Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 27-11-14, 07:38   #1
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Drejtoresha qė dėrgoi mėsueset pėr seks tek ministrat e LSI

Bota Sot | 26.11.2014 23:48


Tjetėr skandal seksual, mėsueseve u kėrkohen favore seksuale pėr vendin e punės

Mėsueseve tė Lushnjes u kėrkoheshin edhe favore seksuale pėr tė qendruar nė punė. Njė nga ish punonjėset e Drejtorisė Arsimore, tregoi se favoret seksuale nė kėmbim tė emėrimeve nė detyrė ishin njė praktikė e zakonshme nė kėtė institucion.

“Nė zyrėn arsimore, kishte dhe veprime tė shėmtuara, veprime seksuale. Bėheshin favore seksuale, femrat e bukura e bėnin kėtė pėr tė bėrė karrierė. Pėr t’u bėrė drejtoresha, pėr tė qėndruar nė njė vend pune mė tė mirė nga fshati nė qytet. Kėto punė bėheshin nga punonjėsit e zyrės, hiqeshin
mėsueset nga puna ku ishin dhe shkonin nėpėr motele nėn urdhrin se kishin punė te Zyra Arsimore. Tė pėrfshirė ishin persona jashtė zyrės dhe punonjės tė zyrės Arsimore. Kjo ka vazhduar prej njė viti. Kėto fakte jo vetėm unė qė nuk i kam denocuar, por dhe tė tjerė qė i dinė shumė. Kėtu ėshtė njė grup i madh rrugaēėsh me tė cilėt nuk mund tė merremi”.

Sipas dėshmisė sė dhene nė ABC NEWS, rastet kur kėrkoheshin favore seksuale kanė qenė tė shpeshta. Muajt e fundit, policia kishte vendosur njė pėrgjues, nė zyrėn e ish drejtoreshės sė arrestuar, Liza Tabakut. Mendohet se nė bisedat e regjistruara, pėrveē parave nė kėmbim tė njė vendi pune, janė pėrmendur edhe raste kur kėrkoheshin favore seksuale. Nė seancėn e vlerėsimit tė masės sė arrestit pėr Luiza Tabakun nė kėrkesėn qė parashtroi prokurori pretendohej pėrgjimi nė ambjent tė hapur me pamje vizuale, duke i rėnė shkarazi pėr favore tė ndryshme. Por avokati tha se tashmė e vetmja provė e paraqitur nė procesin gjyqėsor janė tabulatet telefonike tė klientes sė tij.

Liza Tabaku u arrestua sė bashku me djalin e saj dhe njė mėsues fiskulture disa ditė mė parė. Ata akuzohen se kanė marrė ryshfet nga 3 mijė deri nė 5 mijė euro pėr njė vend pune nė arsim, ose pėr tė mos u larguar nga puna.

http://www.youtube.com/embed/gkLDcHpo5ws


__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 28-11-14, 13:08   #2
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Drejtoresha qė dėrgoi mėsueset pėr seks tek ministrat e LSI

Kanė qene te moshes minore apo madhore, mesueset?
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-11-14, 13:26   #3
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Drejtoresha qė dėrgoi mėsueset pėr seks tek ministrat e LSI

Te kushtezuara...vjeshta
__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-12-14, 19:50   #4
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Drejtoresha qė dėrgoi mėsueset pėr seks tek ministrat e LSI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ylli-1 Shiko postimin
Te kushtezuara...vjeshta
Kushtėzuar si i bjenė? "Kėtė apo atė" o, "kėtė apo kėtė"?


Nese ėshtė e dyta spaskan fajė.
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-12-14, 07:35   #5
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Re: Drejtoresha qė dėrgoi mėsueset pėr seks tek ministrat e LSI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta Shiko postimin
Kushtėzuar si i bjenė? "Kėtė apo atė" o, "kėtė apo kėtė"?


Nese ėshtė e dyta spaskan fajė.
I bjen: Kush e jep e merr, kush se jep, se merr...keshtu
__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-08-16, 20:50   #6
Pulebardha
 
Anėtarėsuar: 28-10-09
Postime: 123
Pulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Drejtoresha qė dėrgoi mėsueset pėr seks tek ministrat e LSI

hihihihihi
Pulebardha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-09-16, 20:54   #7
e-uritura
 
Avatari i e-uritura
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1,893
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Drejtoresha qė dėrgoi mėsueset pėr seks tek ministrat e LSI

Alahile!
__________________
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-09-16, 18:48   #8
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,645
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Drejtoresha qė dėrgoi mėsueset pėr seks tek ministrat e LSI

Te manipuluara granimi! :P
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-09-16, 23:09   #9
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Drejtoresha qė dėrgoi mėsueset pėr seks tek ministrat e LSI

Drejtoreshe mo, e unte a je ngi hala ti?
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-09-16, 16:51   #10
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Drejtoresha qė dėrgoi mėsueset pėr seks tek ministrat e LSIE kėshtuuuuu........

Po de po.
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-09-16, 19:15   #11
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Drejtoresha qė dėrgoi mėsueset pėr seks tek ministrat e LSI

Ani, a pe dridh dikush?.
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-16, 19:49   #12
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Drejtoresha qė dėrgoi mėsueset pėr seks tek ministrat e LSI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Artisti Shiko postimin
Ani, a pe dridh dikush?.

Ministri ish zgjedhe femer, po u kerkoheshin mesuesat tash,
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-16, 19:09   #13
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Drejtoresha qė dėrgoi mėsueset pėr seks tek ministrat e LSI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta Shiko postimin
Ministri ish zgjedhe femer, po u kerkoheshin mesuesat tash,

Qenka lehtėsuar shumėėėėėėė.
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-10-16, 11:31   #14
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Drejtoresha qė dėrgoi mėsueset pėr seks tek ministrat e LSI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Artisti Shiko postimin
Qenka lehtėsuar shumėėėėėėė.


Thojne, bota e rrumbullakt dhe levizet,


__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.