Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Ekonomi & Biznes
Emri
Fjalėkalimi
Ekonomi & Biznes Diskutime, informacione, studime e probleme ekonomike tė ndryshme nga ekonomia shqiptare e boterore.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-03-16, 14:55   #1
Munadin
 
Anėtarėsuar: 28-03-16
Vendndodhja: Tirana
Postime: 1
Munadin i vlerėsuar jo keq
Gabim Ja ēfarė sugjeron Hajdin Sejdia pėr karrierėn tuaj

Hajdin Sejdia thotė se ju mund tė vendosni tė qėndroni aty ku jeni, sepse tė paktėn ėshtė e parashikueshme dhe e sigurt dhe ka njė pagesė tė qėndrueshme. Ju gjithashtu mund tė marrin trajnim tė specializuar pėr punėn tuaj tė tanishme pėr njė avancim mė tė madh.

Trajnimi dhe shkolla mund tė pėrfundojė nėn njė ritėm tė qetė gjatė njė periudhe kohore nė mėnyrė qė duke ndryshuar karrierėn apo avancimin nė punėn tuaj tė tanishme ėshtė shumė mė pak stresues nė sistemin tuaj tė tanishėm.

Poashtu Hajdin Sejdia potencon se ju ndoshta keni dėshirė parėsore ose dytėsore, karrierė tė lidhur ndoshta tė ngjashme me punėn qė aktualisht keni, ose njė prej vendeve tė punės aktuale tė pėlqyera. Ju madje mund tė dėshironi tė mbani punėn tuaj tė tanishme, ndėrsa formuloni hap pas hapi njė plan veprimi nė letėr duke kuptuar se ėshtė karriera e re qė ju aktualisht keni nė mendje.


Munadin Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:16.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.