Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-12-12, 01:45   #1261
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Zero Cool

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zanaa Shiko postimin
Ndrroje dioptrin dhe lexoni mire cfar kam shkrua,ne asnje vend nuk ceka doket qe t'a udheheq Kosoven,por shtetin...Kudo qe eshte...
ps...haha,m'u ke ngjit sikur ,,rriqera''


Citim:
ps...haha,m'u ke ngjit sikur ,,rriqera''[
kete,qe veqova,e di qellimin e shenjes...>(ps),,kete e kam then ne temen e prezantimit nga ti.ketu ne Dardani...E qe Murgesha i fshinte,Gabimisht!"Tani me thuaj e dashur, si po ndihesh Ti?e qe une po te dokem si ,,rricna".. e shef pra se asgje s'mbetet per ate boten tjeter! ke menduar donihere?

E sa per Dioptrin,se kam problem...se jetoi ne ni shtet qe i ka gjithe qka blihet me pare...Vetem ti mos i ha fjalet e tua dhe skemi nevoi t'shkoim tutje.
mbasiqe,jemi ne oden e Z.c/Admin e ku i dihet?mund te jet dhe nder asi qe udheheq shtetin,Ku do qe eshte!(sipas teje)(ku dhe nuk e kishe cekur fjalen e fundit),,lidhur me ato larte nga ti,Po ik e mos Filozofo ma, se u pa puna

ps,dhe dikqa per ne fund,mos hezito te mshifesh prapa dikujt nga "Stafi ketu,qoft dhe vet Z.C/Admin!E me ba si te duash (me mua) si ne Forumin Shqiptar! Se e pamundur qe mos te diktoi dhe nga ketu

Se po e shofe,se diqka asht ka zihet prap rreth meje,nga ti dhe ketu/per kete dhe ke ardh[/I]

Prandaj,me mire kujdes,mos shkel prap ne derras te kalbet, se prap bjen nga provimi te premtoi.

Natyra nga ketu.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 19-12-12 nė 01:54
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 19-12-12, 10:40   #1262
zanaa
Prap e fshehur pas Teje
 
Avatari i zanaa
 
Anėtarėsuar: 19-10-12
Vendndodhja: Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje mė gjenė duke t'kėrkuar Ty
Postime: 612
zanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėmzanaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Zero Cool

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga natyra Shiko postimin
kete,qe veqova,e di qellimin e shenjes...>(ps),,kete e kam then ne temen e prezantimit nga ti.ketu ne Dardani...E qe Murgesha i fshinte,Gabimisht!"Tani me thuaj e dashur, si po ndihesh Ti?e qe une po te dokem si ,,rricna".. e shef pra se asgje s'mbetet per ate boten tjeter! ke menduar donihere?

E sa per Dioptrin,se kam problem...se jetoi ne ni shtet qe i ka gjithe qka blihet me pare...Vetem ti mos i ha fjalet e tua dhe skemi nevoi t'shkoim tutje.
mbasiqe,jemi ne oden e Z.c/Admin e ku i dihet?mund te jet dhe nder asi qe udheheq shtetin,Ku do qe eshte!(sipas teje)(ku dhe nuk e kishe cekur fjalen e fundit),,lidhur me ato larte nga ti,Po ik e mos Filozofo ma, se u pa puna

ps,dhe dikqa per ne fund,mos hezito te mshifesh prapa dikujt nga "Stafi ketu,qoft dhe vet Z.C/Admin!E me ba si te duash (me mua) si ne Forumin Shqiptar! Se e pamundur qe mos te diktoi dhe nga ketu

Se po e shofe,se diqka asht ka zihet prap rreth meje,nga ti dhe ketu/per kete dhe ke ardh[/I]

Prandaj,me mire kujdes,mos shkel prap ne derras te kalbet, se prap bjen nga provimi te premtoi.

Natyra nga ketu.
Citim:
Ndrroje dioptrin dhe lexoni mire cfar kam shkrua,ne asnje vend nuk ceka doket qe t'a udheheq Kosoven,por shtetin...Kudo qe eshte...
ps...haha,m'u ke ngjit sikur ,,rriqera''
1.Mos ma ndryshoni komentin,fjala e nenvizuar eshte shtua nga Ju,me rregullore kjo eshte e ndaluar...
2.Nuk dij cila kemi ra ne provim?Ju qe ishit ,,e drejt'' a po une?
Ps.Me falni Z.C..
__________________
Zhgėnjimi t'a mbyll' zemren,por t'i hapė sytė...
zanaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-12-12, 23:46   #1263
LaDy_Diaspora
Bride to be...
 
Anėtarėsuar: 20-07-11
Postime: 1,350
LaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Zero Cool

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
Honey, a ishte kjo per urimin e postit virtual apo vetem nje kycje e shpejte nga ana yte ?
Sido qe te jete po "pijavmi" pak para festave te fundvitit.

