Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitTemė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-03-13, 20:43   #16
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: AW: Re: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sulltan-Alim Shiko postimin
Oj ti Halle? :D

Nam nam po dishe me ckep hallallek :D, ani edhe dyshojka gagagaga

Sulltani!

..se paku me jap hallalleke asht ma mire, kryesorja JU te keni lumturi e fat te mire,qaq!

ps:Alime e Sulltan, zoti ju dhashte nafake te mbar dhe jete pa brenga!

halla e madhe
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 25-03-13, 22:25   #17
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,891
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ef@ Shiko postimin
Urime martesa Sulltan dhe Sulltanesh , Allahu e bekoft martesen e juaj me pasardhes te hajrit Allahu qoft i knaqur me ju, shendet edhe lumturi.. ju uroj

Lovely, mbaje rendin hahaha

Ps: Admin, nese me boni ban mue pa dert temen mos e largo

Ooo pasha nenforumin e krishtere, hiq nuk po i besoj

Pa ardhe Sulltanesha dora vet e me te vulos qikit fare myzhde, une nuk ia boj pur hajr.
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 26-03-13, 13:51   #18
Sulltan-Alim
Guest
 
Postime: n/a
Gabim AW: Titulli: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Makresh Shiko postimin
Qoft i bekum ēifti juaj,.. dhe paqshi selam tė perhershem !

Zoti ju trashegoft me femije te ndershem e besimtar.

Selam edhe nje here :)
I respektuar Makresh,

Allahu me amin, Selam e selamet ne te dy boterat; si dhe gjithe besimtarve tjere u dhashte evlad te hallallit.

Alejkum Selam wa rahmetullah.

Sulltani&Sulltanesha!
 
Vjetėr 26-03-13, 13:57   #19
Sulltan-Alim
Guest
 
Postime: n/a
Gabim AW: Titulli: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga tipi engjellor Shiko postimin
urime martesa....edhe pse sigurt spo dim a po a jo a........hahahah.....as krism skemi ndegjuar .......megjithate urimet me te mira Alime ....
I nderuar tipi engjellor,

Te falemnderit, Sulltani&Sulltanesha (S&S)

Dashurite e medha jane te ngjashme sic jane ata lumejt e qete qe hane brigjet e medha. Prandaj u be sic u be pa krisme e tupan.

S&S! :D
 
Vjetėr 26-03-13, 14:00   #20
Sulltan-Alim
Guest
 
Postime: n/a
Gabim AW: Re: AW: Re: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe Shiko postimin
..se paku me jap hallalleke asht ma mire, kryesorja JU te keni lumturi e fat te mire,qaq!

ps:Alime e Sulltan, zoti ju dhashte nafake te mbar dhe jete pa brenga!

halla e madhe
Halla e madhe,

Te falemnderit shume per uraten. Njekohesisht te njejten gje te deshirojme edhe ty. (S&S), :).
 
Vjetėr 26-03-13, 14:09   #21
Sulltan-Alim
Guest
 
Postime: n/a
Gabim AW: Titulli: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Ooo pasha nenforumin e krishtere, hiq nuk po i besoj

Pa ardhe Sulltanesha dora vet e me te vulos qikit fare myzhde, une nuk ia boj pur hajr.
E respektuar lovely,

Shih shiīih?, hahahaha a bash hiq spo beson a, ev :D

Ma mori? Ani myzhde??? Ma se s`ban me e qit nusen nisintak. Kjo vec sa u ardh e re e hale s`a kah i mson vendet e le ma me hy neper foruma me tu gjegj, qyh gagagaga. Dollapat ja ka nis me i sheju me boja ku cka ka se na shpi e madhe baco, gagaga.

S&S. : )
 
Vjetėr 26-03-13, 14:22   #22
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

Alejkum Selam wa rahmetullah juve be,

pi si qi pu thot qi jom martu , ma s'ja kina pa sit qituqenee ere ngo ti sudhtan dijuzi,
kush e ka gjeten nafaken qituqene , dije qi purgjigjni para meje pur naj zudhum qi ja bon asaj, dije qi u ta nali


psh; o pasha qikit kapuq u hiq s'pu bisoj , ooo s'pu bisoj be hiiqq be hiiqq.


o sudhtan dijuzi, ina kon be si famili qituqene, i kena pas da t'mirat e t'keqet bashk, kina keshen ,kajten, rejten e ct ct bashk qituqene, ere ,qishti, reni osht be mu na pru ka i dylym tatlije e ka i koker hurme qituqene mu na qirras se tiiibe 700 tibee ti mar tispit
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 26-03-13, 14:52   #23
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Mos um shtini me fol se mkan than se sban 66666 E 6 dite! Ju FLM :)

...


