakik i ka dal zhuga hahahahahahahahhahaa

jo une pishman hiq asnji presje nuk e hjeki prej atyre fjalve
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 02-02-11, 20:18   #43
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,891
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajra

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh Shiko postimin
jo une pishman hiq asnji presje nuk e hjeki prej atyre fjalve


eee ani vallahin* hajrin ia pafte
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 02-02-11, 21:32   #44
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Hajra

...po ju falenderoi nga zemra edhe juve qe me pasket nem e di qe nuk i keni me sherr hahahah....

Pershendetje Lovely dhe Guri i madh
 
Vjetėr 07-02-11, 10:31   #45
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajra

Sa me te tregu qe e pash oden tende dhe lexova pershendetjet qe te paskan len ketu po te le edhe une nje pershendetje per ty Hajri i forumit.

Ja kalofsh gjithmon keshtu bukur!


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 3 (0 Anėtarėt dhe 3 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:53.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.