Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 15-09-13, 16:24   #481
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,632
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga natyra Shiko postimin
Gabohem nese ta them!

ēfar ( te me thuani) ?
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 15-09-13, 22:08   #482
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
ēfar ( te me thuani) ?
Sa i perket anes time,Asgje prej asgjeje i nderuar! Vertet me ke ba Konfjuz
Une nuk po kuptoi,se perse u deshte e gjithe ky test nga ana juaj?ne qfare kuptimi dhe perqfare arsye ju lutem???????

Sinqerisht,do me beni nder te me thuani se ku ishte qellimi?

Pasiqe,ishte ti ai qe fillove me pyetjen e par,duke fillua nga kjo.
.
.
.

1...>Natyra - Mire thua :Vertete kurr nuk dita se kush jeni!

2.Gaboheni nese me thuani !!!!

3.Pse ! Athua nuk shte ēdo gje e lejeuar !

4.ēfar ( te me thuani) ?

Tani me thuani ju...Se per qfare po behej fjale...?ishte shaka,ishte shkembim fjalesh,ne menyre jo indirekte,apo direkte..Apo flisni (pas shpines) dikujt tjeter,me zejebansina..siqe dhe me ka ndodhur dhe para ketij reni,pikerisht nen kete Forum.Jo shum large diku se 5,a 6 Muajve!!! Si qe din dhe ti e shum tjere antar/e ketu,lidhur me personat pa dashur ti ceki dhe tani Emrat e tyre.Sepse, nuk po dua me shkua dhe me ty deri qatje!Pa e gjetur,arsyen?

Si dhe,besoi ne mirekuptim deri atehere...Fjm,

Natyra.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 15-09-13 nė 22:10
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-09-13, 22:15   #483
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Jo nuk eshte gabim te tregohesh i sinqerte.

Sinqeriteti eshte tipari me i mire i cili mundeson miqesi.
Por kjo vlen ne raport me njerezit e sinqerte, pra kur siqeriteti eshte reciprok.

Megjithate sinqeriteti eshte arme shume efektive ndaj genjeshtareve dhe manipulanteve, sepse per ata sinqeriteti eshte gjeja me e rezikshme! Eshte kapitulim para te bemave te tyre!
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Domira : 15-09-13 nė 22:21
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-09-13, 23:40   #484
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,632
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga natyra Shiko postimin
Sa i perket anes time,Asgje prej asgjeje i nderuar! Vertet me ke ba Konfjuz
Une nuk po kuptoi,se perse u deshte e gjithe ky test nga ana juaj?ne qfare kuptimi dhe perqfare arsye ju lutem???????

Sinqerisht,do me beni nder te me thuani se ku ishte qellimi?

Pasiqe,ishte ti ai qe fillove me pyetjen e par,duke fillua nga kjo.
.
.
.

1...>Natyra - Mire thua :Vertete kurr nuk dita se kush jeni!

2.Gaboheni nese me thuani !!!!

3.Pse ! Athua nuk shte ēdo gje e lejeuar !

4.ēfar ( te me thuani) ?

Tani me thuani ju...Se per qfare po behej fjale...?ishte shaka,ishte shkembim fjalesh,ne menyre jo indirekte,apo direkte..Apo flisni (pas shpines) dikujt tjeter,me zejebansina..siqe dhe me ka ndodhur dhe para ketij reni,pikerisht nen kete Forum.Jo shum large diku se 5,a 6 Muajve!!! Si qe din dhe ti e shum tjere antar/e ketu,lidhur me personat pa dashur ti ceki dhe tani Emrat e tyre.Sepse, nuk po dua me shkua dhe me ty deri qatje!Pa e gjetur,arsyen?

Si dhe,besoi ne mirekuptim deri atehere...Fjm,

Natyra.

Then realisht, asgje per hajgare e as per te ju (u) njohur, por pashe shenimin tuaj dhe vazhdova.
Nuk flas ( sidomos per sa i perket seriozitetit ) me "thumba"!
Nuk flass ne "dy ane" !
Tani do jeni e qete, do jem ne heshtje per shenimet tuaja.
Mos i merrni fjalet ēdoher si perpjekje reelale, futne ne mendje dhe shakanė.

Ju pershendes, argetim ne vazhdimesi.

