Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Rreth projektit Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi
Rreth projektit Dardania.de Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-12-11, 23:02   #76
Zanzi/M
mire ....
 
Avatari i Zanzi/M
 
Anėtarėsuar: 12-01-10
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 1,776
Zanzi/M e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

Ky meriton te jet shkrim i vitit.
Zanzi/M Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 10-12-11, 09:55   #77
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim Re: Titulli: Re: Falenderoj stafin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Artisti Shiko postimin

Shumė herėt ke filluar tė bėhesh i gjorė, nuk ke sensin e njė njeriu tė sinqertė dhe atraktiv pėr bisedė.

Nėse tė kujtohet, unė jam ai tė cilit i shkruaje, " Artist, shiko nėse mundesh tė kthehem nė Dardani".

Unė jam ai i cili filloi temėn pėr kthimin tėnd kėtu!

Ke qenė i gjorė dhe i gjorė mbete!!!!


Tė dėshiroj pak xhelozi e shumė sinqeritet.


Artisti
Ēfar gėnjeshtre...hahahahaah
Mesiguri duhet te jete genejshter e vitit.Asnjehere skam dasht te jam ketu ashtu si mendon ti,dhe kur nga ti skam kerkuar nje nder te tille.I ndjeri Musa alias Uliksi me kerkoj te moderoj informatiken dhe e pranova per nder te tij.Ky web portal per mua ka qene qe ne fillim i diskutueshem dhe mbetet edhe sot mu pre mos sinqeritetit te tipave si ti.

Ndryshe sa per dijeni.Jam ne cdo portal i pranishem edhe ate ne servera.

Mos genje si kaur i dhire..kure nga ti nuk do te kisha kerkuar asgje,se cka ke iniciu ti as kam ne dijeni se kure nuk te kam lexu mbase nuk je interesant per mua ne asnje shkrim...
Skam per cka te xhelozoj une...vetem kam thene ate qe mendoj dhe kjo eshte ajo qe me ben te lumtur qe di te qednroj ne kembe te mija pergjithmon...
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Kercovari : 10-12-11 nė 09:56
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-12-11, 10:48   #78
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Titulli: Re: Falenderoj stafin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kercovari Shiko postimin
Ēfar gėnjeshtre...hahahahaah
Mesiguri duhet te jete genejshter e vitit.Asnjehere skam dasht te jam ketu ashtu si mendon ti,dhe kur nga ti skam kerkuar nje nder te tille.I ndjeri Musa alias Uliksi me kerkoj te moderoj informatiken dhe e pranova per nder te tij.Ky web portal per mua ka qene qe ne fillim i diskutueshem dhe mbetet edhe sot mu pre mos sinqeritetit te tipave si ti.

Ndryshe sa per dijeni.Jam ne cdo portal i pranishem edhe ate ne servera.

Mos genje si kaur i dhire..kure nga ti nuk do te kisha kerkuar asgje,se cka ke iniciu ti as kam ne dijeni se kure nuk te kam lexu mbase nuk je interesant per mua ne asnje shkrim...
Skam per cka te xhelozoj une...vetem kam thene ate qe mendoj dhe kjo eshte ajo qe me ben te lumtur qe di te qednroj ne kembe te mija pergjithmon...Unė e di qė ti je njė plak i keq, qė kur nxinesh fillon edhe tė shash e edhe mbi kufoma tė ecėsh.
Mendja jote ėshtė plakur, nuk ke mendjen e njė 16 vjeēari pėr atė edhe ke harruar, e vjen kėtu se kinse unė po gėnjejė.

Unė e di kush je ti, e di tėrė Historin tėnde, nuk jam njė i cili fol, pėr atė po ta rikujtoj zėnken tėnde me Psikologun, nė atė kohė kinse u largove nga Dardania, nė atė kohė derisa ti mė shkruaje nė privat dhe mė lusje tė luftoj pėr kthimin tėnd, unė nė publik kam hapur kėtė temė, lexoje plak.


http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=17583
.
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Artisti : 10-12-11 nė 10:51
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-12-11, 11:25   #79
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

...


Kerēovari , me qene vend teje ...pa shku me u gjujte ne puēill nuk e kisha lane !


Artist , suksese me nominimin njeri , sukses !


.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Alima : 10-12-11 nė 11:25
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-12-11, 11:39   #80
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim Re: Titulli: Re: Titulli: Re: Falenderoj stafin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Artisti Shiko postimin
Unė e di qė ti je njė plak i keq, qė kur nxinesh fillon edhe tė shash e edhe mbi kufoma tė ecėsh.
Mendja jote ėshtė plakur, nuk ke mendjen e njė 16 vjeēari pėr atė edhe ke harruar, e vjen kėtu se kinse unė po gėnjejė.

Unė e di kush je ti, e di tėrė Historin tėnde, nuk jam njė i cili fol, pėr atė po ta rikujtoj zėnken tėnde me Psikologun, nė atė kohė kinse u largove nga Dardania, nė atė kohė derisa ti mė shkruaje nė privat dhe mė lusje tė luftoj pėr kthimin tėnd, unė nė publik kam hapur kėtė temė, lexoje plak.


http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=17583
.
Ti ske kulture pik se pari..Sdi pse u pengon mosha ime kur mua nuk pengon.Ti nuk di asgje per mua perveq atyre genjstra te disave ketu si ti te cileve duke u dhene buken te permbysin kupen.Skam asnje zenke me psikologun ai ka pas zenka me veten,e une kam luajte me ju ketu si me ka dashte qefi dhe luaj akoma..
Nuk kam kerku asnje kethim ketu sepse kur nuk kam dashte te jame ketu asgje me shume se n je antare..ate q ekam be ka qen Musa-Uliksi dhe e berra per ate.
Ti meso kulturen e debatit me pare per te marre timonin e vlersuesit..Shnetje..dhe mos humbe kohe me mua se une marre rrogen duke qene kutu,,aty..andej ..e kendej..
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-12-11, 11:41   #81
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim Re: Titulli: Falenderoj stafin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...


Kerēovari , me qene vend teje ...pa shku me u gjujte ne puēill nuk e kisha lane !


Artist , suksese me nominimin njeri , sukses !


.
Mos e ki dertin e nderuar...i njoh une keto giliqa qe moti dhe ne rrenje...
Jane aq fantastike sa edhe te marre...per genjshtra te lindur me gjen e jo me mahi te rastit...
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-12-11, 12:22   #82
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

done te njohesh kombin tend !
ne dy gjera identifikohesh se ku eshte e ku qendron shqiptari i shekullit 21 .
1. shko ne Aeroport dhe analizo , te mjaftojne vetem 5 min
2. hyne ne temen Falenderoj Stafin dhe lexoj postimet ..

...keta jemi .
__________________
--------------------------------------------------------------------------------

Vendlindje, ti ėndėrr qė mė ftofesh

lėshoma njė zė, pash' Hirin tėnd!

Shėtita pash' mė pash' (edhe Ferrin),

por Prushin tėnd s'ma dogj dot, asnjė vend!

[ e vodha, nga Panta_rhei ]
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-12-11, 18:02   #83
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

.......qe kurre nuk po rrin ksajde,
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-09-16, 20:03   #84
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

Falenderoj Stafin qė janė kaq tė pazėshėm hahhahahhaha.

.
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-16, 19:47   #85
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Falenderoj stafin

Falenderoj stafin qe ma ktheje simpatiiiiin.


__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:28.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.