Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitTemė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-10-11, 17:33   #1
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Darsma Virtuale 2011
Tė nderuar dardanas hapja e kėsaj teme ka ēėllimin tė argėtohemi dhe tė ndjejmė njė atmosferė festive nė kėtė dhomė Virtuale.

Ēifti Virtual janė dy anėtarė tė ēmuar mjaft simpatikė,kanė shkrime tė bukura qė rrezatojnė rreze dielli nė ēdo dritare te forumit.

Ideja e kėtij miniprojekti Darsma Virtual nė rolet e ndara tė qiftit ishte spontane dhe propozimi imė mori pėlqimin pas konsultimeve.
Kamė kėnaqesin te zbulojė enigmen e qiftit Virtual dhe tju deshirojė qaste tė lumtura argėtuese,duke dėshiruar tė jenė tė gjithė dardanasit pjesė e buzėqeshjės dhe organizimit sa mė tė mirė!

EMINE^ZERO COOL
me fatė festa Darsma Virtuale

Naki


__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Naki : 12-10-11 nė 17:34
Naki Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 12-10-11, 17:35   #2
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Darsma Virtuale 2011

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki Shiko postiminTė nderuar dardanas hapja e kėsaj teme ka ēėllimin tė argėtohemi dhe tė ndjejmė njė atmosferė festive nė kėtė dhomė Virtuale.

Ēifti Virtual janė dy anėtarė tė ēmuar mjaft simpatikė,kanė shkrime tė bukura qė rrezatojnė rreze dielli nė ēdo dritare te forumit.

Ideja e kėtij miniprojekti Darsma Virtual nė rolet e ndara tė qiftit ishte spontane dhe propozimi imė mori pėlqimin pas konsultimeve.
Kamė kėnaqesin te zbulojė enigmen e qiftit Virtual dhe tju deshirojė qaste tė lumtura argėtuese,duke dėshiruar tė jenė tė gjithė dardanasit pjesė buzėqeshjės dhe organizimit sa mė tė mirė!

EMINE^ZERO COOL
me fatė festa Darsma Virtuale

Naki
I nderuar mke nxone t 'papergaditne ,skam perfundu qejzin hala,pluse ky buri qe mke propozu a bajagi demel,hala drut e dimnit si ka qite,me qka mu nxe nusja


ZC a mke ra ne dy gujte ti qe mbane nuse a,hala sme ke vet :P


Naki sa pare ja lype per msitni ktina Harifit?
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 12-10-11 nė 17:36
emine Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 12-10-11, 17:42   #3
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Darsma Virtuale 2011

veq ne m lidhshit se ndryshe nuk rri nuse qetu


__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 12-10-11 nė 17:45
emine Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 12-10-11, 17:48   #4
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Darsma Virtuale 2011

Pėr tė na nderuar Darsmen Virtuale ėshtė e domosdoshėme tė kemi shumė protagonistė;

Nikoqir dhe organizator;Naki
Nė ballė tė Darsmės; MURGESHA^LOJTARI
Pėrcjellės I parė i qiftit;Halla e Madhe^Guri sylaj
Pėrzgjedhės Dekurues i lokalit; E Martumja^Selvija
Shoferi i qiftit; Turisti
Pėrzgjedhėse e Muzikės; Hajra^Lovely
Pėrzgjedhės i Fustanit Tė Nuses; Jadorja^Vjeshta
Pėr dukjen e bukur tė Zero Cool ; Qika me Kule
Pėr kujdesjen e musafirėve; DEA^Jeta 1

Pėr njė fjalė rasti pėr qiftin ftojė Artistin tė na nderojė

me shpresė qė nuk gjindeni nė pushim ju ftojė qė me punen e juaj tė na zbukuroni kėtė Festė!
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 12-10-11, 17:52   #5
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Darsma Virtuale 2011

__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 12-10-11, 17:52   #6
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Darsma Virtuale 2011

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki Shiko postimin
Pėr tė na nderuar Darsmen Virtuale ėshtė e domosdoshėme tė kemi shumė protagonistė;

Nikoqir dhe organizator;Naki
Nė ballė tė Darsmės; MURGESHA^LOJTARI
Pėrcjellės I parė i qiftit;Halla e Madhe^Guri sylaj
Pėrzgjedhės Dekurues i lokalit; E Martumja^Selvija
Shoferi i qiftit; Turisti
Pėrzgjedhėse e Muzikės; Hajra^Lovely
Pėrzgjedhės i Fustanit Tė Nuses; Jadorja^Vjeshta
Pėr dukjen e bukur tė Zero Cool ; Qika me Kule
Pėr kujdesjen e musafirėve; DEA^Jeta 1
Pėr kujdesjen dhe ruajtjen e pdhavushkave,dhe djalė kerri.KALIMERO
Pėr njė fjalė rasti pėr qiftin ftojė Artistin tė na nderojė

me shpresė qė nuk gjindeni nė pushim ju ftojė qė me punen e juaj tė na zbukuroni kėtė Festė!
dijuz faliminerit faliminerit,po qish niva be qaj coolli,pu tutet be diqka e kan tuten,e ka shku un mal be.Gutu gutu gutu e gjojna

ooo dijuzzzzzz,mus u tut be un dash pu hi une i par
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Kalimero : 12-10-11 nė 17:54
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 12-10-11, 17:56   #7
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Darsma Virtuale 2011