Oqeani
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-09-13, 02:25   #485
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
Then realisht, asgje per hajgare e as per te ju (u) njohur, por pashe shenimin tuaj dhe vazhdova.
Nuk flas ( sidomos per sa i perket seriozitetit ) me "thumba"!
Nuk flass ne "dy ane" !
Tani do jeni e qete, do jem ne heshtje per shenimet tuaja.
Mos i merrni fjalet ēdoher si perpjekje reelale, futne ne mendje dhe shakanė.

Ju pershendes, argetim ne vazhdimesi.

Oqeani
Pershendetje dhe per ty Oqeani,

Me vjen mire qe u shtjellun gjerat,ni keqkuptim mund dhe te thellon setuaten pa dashje!
dhe,skeni perse te jeni ne heshtje per shenimet e mia tani.Fakti se ti sme dhe asnishenje si shaka,por qdohere perfundojshe fjalet me shenjen quditse! Tani ne rregull te pakten u kuptum...dhe jo se nuk i dua shakat,por fatkeqsisht me ka ndodhe e kunderta koheve te fundit,tek te Atillet!!!(flase per forumet)

Mirmbetesh i nderuar

respekt
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-09-13, 14:13   #486
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-09-13, 14:50   #487
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Murrizi,pajtohem me Artikullin.Ni Fenomen i rralle/madje dhe i Sinqert!

Ps,qdo qe ndryshohet nga ky artikull veq qka e prish.lol.!

Pershendes,
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-09-13, 15:51   #488
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Shum artikull interesant, shume artikull i sakt.
Me i hjek gjė jo, por akoma kam pėr tia shtu.Vetėm tė mos ia kishin lėnė mangu edhe kėtė:
"Tė gjithė flasin pėr moralin njerzorė, e nga na tjetėr u thojnė plaqkitsėve,hajnave, bandave,fajdegjinjeve, dilerve narkoman bravo, dhe duan ti kenė shokė.

Fjalia e parafundit i kishte dhėnė vulė sė gjithės:
"ku gjithkush pėrqesh tjetrin dhe askush- askujt nuk ia don tė mirėn"

Hiq mos shko larg, edhe ne ketu na kap per cepi ngapak te gjitheve. Vetėm shih arrogancen e atyre qė kan arritur ti lexojn dy a tre lektyra mė shumė e shtiren si doktorr shkencas e kushedikushi.

p.s.
Pale far zori ėshtė dasht me pas gjergj fishta kur thotė qė nuk o shqiptar ??.
Pale far zemrimi e zhgėnjimi ėshtė dasht me pas murriz shipnia kur hap temė si "mirsevini nė absurdistan land".
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-09-13, 21:51   #489
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Megjithate, mendoj se nuk ka sinqeritet te gabuar, e as nuk eshte gabim te jesh i sinqert...

Por... duhet te jesh e sinqerte me te sinqertit!


Sinqerisht a....
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-09-13, 22:44   #490
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

mcs,ishin keto qe me ben pershtypje me shumm,dhe smunda te mos Inkuadrohem per pak i nderuar...
Citim:
Hiq mos shko larg, edhe ne ketu na kap per cepi ngapak te gjitheve.
Si qpesh bile,,por cka ma e keqja se askush spo e len veten te keq''lol!

Citim:
Pale far zemrimi e zhgėnjimi ėshtė dasht me pas murriz shipnia kur hap temė si "mirsevini nė absurdistan land".
Jaa,shqiptari se ban nje gje te tille!,,burrat nuk dorzohen per pak"

Ps,ke harru qe seshte bota perfekt.lol.

...me fal'a nese u bera e tepert ne fjale? murrizi

respekt

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 18-09-13 nė 22:45
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-09-13, 14:55   #491
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

jo more duhet edhe me rrejt nganjehere ...............jo per diqka ...po te marrin si budalla hahhahaha
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-12-13, 08:21   #492
Kaqanikasja
 
Avatari i Kaqanikasja
 
Anėtarėsuar: 06-04-09
Vendndodhja: ne nje vend qe gjithmon kam deshire te jem
Postime: 9,533
Kaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kaqanikasja Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Kaqanikasja Send a message via Skype™ to Kaqanikasja
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

shum ate per arsye se sinqeriteti qdoher keqperdoret dhe keqinterpretohet tek njerezit
__________________
Secilėn vepėr tėnde kryeje si tė ishte fjala pėr veprėn e fundit Jetėsore..
Kaqanikasja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-07-19, 07:32   #493
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,965
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Cdoher jam tregu e sinqert amo kohet e fundit nganjeher per disa ish gabim me kon, vetem per ata qe meritojn...!


__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:23.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.