.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 26-03-13, 14:56   #24
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Qe edhe hurmat se smujsha mi bajt me dy duar ... sikur ti kisha 4 duar eventualisht .

...


MOS LYPNI MA DICKA SE JAM LODHE ( ligji rendor 666 e 6 edhe diēka 6 )


FLM :)


.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 26-03-13, 17:54   #25
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qe edhe hurmat se smujsha mi bajt me dy duar ... sikur ti kisha 4 duar event

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...


MOS LYPNI MA DICKA SE JAM LODHE ( ligji rendor 666 e 6 edhe diēka 6 )


FLM :)


.
halo kurkush s'na ka qiras me kumpira t vjert si ti ncncncncn .

a te sudhtani pu bojkan kumprat un deg a i vjerni mu teren
karzaj kalimers
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-03-13, 11:15   #26
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

...

Nuk jane kumpira por patate u thone te Sulltani ...tani e kam kuptuar edhe une se kendej po thon patate e jo qasi Kalimer ... tjera here mos e paqe dit!


.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Alima : 30-03-13 nė 11:16
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-03-13, 13:27   #27
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

Per hajr per hajr, Sulltan e Sulltanesh! Ju shkoft jeta me tespishte e haxhimaklla, me limana e partakalla
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 04-04-13, 12:40   #28
Sulltan-Alim
Guest
 
Postime: n/a
Gabim AW: Titulli: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalimero Shiko postimin
Alejkum Selam wa rahmetullah juve be,

pi si qi pu thot qi jom martu , ma s'ja kina pa sit qituqenee ere ngo ti sudhtan dijuzi,
kush e ka gjeten nafaken qituqene , dije qi purgjigjni para meje pur naj zudhum qi ja bon asaj, dije qi u ta nali


psh; o pasha qikit kapuq u hiq s'pu bisoj , ooo s'pu bisoj be hiiqq be hiiqq.


o sudhtan dijuzi, ina kon be si famili qituqene, i kena pas da t'mirat e t'keqet bashk, kina keshen ,kajten, rejten e ct ct bashk qituqene, ere ,qishti, reni osht be mu na pru ka i dylym tatlije e ka i koker hurme qituqene mu na qirras se tiiibe 700 tibee ti mar tispit
Jhaaaa , zudhum ska nihere hiq gajle mos kie. Ja nisem si per hajgare e doli pernime. Kalimero as une se besojsha ktynehere kur binte Uku n`Torishte (edhe ato jane si familje ), po si qehrerande qe eshte e zgjidhte me te miren dhe e merte me vete qashtu kalagjah hiq pa e lendu asku. Pas do ditve e kthente prap ( "n`opqine" t`onlein-it) ama vecse me mbikqyrje gagagaag :p.
 
Vjetėr 04-04-13, 12:42   #29
Sulltan-Alim
Guest
 
Postime: n/a
Gabim AW: Re: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Domira Shiko postimin
Per hajr per hajr, Sulltan e Sulltanesh! Ju shkoft jeta me tespishte e haxhimaklla, me limana e partakalla
Amin amin, inshAllah oj Domira e t`lumte goja ty. Sa ma shpejt nashta po nijme edhe per ty : )
 
Vjetėr 04-04-13, 12:42   #30
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: AW: Titulli: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sulltan-Alim Shiko postimin
Jhaaaa , zudhum ska nihere hiq gajle mos kie. Ja nisem si per hajgare e doli pernime. Kalimero as une se besojsha ktynehere kur binte Uku n`Torishte (edhe ato jane si familje ), po si qehrerande qe eshte e zgjidhte me te miren dhe e merte me vete qashtu kalagjah hiq pa e lendu asku. Pas do ditve e kthente prap ( "n`opqine" t`onlein-it) ama vecse me mbikqyrje gagagaag :p.
...

Ku eshte Kesulkuqja :D ?!

.


__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 4 (0 Anėtarėt dhe 4 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:07.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.