Pa Kalimerken edhe Inxhen karimonk une s dal prej shpije
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 12-10-11, 17:59   #8
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Darsma Virtuale 2011

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
Pa Kalimerken edhe Inxhen karimonk une s dal prej shpije
jo tibeeee,pur qat dijuz une kurren e kurr's nuk t 'jepi.Ma mir t'maj pur veti se sa qi t'jepi pur ta.A pu she qish pu ik depsuzi ,pu tutet be si gjina ....
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 12-10-11, 17:59   #9
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Darsma Virtuale 2011

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki Shiko postiminTė nderuar dardanas hapja e kėsaj teme ka ēėllimin tė argėtohemi dhe tė ndjejmė njė atmosferė festive nė kėtė dhomė Virtuale.

Ēifti Virtual janė dy anėtarė tė ēmuar mjaft simpatikė,kanė shkrime tė bukura qė rrezatojnė rreze dielli nė ēdo dritare te forumit.

Ideja e kėtij miniprojekti Darsma Virtual nė rolet e ndara tė qiftit ishte spontane dhe propozimi imė mori pėlqimin pas konsultimeve.
Kamė kėnaqesin te zbulojė enigmen e qiftit Virtual dhe tju deshirojė qaste tė lumtura argėtuese,duke dėshiruar tė jenė tė gjithė dardanasit pjesė e buzėqeshjės dhe organizimit sa mė tė mirė!

EMINE^ZERO COOL
me fatė festa Darsma Virtuale

Naki
He Naki tu rrite nera (besa edhe penzioni) qe po`m bajke me kopresh ne qafe , neyse hajli kofte :)


Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
I nderuar mke nxone t 'papergaditne ,skam perfundu qejzin hala,pluse ky buri qe mke propozu a bajagi demel,hala drut e dimnit si ka qite,me qka mu nxe nusja


ZC a mke ra ne dy gujte ti qe mbane nuse a,hala sme ke vet :P


Naki sa pare ja lype per msitni ktina Harifit?

Qka ki ti emine, qejz ske nevoje qe e kam ble, fustanin edhe per ngrohje kam kudese:

Veq ishalla sma ban qeshtu :P

__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 12-10-11, 18:02   #10
LuLjaa
Ferizajlike
 
Avatari i LuLjaa
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Ngat Kojshive..
Postime: 32,348
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Darsma Virtuale 2011

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki Shiko postimin
Pėr tė na nderuar Darsmen Virtuale ėshtė e domosdoshėme tė kemi shumė protagonistė;

Nikoqir dhe organizator;Naki
Nė ballė tė Darsmės; MURGESHA^LOJTARI
Pėrcjellės I parė i qiftit;Halla e Madhe^Guri sylaj
Pėrzgjedhės Dekurues i lokalit; E Martumja^Selvija
Shoferi i qiftit; Turisti
Pėrzgjedhėse e Muzikės; Hajra^Lovely
Pėrzgjedhės i Fustanit Tė Nuses; Jadorja^Vjeshta
Pėr dukjen e bukur tė Zero Cool ; Qika me Kule
Pėr kujdesjen e musafirėve; DEA^Jeta 1
Pėr kujdesjen dhe ruajtjen e pdhavushkave,dhe djalė kerri.KALIMERO
Qika e kerrit LuLjaa
Pėr njė fjalė rasti pėr qiftin ftojė Artistin tė na nderojė

me shpresė qė nuk gjindeni nė pushim ju ftojė qė me punen e juaj tė na zbukuroni kėtė Festė!
Flm.. flm.. gati mos me pa kete kukuu
me u martu eminja pa hi n'kerr une euu
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga LuLjaa : 12-10-11 nė 18:02
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 12-10-11, 18:02   #11
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Darsma Virtuale 2011

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
He Naki tu rrite nera (besa edhe penzioni) qe po`m bajke me kopresh ne qafe , neyse hajli kofte :)

Qka ki ti emine, qejz ske nevoje qe e kam ble, fustanin edhe per ngrohje kam kudese:

Veq ishalla sma ban qeshtu :P

ja s'du hiq
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 12-10-11, 18:04   #12
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Darsma Virtuale 2011

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LuLjaa Shiko postimin
Flm.. flm.. gati mos me pa kete kukuu
me u martu eminja pa hi n'kerr une euu
qe lule se na myti lloqi,mama deri qatje se dhandri skoka kerka ,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 12-10-11, 18:04   #13
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Darsma Virtuale 2011

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
ja s'du hiq
Emine, a do martohesh me mu ?


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 12-10-11, 18:05   #14
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Darsma Virtuale 2011

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
ja s'du hiq
Emine, a do martohesh me mu ?


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 12-10-11, 18:06   #15
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Darsma Virtuale 2011

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalimero Shiko postimin
jo tibeeee,pur qat dijuz une kurren e kurr's nuk t 'jepi.Ma mir t'maj pur veti se sa qi t'jepi pur ta.A pu she qish pu ik depsuzi ,pu tutet be si gjina ....
s jam per nusllak,veq mos i kallxo dhandrrit


__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 6 (0 Anėtarėt dhe 6 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.