T`perqafoj.
Qysh thojnė: Hem ashtu, hem kėshtu.
Cheers honey, shpresoj qė viti 2013 do sjellė edhe mė tepėr momente tė lumtura se ky qė do tė pėrfundoj pas pak ditėsh...
__________________
Just happy...
LaDy_Diaspora Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-12-12, 22:33   #1264
Lepurushe
 
Avatari i Lepurushe
 
Anėtarėsuar: 29-11-11
Postime: 543
Lepurushe i pazėvėndėsueshėmLepurushe i pazėvėndėsueshėmLepurushe i pazėvėndėsueshėmLepurushe i pazėvėndėsueshėmLepurushe i pazėvėndėsueshėmLepurushe i pazėvėndėsueshėmLepurushe i pazėvėndėsueshėmLepurushe i pazėvėndėsueshėmLepurushe i pazėvėndėsueshėmLepurushe i pazėvėndėsueshėmLepurushe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Zero Cool

Zero Cool te uroj nga zemra x postin e ri te administratorit...e meriton se je cun persmbari
__________________
Janė fjalėt mė tė heshtura, ato qė sjellin stuhinė.
Lepurushe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-12-12, 18:05   #1265
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Zero Cool

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LaDy_Diaspora Shiko postimin
Qysh thojnė: Hem ashtu, hem kėshtu.
Cheers honey, shpresoj qė viti 2013 do sjellė edhe mė tepėr momente tė lumtura se ky qė do tė pėrfundoj pas pak ditėsh...
hem, hem ,,,,

gjithashtu edhe ty LD

__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-12-12, 18:07   #1266
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Zero Cool

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lepurushe Shiko postimin
Zero Cool te uroj nga zemra x postin e ri te administratorit...e meriton se je cun persmbari
Qy , qy kush paska ardhė

Faleminderit goca e cullakaftė
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zero Cool : 30-12-12 nė 13:05
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-04-13, 13:38   #1267
Kaqanikasja
 
Avatari i Kaqanikasja
 
Anėtarėsuar: 06-04-09
Vendndodhja: ne nje vend qe gjithmon kam deshire te jem
Postime: 9,533
Kaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kaqanikasja Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Kaqanikasja Send a message via Skype™ to Kaqanikasja
Gabim Titulli: Zero CoolNje pershendetje per JU
__________________
Secilėn vepėr tėnde kryeje si tė ishte fjala pėr veprėn e fundit Jetėsore..
Kaqanikasja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-04-13, 17:04   #1268
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Zero Cool

Shume faleminderit, nje mbremje te kendshme ty Kaqanikasja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kaqanikasja Shiko postimin


Nje pershendetje per JU
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-05-13, 11:40   #1269
Kaqanikasja
 
Avatari i Kaqanikasja
 
Anėtarėsuar: 06-04-09
Vendndodhja: ne nje vend qe gjithmon kam deshire te jem
Postime: 9,533
Kaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kaqanikasja Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Kaqanikasja Send a message via Skype™ to Kaqanikasja
Gabim Titulli: Zero Cool

__________________
Secilėn vepėr tėnde kryeje si tė ishte fjala pėr veprėn e fundit Jetėsore..
Kaqanikasja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-05-13, 17:01   #1270
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Smile Titulli: Zero Cool

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kaqanikasja Shiko postimin
Flm Kaqanikasja, pasdite te kendshme ty.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-05-13, 19:28   #1271
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Cool Titulli: Zero Cool

Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh,

Z.C

Ma marshe te kecen , Hoooooooooooooooo


__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-13, 07:43   #1272
Kaqanikasja
 
Avatari i Kaqanikasja
 
Anėtarėsuar: 06-04-09
Vendndodhja: ne nje vend qe gjithmon kam deshire te jem
Postime: 9,533
Kaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kaqanikasja Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Kaqanikasja Send a message via Skype™ to Kaqanikasja
Gabim Titulli: Zero Cool

__________________
Secilėn vepėr tėnde kryeje si tė ishte fjala pėr veprėn e fundit Jetėsore..
Kaqanikasja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-13, 17:08   #1273
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Zero Cool

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albonita Shiko postimin
Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh,

Z.C

Ma marshe te kecen , Hoooooooooooooooo


Amen = amin (ku ki ti tkeqe breh )

Ho 1 qershi


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-13, 17:09   #1274
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Zero Cool

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kaqanikasja Shiko postimin
Fulumu Kaqanikasja .......:D__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-06-13, 18:56   #1275
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Zero Cool

He ti admin filozof hahahahahahahahaahahahaa.

Pasha zotin unė se mriina mu bė filozof edhe pse isha e jam admin hahahahahahahaaa e ai premiumi ta kish ngjit si me ngjitės.

Pėrshėndetje o heeejjjjjjj..
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:32.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.